Boston – Carolina 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – New Jersey 2:3 (kon.) | Washington – Ottawa 3:2 (kon.)
Florida – Toronto 3:2 (po pr.) | Minnesota – St. Louis 8:3 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:6 (kon.)
Dallas – Calgary 2:0 (kon.) | Vegas – Los Angeles 1:4 (kon.) | San Jose – Edmonton 5:2 (kon.)
San Jose Sharks
5:2 (0:1, 4:0, 1:1)
Edmonton Oilers
Středa 28.02.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (07:10:44)

Zablokované střely 20:18

Třetí třetina nenabídla příliš pohledný hokej. Hosté byli mírně lepší, ale domácí bránili svůj náskok a to se jim povedlo. Sharks berou důležité dva body a poráží Edmonton 5:2.

59:40
    Matt Benning pálil od modré a branku minul.
    59:05 Chris TIERNEY - 5:2

59:05
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je CHRIS TIERNEY, který dojel na polovinu hřiště a trefil se přesně doprostřed prázdné branky. Asistence: Eric Fehr a Joe Pavelski.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:54
    Oddechový čas pro Edmonton.

58:54
    Leon Draisaitl vystřelil z první z kruhu a jeho střelu zlikvidoval Jones ramenem a vzápětí mezi kruhy pálil Michael Cammalleri a i jeho pokus zneškodnil Martin Jones!

58:25
    Kane dostal puk z obranného pásma a Edmontonu utíká čas na vyrovnání.

58:13
    Zakázané uvolnění domácího celku.

58:00
    Hosté jsou bez brankáře!

57:39
    Melker Karlsson si vzal odražený puk ve vlastním pásmu, nahrál na Goodrowa, který prověřil Talbota.

57:17
    Pavelski vystřelil od pravého mantinelu a Talbot puk ukryl v náručí.

56:51
    McDavid chtěl sám projet přes celé hřiště, ale na modré čáře ho dobrým zákrokem zastavil Burns.

56:22
    Lucic našel Draisaitla před brankou, ale německý útočník trefil Jonese!

56:03
    Meier nedostal puk ze třetiny a hosté jsou v náporu.

55:32
    Leon Draisaitl vystřelil z mezikruží těsně vedle branky.

55:20
    Hertl nevyhodil puk ze třetiny a ke střele se dostal Drake Caggiula a jeho pokus zablokoval Burns.

54:31
    Leon Draisaitl nahrával před branku, kde tušil Lucice, ale ten přejel až za branku. Tohle mohla být dobrá možnost na snížení.

54:01
    Braun trefil McDavida do hlavy, ale rozhodčí zůstávají v klidu.

53:32
    Connor McDavid dobruslil kotouč, aby to nebylo zakázané uvolnění a odjíždí střídat.

52:52
    Joonas Donskoi dostal přihrávku před branku a ještě udělal kličku, ale měl spíše střílet, protože po kličce mu puk vypíchl hostující obránce.

52:12
    Hostům čas velmi rychle utíká a na domácí stále ztrácí dvě branky.

51:47
    Timo Meier se dostal do ofsajdu a následuje komerční přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:29
    Vlasic nahodil puk za branku hostů a domácí opět střídají.

51:02
    Domácí přestali oproti druhé třetině hrát a hosté vyrovnali hru.

50:36
    Yohann Auvitu prověřil pozornost Jonese, který toho moc neviděl.

50:10
    Dylan DeMelo vystřelil na branku a před Talbotem bylo hned několik hráčů, ale puk skončil vedle branky.

49:53
    Jujhar Khaira poslal puk vysoko nad domácí branku.

49:41
    Joakim Ryan nahodil na Talbota a domácí střídají.

49:20
    Jesse Puljujärvi projel okolo pravého mantinelu, ale do zakončení ho domácí nepustili.

48:38
    Chris Tierney zavezl puk do útočného pásma a drží puk daleko od své branky.

48:20
    Adam Larsson vystřelil od modré a Jones střelu zastavil dobrým zákrokem.

47:58
    Connor McDavid překombinoval akci se Slepyševem a z dobré akce nic nebylo.

