Calgary – Colorado 5:1 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:5 (kon.) | Toronto – Boston 4:3 (kon.)
Montreal – Tampa 3:4 (0:1 po s.n.) | Detroit – Carolina 3:1 (kon.) | Florida – Pittsburgh 6:5 (kon.)
Columbus – Chicago 3:2 (kon.) | Washington – Buffalo 5:1 (kon.) | Arizona – Anaheim 2:0 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 3:4 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:0 (kon.)

Washington právě vstřelil branku!
    Carlson střílel zprava a ALEXANDER OVEČKIN přetlačil na středu Larsson, načež zakončil čepelí do levého dolního rohu branky. 5:1. Asistence: John Carlson, Jevgenij Kuzněcov.
    57:48 Lars ELLER - 4:1

57:48
    Hosté hráli bez brankáře v šesti proti pěti. LARS ELLER trefil z vlastní třetiny po ledě levou část hostující prázdné branky. 4:1. Asistence: Matt Niskanen.
    50:13 Alexandr OVEČKIN - 3:1

50:13
    Sedmatřicátá trefa pro ALLEXANDRA OVEČKINA v této sezoně. Po nahrávce zprava zapadlo zakončení domácího kapitána z levého kruhu zápěstím směrem na zadní tyč kolem lapačky Lehnera. 3:1. Asistence: John Carlson, Jevgenij Kuzněcov.
    40:14 Sam REINHART - 2:1

40:14
    Sabres právě vstřelili branku!
    SAM REINHART se na pravé straně útočné třetiny dostal přes Bäckströma a ještě jednoho domácího hráče k přesné bekhendové střele zblízka. Teď působila domácí obrana hodně nekoncentrovaně. Asistence: Casey Nelson.
    33:20 André BURAKOVSKY - 2:0

33:20
    Tak to klobouk! ANDRÉ BURAKOVSKY dává svojí osmou branku v sezoně. Ale jakou! Z vlastní třetiny ujel postupně Wilsonovi, Pominvilovi a nakonec také Ristolainenovi. Načež zprava zakončoval dlouhou rukou po ledě za Lehnera. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Matt Niskanen.
    00:50 Jevgenij KUZNĚCOV - 1:0

00:50
    JEVGENIJ KUZNĚCOV se prosadil individuální akcí, když se na pravé straně zbavil protihráče a natlačil se až k zakončení forhendovou stranou hole kolem pravého betonu Lehnera po ledě do branky. 1:0. Asistence: Brett Connolly, Dmitrij Orlov.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 1. Kuzněcov (Connolly, Orlov), 34. Burakovsky (Kuzněcov, Niskanen), 51. Ovečkin (Carlson, Kuzněcov), 58. Eller (Niskanen), 59. Ovečkin (Carlson, Kuzněcov) – 41. S. Reinhart (C. Nelson)

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Djoos, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Kempný – Ovečkin (C), Bäckström (A), T. Wilson – Connolly, Kuzněcov, Oshie – Stephenson, Eller, Burakovsky – Smith-Pelly, Beagle, Chiasson.
    Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Beaulieu, Ristolainen, Scandella, C. Nelson, Gorges, Antipin – B. Pouliot, R. O'Reilly (A), S. Reinhart – Girgensons, Rodrigues, Okposo (A) – S. Wilson, Jo. Larsson, Pominville (A) – Nolan, Josefson, Baptiste.

Rozhodčí: McIsaac, Pochmara – Gawryletz, Murchison