Liberec – Jihlava 2:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 27.02.2018, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • Tipsport extraliga • 50. kolo

59:39
    Hosté se konečně dostali do útoku. Jakub Škarek vyrazil na střídačku a pustil do hry šestého hráče do pole.

52:54
    Jeden člen realizačního týmu Jihlavy zřejmě řekl rozhodčímu několik ostrých slov a vysloužil si dvě minuty za nesportovní chování. Trest za něj odpyká Lukáš Žalčík.
    49:44 Martin ŠEVC - 2:1

49:44
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberečtí si berou zpět své vedení! Ladislav Šmíd přihrál na modrou MARTINU ŠEVCOVI, který využil clony před Škarkem a poslal puk do sítě. Asistence: Ladislav Šmíd, Tomáš Filippi.

46:10
    Dnešní utkání sleduje 4 929 diváků.

45:04
    Sam na Romana Willa nyní jel po přihrávce Josefa Skořepy útočník Tomáš Jiránek. I on si ale na libereckém gólmanovi vylámal zuby.

42:16
    Tomáš Jiránek přihrál za modrou čárou rozjetému Petru Strakovi, který jel sám na Romana Willa. Ten si s jeho přizemní střelou poradil.

41:00
    Z vrcholu kruhu tvrdě vypálil Marek Kvapil, jehož projektil vyrazil Jakub Škarek pouze před sebe. Michal Bulíř ale svou dorážkou puk do sítě nedostal.

Třetí třetina začne přibližně v 19:54.

38:31
    Ve skrumáži před libereckou bránou po jihlavském přečíslení fauloval Filip Pyrochta (LIB) soupeře a obdržel dvě minuty za krosček. Následně vyfasoval i osobní trest na deset minut za protesty.

37:12
    Tomáš Filippi našel nádherným křížným pasem Marka Kvapila, proti jehož střele se stačil Jakub Škarek přesunout. O chvíli později zakončoval Marek Kvapil zblízka, ale ani tentokrát si na hostujícího brankáře nepřišel.

36:38
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam Zeman – 2 min., vražení na hrazení).

35:52
    Radek Hubáček mohl jet sám na Romana Willa, o šanci ho ale na poslední chvíli připravil povedenou rybičkou Ladislav Šmíd.

33:26
    Dominik Lakatoš zavezl puk do útočného pásma, nečeš se ke kotouči dostal Marek Kvapil, který z ničeho nic vypálil z vrcholu kruhu. Jeho skrytá střela se odrazila od břevna!
    29:35 Zach HAMILL - 1:1

29:35
    Dukla právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! ROBERT ZACHARY HAMILL si od modré sjel až do kruhu pro vhazování odkud svižnou ranou ke vzdálenější tyči překonal Romana Willa. Asistence: Matěj Stříteský.

27:46
    Dukla bude hrát minutu a půl dlouhou přesilovku pět na tři! Filip Pyrochta putuje na trestnou lavici za hrubost.

27:19
    Dominik Lakatoš (LIB) podrazil soupeře a odsedí si za to dvě minuty. Jihlava má šanci srovnat!

20:31
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Čachotský – 2 min., podražení).

Druhá třetina začne přibližně v 18:47.

16:36
    Nakonec našel Martin Bakoš povedenou zadovkou úplně volného Marka Kvapila, jenž střelou z první netrefil bránu.

15:28
    Početní výhodu si vyzkouší i Tygři. Vysokou holí se provinil Tomáš Jiránek (JIH).

10:54
    Tomáš Filippi se po pravém křídle protlačil až před Škarka a z bezprostřední blízkosti trefil břevno!

08:38
    Uvidíme první přesilovku. Tomáš Filippi (LIB) si odsedí dvě minuty za držení.

07:10
    Po nepřesné rozehrávce Jihlavy se sám před Škarkem zjevil Lukáš Krenželok, na strážce hostující svatyně si ale bekhendovou střelou nepřišel.

06:30
    Hosté se po dlouhé době dostali ke slovu a nadělali liberecké defenzivě pořádné problémy. V situaci tři na tři vybídl Adam Zeman k zakončení Tomáše Čachotského, jeho jedovatý pokus Roman Will jen tak tak stačil vyrazit.

05:03
    Michal Bulíř přejel modrou čáru a přihrál Marku Kvapilovi, který už mohl střílet, ale ještě se snažil najít lépe postaveného Tylera Redenbacha. Jeho křížný pas ovšem zblokoval někdo z obránců Dukly.
    01:07 Tyler REDENBACH - 1:0

01:07
    Tygři se krátce po začátku zápasu dostávají do vedení! Ke sražené střele Marka Kvapila se v pravém kruhu dostal TYLER REDENBACH, který svižnou ranou z otočky překonal Jakuba Škarka. Asistence: Marek Kvapil.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 2. Redenbach (M. Kvapil), 50. Ševc (Šmíd, Filippi) – 30. Hamill (Stříteský)

Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc (C), Kolmann, Šmíd (A), Jánošík, Derner – Jašek, P. Jelínek (A), L. Krenželok – Bulíř, Redenbach, M. Kvapil – Bakoš, Filippi, Lakatoš – J. Stránský, Bližňák, Ordoš.
    HC Dukla Jihlava: Škarek (Kořenář) – Šidlík, Stříteský, de la Rose, Suchánek, Bryhnisveen, J. Zdráhal – Čachotský (C), Zeman, F. Seman – Straka, Skořepa (A), Jiránek – Rabbit, Hamill, Anděl – Žálčík, R. Hubáček, Diviš (A).

Rozhodčí: Šír, Pražák – Barvíř, Zavřel

Diváci: 4 929