47:12
    Mikkel Bødker se pokusil vystřelit od mantinelu, ale jeho pokus byl přizvednutý do ochranné sítě.

47:07
    Dillon vypálil od modré a Talbot vyrazil puk před sebe, kde byl Melker Karlsson, který vystřelil a trefil Talbota do hrudníku!
    46:06 Jesse PULJUJÄRVI - 4:2

46:06
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek! Pontus Åberg poslal puk před prázdnou branku, kde byl JESSE PULJUJÄRVI, který neměl problém poslat puk do branky. Pontus Åberg zaznamenává první bod v dresu Edmontonu. Asistence: Pontus Åberg a Ryan Strome.

45:40
    Talbot přikryl kotouč před dotírajícím se Kanem, který je dnes hodně aktivní a dělá problémy edmontonské obraně.

45:04
    Hertl dostal puk za modrou čáru a domácí odchází střídat.

44:33
    Iiro Pakarinen vystřelil z vrcholku pravého kruhu a Jones poslal puk do ochranné sítě.

44:06
    Jesse Puljujärvi zasekl puk na modré čáře a chtěl obejít domácího obránce, ale ten mu na jeho kličku neskočil a puk mu sebral.

43:33
    Edmonton se ve třetí třetině zatím k ničemu nedostal a taková hra domácím naprosto vyhovuje.

43:07
    Kane chtěl najít Donskoie ve středním pásmu, ale Oscar Klefbom tuhle přihrávku zablokoval.

42:48
    Hertl dorážel na brankovišti, ale na Talbota si český útočník nepřišel.

41:49
    Zakázané uvolnění hostů zastavuje hru.

41:41
    Dylan DeMelo poslal puk přesně na Meiera, který tečoval před Talbotem, ale brankář Edmontonu stihl sevřít betony včas.

41:35
    Timo Meier vystřelil od pravého mantinelu přímo do lapačky Talbota.

41:01
    Sekera nahodil na branku a o teč se pokoušel jeden z hostujících útočníků, ale ten branku minul.

40:24
    Ryan chtěl nahodit do útočného pásma, ale hostující hráč puk přizvedl mimo hrací plochu.

40:18
    Hertl posunul puk na Talbota a získal útočné pásmo.

40:01

Druhá třetina je u konce a skončila jednoznačným vítězstvím domácích, kteří vstřelili 4 branky a do třetí třetiny půjdou ve vedení 4:1! Nová akvizice San Jose se představuje v dobrém světle, protože Evander Kane už má dva body za dvě nahrávky a měl i spoustu šancí.

Střely ve druhé třetině 17:4
    Střely celkem 24:16

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:18
    Burnsova střela od modré byla několikrát tečována a skončila před Talbotem. Kane měl blízko ke kotouči, který skončil před brankářem hostů, ale nedosáhl na něj.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
    37:38 Logan COUTURE - 4:1

37:38
    Nedáš, dostaneš! Tohle pravidlo se teď opět potvrdilo! Mikkel Bødker získal puk u pravého mantinelu a poslal puk na LOGANA COUTURA. Ten chtěl nahrát Hertlovi, ale přihrávka byla zablokována a spadla pod nohy edmontonského obránce a Logan Couture si pro spadlý puk dojel a uklidil ho do branky na bližší tyč. Asistence: Mikkel Bødker.

37:25
    Milan Lucic trefil tyčku!
    36:15 Timo MEIER - 3:1

36:15
    San Jose jde do dvoubrankového vedení! TIMO MEIER obral Draisaitla v rohu hřiště, najel si blíž k brance a chtěl najít před brankou Pavelskiho, ale puk se odrazil od brusle Sekery a skončil mezi betony Talbota! Asistence: Joe Pavelski a Joonas Donskoi.

35:43
    Další Burnsova střela od modré byla zablokována, ale domácí jsou stále u puku v útočné třetině.

35:08
    Burnsovu střelu od modré zablokoval hostující obránce.

34:34
    DeMelo nedokázal vyhodit puk ze třetiny, ale hosté se k ničemu nedostali.

