Chomutov – Třinec 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Olomouc 3:4 (po pr.) | Vítkovice – Mountfield HK 4:2 (kon.)
Kometa Brno – Plzeň 4:5 (2:3 po s.n.) | Pardubice – Litvínov 2:1 (kon.) | Sparta – Zlín 3:2 (kon.)
Piráti Chomutov
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Středa 28.02.2018, 17:30 • ZS Chomutov • Tipsport extraliga • 50. kolo

56:36
    Ronald Knot nešťastně poslal kotouč mimo ledovou plochu a inkasuje dvě minuty, velká šance pro Třinec! Brett Flemming následně dostal osobní trest na deset minut.

49:37
    Přesilovka bude dvojnásobná! Šimon Hrubec chtěl rychle rozehrát, ale kotouč skončil v hledišti. Velká šance pro domácí, přichází logicky timeout Vladimíra Růžičky.

48:53
    Dávid Skokan dojížděl kotouč, kde byl ale nejdříve držen a poté poslán k zemi. Erik Hrňa tak putuje na trestnou lavici a domácí mají výhodu.

30:28
    Třinec si zahraje druhou přesilovku v utkání. Na trestnou lavici jde za podražení chomutovský útočník Nicolas Hlava.

19:55
    Naprosto zbytečným faulem se následně provinil Dávid Skokan, jenž za brankou sekl projíždějícího hráče Třince. Druhá třetina tak začne početní výhodou Ocelářů.

16:51
    Tomáš Marcinko zničehonic inkasuje osobní trest na deset minut. Putuje na trestnou lavici, kde nějakou dobu pobude. Těžko říct, co na ledě proběhlo.

11:41
    Olympionik Martin Růžička následně útočným faulem obral o kotouč Ronalda Knota. Menším háčkem mu nedovolil pokračovat ve hře a uvidíme další přesilovku domácích.

02:33
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Lukáš Krajíček – 2 min., sekání).

David Panuška

Branky a nahrávky: 37. Hlava (Šťovíček, Lauko), 41. Koblasa (Skokan, Smejkal), 61. V. Růžička (Vondrka, Š. Lukeš) – 42. Petružálek (Jank), 60. O. Kovařčík (Roth, Hrňa)

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Pavlát) – