Crotone – Spal 2:3 (kon.) | Fiorentina – Chievo 1:0 (kon.) | Sassuolo – Lazio 0:3 (kon.)
Hellas Verona – Turín 2:1 (kon.) | Sampdoria – Udinese 2:1 (kon.) | AS Řím – AC Milán 0:2 (kon.)
FC Crotone
2:3 (0:1)
Spal
Neděle 25.02.2018, 12:30 • Ezio Scida (Crotone) • Italská Serie A • 26. kolo

Ode mě je to pro dnešní den vše. Těším se na Vás příště. Na počtenou! (14:27:17)

Zápas je u konce! Spal si připisuje velmi důležité tři body v boji o záchranu v nejvyšší italské soutěži. Dneska se svým přímým konkurentem vyhrál Spal 3:2. V prvním poločase se dostali hosté do vedení díky trefě Antenucciho. Ve druhém poločase záhy vyrovnal Budimir, ale hned po dvou minutách vrátil Spalu vedení Simič. V 60. minutě skóroval Paloschi a s nadějemi hostů to vypadalo dobře. O dramatickou zápletku se postaral nejprve svou nedisciplinovaností Schiattarella a následně také gólem na 2:3 Budimir. To však bylo vše. Hosté berou 3 body.

90+5

90+4
    O chvíli později ale fauloval také Nwankwo. Tohle Spalu vyhovuje.

90+3
    Dramé teď možná trochu zbytečně neodkopl ihned balón pryč, ale zkoušel nějakou nesmyslnou kličku. Nakonec musel faulovat a domácí mají k dispozici standartku.

90+2
    Hostující hráč mířil do otevřené obrany Crotone. Zdálo se, že byl faulován, ale sudí rozpažil. Penalta se kopat nebude.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Začala probíhat devadesátá minuta utkání. Čtvrtý rozhodčí za chvíli ukáže, kolik minut se dnes bude nastavovat. Míč drží domácí a snaží se hledat ideální pozice ke střele.

89
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Sergio Floccari.

88
    Faraoni fauloval Dramého a hosté budou rozehrávat.
    86. Ante BUDIMIR - 2:3

86
    Crotone právě vstřelilo branku!
    A je tu drama! Crotone snižuje na 2:3. Faraoni opět úžasně odcentroval a tentokrát si jeho pas našel ANTE BUDIMIR. Nechytatelně hlavičkoval z bezprostřední blízkosti do branky. Budimir si dnes připsal svou druhou branku. Asistence: Marco Davide Faraoni.

85
    Domácí rozehráli standartní situaci, na kterou si naskakoval útočník Tochukwu Nwankwo. Zakončení ale nebylo důrazné a Meret si tak mohl připsat celkem jednoduchý zákrok.

84
    Centr stopera Ceccheriniho nikoho v pokutovém území nenašel. Hosté se osvobozují odkopem.

83
    A pozor! Je tady komplikace pro hosty! Schiattarella dostal během jedné minuty dvě žluté karty a míří pod sprchy. Očividně rozhodčímu řekl něco pěkně od úst.

82
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Pasquale Schiattarella (Spal).

82
    Žlutou kartu dostává Pasquale Schiattarella (Spal).

81
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Manuel Lazzari, přichází Bartosz Salamon.

81
    Žlutou kartu dostává Alberto Paloschi (Spal).

Daniel Fekets

Branky: 49. Budimir, 86. Budimir (Faraoni) – 37. Antenucci (Lazzari), 51. Šimić (Schiattarella), 60. Paloschi

Karty:   23. Sampirisi (COE) – 30. Vicari (SPAL), 50. Cionek (SPAL), 81. Paloschi (SPAL), 82. Schiattarella (SPAL)   82. Schiattarella (SPAL)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 19:12.
    FC Crotone: Cordaz – Sampirisi (65. Faraoni), Ceccherini, M. Capuano – Martella, Benali, Barberis (61. Trotta), Mandragora, F. Ricci (76. Tochukwu Nwankwo) – Nalini, Budimir.
    Náhradníci: Viscovo – Rohdén, Izco, Diaby, Pavlović, Trotta, Zanellato, Faraoni, Crociata, Tochukwu Nwankwo, Ar. Ajeti.

Spal: Meret – Cionek, Vicari, Šimić – Lazzari (81. Salamon), Kurtić, Schiattarella, Grassi, Mattiello – Paloschi (89. Floccari), Antenucci (77. Dramé).
    Náhradníci: A. Gomis, Marchegiani – Bonazzoli, Väisänen, Konate, Floccari, Everton Bilher, Salamon, Vitale, Viviani, F. Costa, Dramé.

Rozhodčí: Daniele Orsato