34:05
    Puk vyletěl ze hřiště a následuje komerční přestávka.

33:56
    Zakázané uvolnění Edmontonu.

33:36
    Anton Slepyšev dostal puk po vhazování a byl osamocený mezi kruhy, ale branku netrefil!

33:12
    Oba týmy hrají v plném počtu.

33:02
    Hertl hledal někoho na modré čáře, ale puk projel mezi obránci a skončil až u Jonese.

32:37
    Ryan Strome nahodil na branku, ale trefil pouze brusle Hertla, který podrží puk.

32:05
    Logan Couture zavezl puk do útočného pásma a vystřelil. Talbot zasahuje a přerušuje hru.

31:30
    Leon Draisaitl přišel o puk na své modré, ale tuhle chybu hned odčinil a puk získal zpět.

31:12
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Matt Benning – 2 min., hrubost).

31:12
    Evander Kane byl atakován Benningem a oba dva si něco vyříkali pěstmi!

31:07
    Evander Kane poslal krásnou přihrávku před branku a našel svého spoluhráče, který střílel na dlouhou hůl, a tak Talbot v klidu zasáhl! Kane hraje skvělý zápas a chce se ukázat v tom nejlepším světle!

30:30
    Hertl vybojoval puk v rohu hřiště a domácí kombinují v útočném pásmu.

29:50
    Chris Tierney uklouzl na modré čáře a dopředu se dostali hosté. Oscar Klefbom vystřelil od levého mantinelu a Jonesovi kotouč vypadl, ale maskovaný muž v brance San Jose se stihl včas zorientovat a puk přikrýt lapačkou.

29:21
    Dillon vystřelil od modré a puk byl tečován nad branku. Z druhé strany pálil druhý obránce San Jose a tuhle střelu už musel krotit Talbot.

28:53
    Další velká šance domácích! Burns poslal střílenou přihrávku na Tierneyho, který puk tečoval těsně vedle branky!

28:24
    Leon Draisaitl dostal puk na pravý kruh, ale než si skákavý kotouč zpracoval, tak u něj byli hned dva hráči domácích.
    27:02 Justin BRAUN - 2:1

27:02
    Domácí jdou do vedení! Joe Pavelski přenechal puk na modré čáře pro JUSTINA BRAUNA, který poslal dělovku na bránu a Lucic tenhle puk tečoval do své branky. Evander Kane si připisuje druhý bod a Žralokům tenhle trejd přináší ovoce hned v prvním utkání! Asistence: Joe Pavelski a Evander Kane.

26:56
    Milan Lucic poslal nahození na Jonese, který vyrazil puk do rohu.

26:44

26:32
    Timo Meier vystřelil z kruhu a Talbot opět kryje!

26:09
    Donskoi objel branku a chtěl zasunout kotouč za záda Talbota, ale ten se stihl včas namáčknout k levé tyči!

25:54
    Jenže hosté opět vyhazují.

25:34
    Meier zavezl puk do útočné třetiny a domácí se konečně usadili v útočném pásmu.

25:14
    Kane nevěděl co s pukem a tak vystřelil, ale trefil nohy Larssona.

24:54
    Burns špatně rozehrál a hosté vyhodili.

24:43
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Leon Draisaitl – 2 min., krosček).

24:38
    Joonas Donskoi jel sám na branku, udělal svou klasickou kličku, ale v nejdůležitější chvíli mu puk sjel z čepele!

24:17
    Anton Slepyšev obral o kotouč Vlasica a hosté jsou díky tomu v náporu.

23:31
    Sekera nahodil do útočného pásma, ale jako první byl u puku Braun, který vyhodil na zakázané uvolnění.

22:44
    Domácí jsou aktivnější oproti první třetině a dohrávají spousty soubojů, což se nelíbí hráčům Edmontonu a utkání se pořádně přiostřuje.
    21:20 Joe PAVELSKI - 1:1

21:20
    Je vyrovnáno! Kane poslal k zemi v rohu hřiště Matta Benninga, který zůstat ležet a nehrál, a tak si Kane dojel na kruh, vystřelil a JOE PAVELSKI tečoval puk do branky! Evander Kane si připisuje první bod ve svém prvním zápase za San Jose! Asistence: Evander Kane a Joakim Ryan.

