Ajax – Den Haag 0:0 (kon.) | Feyenoord – Eindhoven 1:3 (kon.) | Willem II – Kerkrade 1:0 (kon.)
Utrecht – Twente 3:1 (kon.)
FC Utrecht
3:1 (1:1)
FC Twente
Neděle 25.02.2018, 16:45Nizozemská Eredivisie • 25. kolo

A je konec dnešního zápasu, domácímu týmu se povedlo zcela otočit zápas a připisuje si další tři body do tabulky. Twente tedy zůstává na sestupových příčkých, i když dnes nehrálo vůbec špatně. V druhém poločase padly dvě branky. V 67 minutě dokázal Utrecht vstřelit branku a ujal se tak poprvé v zápase vedení, prosadil se van de Streek. Za deset minut už to bylo o dva zásahy, když se do míč opřel Yassin Ayoub. Twente už na toto nedokázal reagovat a prohrálo.V závěru už domácí hráči jasně kontrolovali hru a nepustili soupeře ke střele. To je z dnešního utkání vše, přeji příjemný večer. (18:37:21)

90+3

90+2
    Ke střele se v poslední minutě znova dostal Bilal Ould-Chikh, ale znovu nemířil přesně.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Mateusz Klich, přichází Anouar Kali.

89
    Bilal Ould-Chikh opět u střely, jeho rána tentokrát letěla vysoko nad brankovou konstrukci.

89
    Poslední minuty zápasu se odehrají na půlce hřiště.

87
    Nováček na hřišti Bilal Ould-Chikh se chtěl zapsat mezi úspěšné střelce v zápase, ale jeho rána za pokutovým územím letěla pouze k brankáři.

85
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Gyrano Kerk, přichází Bilal Ould-Chikh.

84
    Jeden z domácích záložníků leží na zemi, ale nemělo by to být nic vážného.

83
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Cyriel Dessers, přichází Lukas Görtler.

81
    A do třetice žlutá karta na hostující straně. Michaël Maria pořádně skluzem zajel do svého soupeře a může být rád, že zůstane na hřišti.

80
    Hráči v červených dresech si na hřišti už prakticky dělají, co chtějí a dobře se jim daří kombinovat.
    78. Yassin AYOUB - 3:1

78
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Dvanáct minut před koncem je zřejmě už rozhodnuto o výhře domácího týmu! Po nepřesné akci si odražený míč našel YASSIN AYOUB, který dokázal zpoza vápna poslal míč do levého dolního rohu, brankář se natahovatl, co mohl, ale na míč nedosáhl.

77
    Utrecht se snaží dostat do nějaké nebezpečné příležitosti. Ani Gyranu Kerkovi se to nepovedlo.

75
    Twente je v posledních minutách jasně lepší, ale žádná nebezpečná šance z toho nakonec nebyla a domácí brankář bude odkopávat.

74
    A žlutí se i na domácí straně, znovu u toho byl Cristián Cuevas, ale tentokrát se ocitl na druhé straně a byl faulován. Žlutou kartu dostal Cyriel Dessers.