Levante – Real Betis 0:2 (kon.)
Levante UD
0:2 (0:0)
Real Betis
Pondělí 26.02.2018, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencia • Španělská LaLiga • 25. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek pondělního večera a u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (22:55:14)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:8.

A jak se dnešní výsledek vyvinul? Betis nejprve nepřetavoval převahu držení míče v šance, ve druhém poločase se mu to už však povedlo. Skóre otevřel v 55. minutě, když si po závaru před bránou vstřelil vlastní gól Chema. Domácí mohli srovnat, ale na brankové čáře zasáhl Mandi a hned poté Real Betis definitivně rozhodl, z rychlého brejku se prosadil León. Hosté zvládli závěr duelu naprosto zkušeně a zaslouženě vítězí 2:0, Levante si už nevypracovalo žádnou vážnější příležitost.

Duel je u konce a domácí fanoušci pískají, takhle si asi tento zápas nepředstavovali. Bílými kapesníky teď dávají kouči Munizovi symbolické sbohem, přejí si jeho odvolání. Levante totiž zůstává 17. s pouhým bodovým náskokem na sestupové pozice. Betis se posunul už na skvělé sedmé místo s tříbodovou ztrátou na poháry.
    Real Betis vítězí na půdě Levante 2:0!

90+3

90+3
    Guerrero si navedl míč na střed a vypálil, domácí jeho pokus srazili.

90+2
    Rochina nepěkným šlapákem poslal k zemi Camarasu, který však zákrok rychle rozchodil a pokračuje v závěru duelu.

90+1
    Hosté to zkusili střelecky, ale nepropálili postavenou zeď. Nastavují se tři minuty.

90
    Guerrero faulovaný při pokusu obejít Lunu, přímý kop pro hosty, avšak ve vápně jsou pouze dva hráči v bílém.

89
    Betis naprosto v klidu kontroluje závěr utkání. Domácí fanoušci pískají a přejí si odvolání trenéra Munize, jemuž symbolicky mávají bílými kapesníky.

88
    Ovšem hosté už nepotřebují vstřelit další branky, radši stáhli hru zpět na obrannou polovinu a šetří čas.

87
    Firpo zablokoval centr Moralese a do brejku opět míří Real Betis.

85
    Domácí však rychle přišli o míč, to však Betis nepotrestal a dlouhý nákop dopředu končí v rukavicích Olazábala.

84
    Vzápětí fauluje ve středu hřiště Javi García, míč pro Levante.

83
    Žlutou kartu dostává Cheick Doukouré (Levante UD), za skluz ve středu hřiště.

82
    Po ošetření Leóna se může pokračovat, střelec druhé branky však nevypadá zdravotně zcela fit.

80
    Žlutou kartu dostává Chema (Levante UD), za faul na Leóna ve středu hřiště, Chema ho tahal za dres.

80
    Chema málem chyboval v rozehrávce, León téměř dosáhl na jeho pas, ale domácí to zvládli.