20:44
    Braunovu střelu zablokoval Connor McDavid, který se okamžitě vydal na steč, ale Anton Slepyšev mu přejel do ofsajdu.

20:19
    Adam Larsson pálil z levé strany a branku domácích přestřelil.

20:01

První třetina je u konce a hosté ji vyhráli 0:1. jediným střelcem je McDavid, který hned na začátku utkání prostřelil Jonese.
    Střely na branku 7:12.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:43

19:24
    Connor McDavid tečoval před brankou, ale puk skončil vedle!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40
    Connor McDavid rozdává v útočné třetině skvělé kotouče a Edmonton se stále drží v útočném pásmu.

18:24
    Oscar Klefbom vystřelil od modré čáry, ale branku o dost minul.

17:48
    Eric Fehr skvěle vypíchl puk na modré a dostal se do brejku, ale Larsson ho skvěle bránil a nepustil ho do zakončení!

17:43
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tomáš Hertl – 2 min., podražení).

17:25
    Connor McDavid se dostal ke střele z kruhu a Jones musel zasahovat.

17:12

17:00
    Další vyhození hostujícího celku, který tohle oslabení v pohodě přečká.

16:33
    Burns neudržel útočné pásmo a tahle přesilová hra je v podání Sharks tragická.

16:10
    Meier vystřelil z blízka na Talbota a trefil jeho rameno!

16:00
    Kane ztratil puk v rohu a skoro minuta přesilové hry utekla a Sharks se vůbec k ničemu nedostali.

15:35
    Domácí se nemohou dostat do útočné třetiny a hrají pouze ve středním pásmu.

15:12
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Anton Slepyšev – 2 min., hákování).

15:00
    Hosté kombinují v útočné třetině, ale ke střele se zatím nedostali.

14:24
    Vlasic poslal puk na branku, kde bylo hned několik hráčů a jeden z nich dokázal tečoval, ale puk šel mimo tři tyče. vzápětí objel branku Kane, ale Talbot stihl zakročit!

13:54
    Pavelski chtěl vystřelit z levého kruhu, ale nechal puk za sebou.

13:21
    Burnsovi se nepodařilo vyhodit z pásma a Edmonton může stále útočit.

12:40
    Rattie vystřelil z první z pravého kruhu, ale Jones se stihl přesunout!

12:08
    Lucic minul branku, ale puk se odrazil od zadního mantinelu zpět na záda Jonese a ten si málem srazil puk do vlastní branky!

11:45
    Braunovu střelu od modré čáry pokryl Talbot a následuje další komerční přestávka.

11:16
    Kane tečoval před brankou a puk propadl za Talbota, ale odkutálel se vedle branky!

10:05
    Domácí se pomalu zlepšují a dostávají se do slibných šancí.

09:40
    Hertl se snažil udržet puk za brankou Talbota, ale to se mu dařilo pouze chvíli, poté o puk přišel.

09:07
    Už to vypadalo, že se hosté dostanou do přečíslení dva na jednoho, ale Couture zasáhl skvěle ve středním pásmu a zpomalil útok hostů.

08:21
    Kane se málem dostal do samostatného úniku, ale Donskoi mu poslal příliš rychlou přihrávku.

07:45
    Hosté jsou zatím aktivnější a kontrolují hru.

07:19
    Jesse Puljujärvi napadá hluboko v útočném pásmu a znepříjemňuje rozehrávku domácím obráncům.

07:00
    Ofsajd zastavuje hráče Edmontonu v další akci a následuje komerční přestávka.

06:37
    Domácí vyhodili puk do středního pásma a míří střídat.

06:12
    První formace Edmontonu je opět v útočném pásmu a motá hlavy domácím hráčům.

05:31
    Brent Burns vystřelil od modré čáry a střela proletěla těsně vedle levé tyče.

05:28
    Eric Fehr se pokoušel protlačit před branku, ale obránce Edmontonu mu to znemožnil a Talbot v klidu pokryl puk.

