Teplice – Slavia 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Jablonec 2:2 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 3:1 (kon.)
Dukla Praha – Plzeň 4:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
2:2 (2:1)
FK Jablonec
Neděle 25.02.2018, 11:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Juniorská liga – Čechy • 19. kolo

Druhý poločas byl taktéž víceméně vyrovnaný, i když Jablonec měl určitou pasáž hry, kdy tlačil na svého soupeře a za to byl odměněn vyrovnávací brankou. V posledních deseti minutách zápasu pak zabrali domácí, ale nedokázali vstřelit branku a oba celky se tedy rozcházejí smírně. (12:50:46)

90+1

90+1
    Míč odražen a snaha Jablonce o rychlý kontra útok nevyšel.

90
    Bohemka má ještě šanci, aby zvrátila přece jen zápas na svou stranu, bude zahrávat rohový kop.

89
    Nyní nepřesný centr na druhé straně, který se ani nedostal před branku.

88
    Domácí na konci zápasu se dostávají více do útoku a svědčí o tom další střela, kterou však Richter vidí a chytá.

88
    Hadi se snažil zpracovat dlouhý míč před Richterem, ale ten byl rychlejší a má míč ve svých rukavicích.

87
    Begič se snažil o střelu, ale trefil svého protihráče. Následně získává míč pod svou kontrolou Jablonec.

85
    Ani po tomto rodícím se útoku, ihned za půlkou hřiště se domácí dopustili ofsajdu. Obrana Jablonce je hodně vytažená.

84
    Domácí po delší době se dostali před branky Richtera, ale nedokázali jej ohrozit.

83
    Jablonec to nyní zkusil dlouhým centrem, ale ten byl příliš vysoký a hráč Jablonce na něj nedokázal doskočit.

81
    Střelu z levé strany vyrazil Šrámek, Jablonec stále tlačí a je hladovější po další brance.