Buffalo – Boston 4:1 (kon.) | NY Rangers – Detroit 2:3 (po pr.) | Anaheim – Edmonton 5:6 (1:2 po s.n.)
Minnesota – San Jose 3:2 (po pr.) | Arizona – Vancouver 1:3 (kon.)
Arizona Coyotes
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Vancouver Canucks
Pondělí 26.02.2018, 03:30 • Gila River Arena, Glendale • NHL

52:37
    Freddie Hamilton se snažil protáhnout před bránu a Erik Gudbranson byl vyloučen na dvě minuty za držení.

48:11
    Henrik Sedin dostal dvě minuty za hákování a Arizona si zahraje pátou přesilovou hru. Zatím nevyužila ani jednu.

39:02
    Oliver Ekman-Larsson na levé straně útočného pásma fauloval během forčekingu a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

32:24
    Jakob Chychrun dostal dvě minuty za hákování a čtvrtá přesilová hra Arizony velice rychle skončila.

32:04
    Jake Virtanen byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Arizona si po reklamní přestávce zahraje čtvrtou přesilovou hru.

28:03
    Troy Stecher byl vyloučen na dvě minuty za držení hole a Arizona si zahraje třetí přesilovou hru.

21:34
    Brad Richardson dostal dvě minuty za podražení a Vancouver má k dispozici druhou přesilovou hru.

14:49
    Daniel Sedin byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Coyotes mají další příležitost srovnat krok s Canucks.

03:58
    Nic Dowd dostal dvě minuty za nedovolené bránění a také Arizona si v úvodu utkání vyzkouší přesilovou hru.

00:43
    Hokejisté Arizony se dokázali hned v úvodu zápasu prosadit, jenže Brad Richardson ve snaze clonit brankáři fauloval a dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáři. Gól nebyl uznán.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 50. Goligoski (Stepan, Perlini) – 3. D. Sedin (D. Pouliot, H. Sedin), 52. D. Sedin (Boeser), 55. Archibald (B. Sutter, Stecher)

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson (A), Demers, Chychrun, Hjalmarsson (A), Connauton, Goligoski – Perlini, Stepan (A), Keller – Domi, Dvorak, Fischer – Rinaldo, F. Hamilton, Archibald – Martinook, Richardson, Cousins. Hlavní trenér: Rick Tocchet.
    Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler (A), Gudbranson, Del Zotto, Stecher, B. Hutton, D. Pouliot – Goldobin, Horvat, Boeser – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Dowd – Archibald, B. Sutter, Eriksson – Bärtschi, Gagner, Virtanen. Hlavní trenér: Travis Green.

Rozhodčí: Jean Hebert, Chris Schlenker. Čároví: Bevan Mills, Jonny Murray

Diváci: 10935