05:10
    Jujhar Khaira dostal krásnou přihrávku před branku a pokusil se prostřelit Jonese mezi nohy, ale brankář San Jose je stihl včas sklapnout.
    04:33 Connor MCDAVID - 0:1

04:33
    Edmonton jde do vedení! CONNOR MCDAVID jel sám na Jonese z pravé strany a zamířil přesně mezi mezi tělo a vyrážečku Jonese. Asistence: Andrej Sekera.

03:27
    Dylan DeMelo poslal střílenou přihrávku na Meiera, který trefil betony Talbota!

03:10

02:51
    Kane vystřelil z pravé strany, ale trefil pouze obránce a odražený puk netrefil Couture.

02:27

01:53
    Burns zavezl puk do útočného pásma, ale ke střele na Talbota se nedostal.

01:16
    Jujhar Khaira tečovall puk před Jonesem vysoko nad branku.

01:02
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Ryan Strome – 2 min., podražení).

00:53
    Ryan Strome se pokusil vystřelit z levého kruhu, ale jeho střelu zablokoval Burns.

00:18
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Justin Braun – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

00:01

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Braun, DeMelo, Burns (A) – Pavelski (C), E. Kane, Fehr – Goodrow, Donskoi, Meier – Couture (A), Hertl, Tierney – Labanc, M. Karlsson, Bødker.

Edmonton Oilers: Talbot (Montoya) – Sekera, A. Larsson (A), Nurse, Klefbom, Auvitu, Benning – Cammalleri, Khaira, R. Strome – Pakarinen, Lucic (A), Draisaitl – Åberg, Slepyšev, Caggiula – McDavid (C), Puljujärvi.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Kendrick Nicholson – Ryan Gibbons, Scott Cherrey.

Edmonton Oilers 27-31-4
    Edmontonu tahle sezóna vůbec nevychází a je až na třinácté pozici daleko za play-off. Olejáři ztrácí na pozice zaručující play-off skoro 20 bodů a to už je pro ně kritické. Edmonton přijíždí do San Jose s dobrou formou a aktuálně má sérii tří vítězství v řadě. Naposledy vyhrál tým postavený okolo McDavida na ledě Anaheimu 5:6 po nájezdech. Podaří se Edmontonu ukořistit další body, tentokrát v SAP center?

Nejproduktivnější hráči
    Connor McDavid 27+47
    Leon Draisaitl 20+37
    Ryan Nugent-Hopkins 16+15

San Jose Sharks 33-21-9
    Žraloci svádí tuhé boje o play-off a v posledním utkání padli na půdě Minnesoty 3:2 po prodloužení, i když vedli 0:2! San Jose tak drží sérii tří porážek za sebou. Generální manažer domácích na tuto krizi a přípravu pro play-off reagoval a v trade deadline přivedl střelce z Buffala! Evander Kane by již mohl do dnešního utkání naskočit a uvidíme, jak se mu bude dařit. San Jose má 75 bodů a v dnešním utkání by potřebovalo získat dva body.

Brent Burns 10+41
    Logan Couture 25+22
    Joe Pavelski 15+31

Krásné středeční ráno všem fanouškům zámořské NHL! V dnešním textovém přenosu se podíváme na souboj mezi San Jose Sharks a Edmonton Oilers! přenosem Vás provede Vojtěch Görög!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 22. Pavelski (E. Kane, J. Ryan), 28. Braun (Pavelski, E. Kane), 37. Meier (Pavelski, Donskoi), 38. Couture (Bødker), 60. Tierney (Fehr, Pavelski) – 5. McDavid (Sekera), 47. Puljujärvi (Åberg, R. Strome)

Edmonton Oilers: Talbot (Montoya) – Sekera, A. Larsson (A), Nurse, Klefbom, Auvitu, Benning – Cammalleri, Khaira, R. Strome – Pakarinen, Lucic (A), Draisaitl – Åberg, Slepyšev, Caggiula – McDavid (C), Puljujärvi, Rattie.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Kendrick Nicholson – Ryan Gibbons, Scott Cherrey