Úterý 27.02.2018, 17:00 • ČPP Aréna, Ostrava • Livesport Superliga • 25. kolo
    60:30 Viktor KOPECKÝ - 5:6

60:30
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Vymalováno! VIKTOR KOPECKÝ se vykroutil na malém brankovišti ze sevření, položil si Štěpána Laju, nad nějž pak poslal míček do brány. Asistence: Mikuláš Krbec
    59:53 Michal SLÁDEK - 5:5

59:53
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Neskutečné! Pět pět! Tomáš Fibiger nevěřícně kroutí hlavou, jak je to vlastně možné. Eichner mířil přihrávku zprava doleva, kterou zachytil MICHAL SLÁDEK a lehkou tečí usměrnil míček do brány Ústí nad Labem. Asistence: Dominik Eichner
    59:11 Wojciech MALAJKA - 4:5

59:11
    WOJCIECH MALAJKA se opět zapisuje na listinu střelců, když si poradil křižnou přihrávkou před bránu Fibigera. Asistence: Michal Sládek
    55:29 Lukáš TÄUBER - 3:5

55:29
    Studená sprcha pro ostravské FBC! Hosté založili rychlý kontr, z něhož vzešla přihrávka na LUKÁŠE TÄUBERA. Jeho rána do odkryté klece byla přesná a rozvlnila síť. Asistence: Josef Novák
    55:00 Mikuláš KRBEC - 3:4

55:00
    Pět minut před koncem základní hrací doby se Ústí ujímá opět vedení! MIKULÁŠ KRBEC obdržel zadovku od Chudiny, kterou zužitkoval nejlépe jak mohl. Mířil na bližší tyč. Asistence: Michal Chudina
    45:45 Lukáš TÄUBER - 3:3

45:45
    Pár vteřin stačilo Ústí k vyrovnání! Fuchsig byl u všech zásahů svého týmu a druhou přihrávkou v zápase našel LUKÁŠE TÄUBERA, jemuž střela ze středu hřiště sedla parádně. Asistence: Martin Fuchsig
    45:22 Wojciech MALAJKA - 3:2

45:22
    Skvělá akce v podání domácích florbalistů, kteří se ocitli v jednobrankovém vedení! Jurdzin našel přesným pasem WOJCIECHA MALAJKU, který v prvním zápase po návratu z Polska posílá FBC do vedení! Asistence: Václav Jurdzin
    38:54 Jakub MENDREK - 2:2

38:54
    Vše je minulostí, domácí florbalisté minutu před koncem druhé třetiny vyrovnávají na 2:2. JAKUB MENDREK si našel správné místo, odkud ze vzduchu zametl míček za záda Fibigera. Asistence: Šimon Kuczera
    19:26 David STUMMER - 1:2

19:26
    A máme tady gól do šatny! DAVID STUMMER využil špatného bránění Ostravy, na poslední chvíli si stáhl míček před brankovou čáru a zavěsil za ležícího Laju. Asistence: Martin Fuchsig
    11:31 Filip HRABAL - 1:1

11:31
    Je vyrovnáno! FILIP HRABAL si vyjel z bočního mantinelu, odkud prostřelil blok ústeckých florbalistů. Začíná se opět od začátku. Bez asistence
    03:12 Martin FUCHSIG - 0:1

03:12
    Skóre utkání otevřeno! Po několikahodinové cestě do Ostravy se prosazují Severočeši, za něž se trefil do odkryté brány MARTIN FUCHSIG. Laja byl na jeho dorážku už krátký. Asistence: Lukáš Täuber

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 12. Hrabal, 39. Mendrek (Kuczera), 46. Malajka (Jurdzin), 60. Malajka (Sládek), 60. Sládek (Eichner) – 4. Fuchsig (Täuber), 20. Stummer (Fuchsig), 46. Täuber (Fuchsig), 55. Krbec (Chudina), 56. Täuber (Josef Novák), 61. Kopecký (Krbec)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Kubíček, Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Kuczera – Trulík, Klimscha, Hrabal – Eichner, Šimíček, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Moravčík, Čonka-Skyba, Malajka.
    Florbal Ústí: Fibiger (Weissgarber) – Stummer, Esterka, J. Horák, Stibor, Kühnel, Täuber – Kužel, Kolstrunk, Josef Novák – Kopecký, Vl. Štorek, Täuber – Pavelka, Fuchsig, Chudina – Krbec.

Rozhodčí: Martin Both, Vladimír Černín