Chomutov – Třinec 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Olomouc 3:4 (po pr.) | Vítkovice – Mountfield HK 4:2 (kon.)
Kometa Brno – Plzeň 4:5 (2:3 po s.n.) | Pardubice – Litvínov 2:1 (kon.) | Sparta – Zlín 3:2 (kon.)
Piráti Chomutov
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Středa 28.02.2018, 17:30 • ZS Chomutov • Tipsport extraliga • 50. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u extraligového hokeje na počtěnou. (20:09:41)

Domácímu celku se tak povedlo zvítězit i přes to, že v posledních šesti sekundách dostali vyrovnávací branku. O vítězství rozhodl Vladimír Růžička, jenž proměnil samostatný únik střelou mezi betony Hrubce.

Nejlepší hráči utkání: Petr Koblasa – Jakub Petružálek

60:41 Vladimír RŮŽIČKA - 3:2

60:41
    Piráti právě vstřelili branku!
    Skórují ovšem domácí, kteří si připisují bonusový bod! VLADIMÍR RŮŽIČKA dostal přihrávku do jízdy a unikal sám na Šimona Hrubce, kterého střelou mezi betony překonal a zařídil svému celku důležitý bod navíc. Asistence: Michal Vondrka a Štěpán Lukeš.

60:15
    Piráti se hned dostali do útoku, kde ale nezakončili. Martin Růžička se tak vydal do protiútoku, který zakončoval bekhendem. Lukeš ale předvedl skvělý zákrok lapačkou!

60:01

Třetí třetina nám nabídla hned tři branky a utkání jde do prodloužení! Petr Koblasa v první minutě třetí třetiny navýšil vedení domácích na 2:0, hned vzápětí ale snížil Jakub Petružálek a v poslední minutě srovnal Ondřej Kovařčík.

Střely na branku: 30:31

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:54 Ondřej KOVAŘČÍK - 2:2

59:54
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hostům se ovšem daří vyrovnat a utkání půjde do prodloužení! Štěpán Lukeš střelu od modré čáry vyrazil před sebe, bekhendem se dokázal do odkryté branky prosadit mladý útočník ONDŘEJ KOVAŘČÍK! Asistence: Vladimír Roth a Erik Hrňa.

59:49
    Piráti následně vyhodili a píská se icing. Posledních jedenáct sekund zbývá a vhazuje se po levici Štěpána Lukeše.

59:24
    Hosté zakončovali od modré čáry, ale kotouč se dostal jen na síťku na brance. Sudí hru nepřerušili a pokračuje se aktivní kombinací Ocelářů.

58:36

58:15
    Dobrá šance pro hosty, Martin Růžička dostal kotouč do střelecké pozice, Lukeše se mu ovšem rychlou střelou překonat nepovedlo!

57:45
    Domácím se hned po vhazování povedlo vyhodit až za branku Třince, kde kotouč dojížděl Jakub Sklenář. Oceláři se hned ovšem vydávají do útoku.

57:32
    Šimon Hrubec zůstává na střídačce a na ploše je šestý třinecký hráč!

57:32
    Snažení Ocelářů bylo nyní ukončeno v chomutovském pásmu. Oceláři si po odpískání vzali timeout a budou se pokoušet o vyrovnání aktuálního stavu.

David Panuška

Branky a nahrávky: 37. Hlava (Šťovíček, Lauko), 41. Koblasa (Skokan, Smejkal), 61. V. Růžička (Vondrka, Š. Lukeš) – 42. Petružálek (Jank), 60. O. Kovařčík (Roth, Hrňa)

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Pavlát) – Knot, Valach, Dietz, Flemming, L. Chalupa, Slovák, Szathmáry – Koblasa, Smejkal, Skokan – Sklenář, V. Růžička, Vondrka – Poletín, Huml, Vantuch – Lauko, Šťovíček, Hlava.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček, M. Doudera, D. Musil, Roth, Jank, L. Kovář, Zahradníček – Rákos, Marcinko, Martin Růžička – Dravecký, R. Vlach, Hrňa – Adamský, Polanský, Petružálek – Chmielewski, Cienciala, O. Kovařčík.

Rozhodčí: Lacina, Kika – Hynek, Gerát.

Diváci: 3 845