Chabarovsk – Vladivostok 5:3 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 1:2 (1:3 po s.n.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 4:0 (kon.) | Ufa – Soči 3:1 (kon.) | Kazaň – N.Novgorod 5:2 (kon.)
Nižněkamsk – Toljatti 0:4 (kon.) | CSKA Moskva – Čerepovec 1:4 (kon.) | Minsk – Riga 5:3 (kon.)
Jokerit – Petrohrad 5:3 (kon.) | Viťaz – HC Slovan 5:3 (kon.) | Spartak Moskva – Jaroslavl 0:2 (kon.)
CSKA Moskva
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Severstal Čerepovec
Úterý 27.02.2018, 17:30 • CSKA Ice Palace, Moskva • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:55:35)

Je konec. Čerepovec nakonec vyhrála na ledě CSKA Moskva jasně 4:1. První branku vstřelil v sedmé minutě Šalunov, který se k puku dostal po buly a poté tvrdou střelou překonal Hudáčka. Druhá třetina je u konce ovšem stav je úplně jiný a Čerepovec vede 2:1. Už po dvou minutách se mohli hostující, ale i čeští fanoušci radovat, jelikož se prosadil Matěj Stránský. Poté hra hostů šla pouze nahoru a po polovině hry poslal Severstal do vedení Trubačjov. Ve třetí třetině sice domácí tlačili, ale ke konci se prosadili hostující hráči Trubačjov a Mereskin. Čerepovec se tak stěhuje na osmé místo a nyní postupuje do play-off, ovšem celou KHL čeká ještě jedno kolo.

59:57
    Po zakázaném uvolnění hostů se ještě bude vhazovat před domácí bránou, ale to už vítěze nezmění.

59:47
    Maxim Šalunov se ještě snažil zakončit bekhendem, ale přestřelil.

59:11
    Nyní jsou u kotouče hosté a kontrolují tak konec dnešního utkání.

57:54
    Domácí se dál snaží, ale nyní ztratili puk v pásmu Čerepovce.
    57:19 Alexandr MERESKIN - 1:4

57:19
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Obrovská chyba domácího hráče za bránou, když ztratil puk, který si převzal ALEXANDR MERESKIN, ten se potom dostal až před domácí svatyni a zakončil mezi betony brankáře Johanssona.
    56:30 Jurij TRUBAČJOV - 1:3

56:30
    Střela Geraskinovi nevyšla a skončila jen za bránou kde se k puku ovšem dostal Vovčenko a rychle ho poslal zpátky před bránu, což domácí brankář nečekal a JURIJ TRUBAČJOV tak zakončil do poloprázdné brány a svým druhým gólem v dnešním utkání posílá Čerepovec do vedení 3:1! Asistence: Daniil Vovčenko, Igor Geraskin.

55:45
    Alexej Marčenko se dostal přes obránce Čerepovce, ale jeho následné zakončení skončilo jen v moci Júliuse Hudáčka.

55:12
    Nyní CSKA rozehrála novou akci od své brány, ale následně neprošli středním pásmem, ovšem hosté jim pouze odevzdali puk zpátky.

54:48
    Opět se domácí dostali dopředu, ale následná střela byla zblokována hostujícím hráčem.

53:59
    Ve třetí dvacetiminutovce je CSKA jasně lepším týmem, ale v hostující bráně je dnes skvělý Július Hudáček.

53:16
    Hosté se provinili zakázaným uvolněním a následuje další buly před bránou Hudáčka.

52:55
    Július Hudáček musel čelit další střele domácího hráče, ale poradil si sní lehce.

52:10

Michal Raška

Branky a nahrávky: 7. Šalunov (Pašnin, Šumakov) – 22. Stránský (Trubačjov, Vovčenko), 31. Trubačjov (Višněvskij, Geraskin), 57. Trubačjov (Vovčenko, Geraskin), 58. Mereskin

CSKA Moskva: L. Johansson (Treťjak) – Marčenko, Blažijevskij, Ožiganov, Naumenkov, Ar. Sergejev, Pašnin (A), Makjejev – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Ljubimov, Šalunov, Šumakov – V. Žarkov (C), Scott (C), Platt – Popugajev, Kuzmenko.
    Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Kornějev, V. Vasiljev, Verjovkin, Stasenko, Višněvskij, Kalašnikov, Masuhr – Jašin, Kagarlickij (C), P. Černov – Vovčenko, Trubačjov (A), Geraskin – Karlin, Ugarov, Rybin (A) – Stránský, Mereskin, Bumagin.

Rozhodčí: Denis Naumov, Alexei Ravodin – Alexei Maitak, Alexander Sadovnikov