Třinec – Ostrava 1:2 (kon.) | Brno – Olomouc 4:0 (kon.) | Slovácko – Zlín 3:3 (kon.)
FK Třinec
1:2 (1:2)
FC Baník Ostrava
Neděle 25.02.2018, 10:30 • Hřiště s UT, areál na Lesní, Třinec • Juniorská liga – Morava • 18. kolo

Ode mne to dnes bude již vše. Užijte si zbytek dne a u dalšího přenosu na počtenou. (12:26:50)

Dnešní utkání končí. Z vítězství 1:2 a zisku tří bodů se raduje hostující FC Baník Ostrava. Domácí se sice ve 20. minutě dostali do vedení gólem Buchvaldka, ale hosté ještě v první půli dokázali zásluhou Kanii a Mládka skóre zápasu otočit.

90+1

90
    Domácí se nepohodli na útočné polovině a hosté založili rychlý protiútok. Ten skončil tečovanou střelou Helešice.

87
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Mládek, přichází Hejl.

85
    Na druhé straně dobře zakročil Adamuška, který skočil Žákovi pod nohy a lapil míč.

84
    Velnerův centr z pravé strany našel jen rukavice brankáře Šustra.

82
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Zahaluk, přichází Novotný.

82
    Velner se u postranní čáry trochu poškádlil s Mládkem. Rozhodčí vše řeší domluvou.

77
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Lasota, přichází Cienciala.

76
    Další šance Ostravy. Tentokrát střílel Bolf, ale ani on nebyl úspěšný.

75
    Po rychlé akci Baníku se ke střele z hranice vápna dostal Dominik Žák. Jeho tvrdý pokus do středu brány brankář Adamuška chytil.

72
    Domácí tým zavařil ostravské obraně. Centr do vápna byl zblokován na roh. Míč z rohového kopu ale dokázali Baníkovci odhlavičkovat mimo šestnáctku.

68
    Centr Helešice odvrátili domácí obránci na rohový kop. Z něj si Baníkovci žádnou šanci nevypracovali.

67
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Konečný, přichází Lanc.

63
    Po rohovém kopu Cieslara přišla nepřesná hlavička jednoho ze spoluhráčů.

60
    Centr z levé strany skončil útočným faulem ve vápně.

57
    Nebezpečná střela Jakubova míjí pravou tyč Adamuškovy brány.

55
    Hra se přelévá z jedné stranu na druhou, ale šance v této pasáži hry k vidění nejsou.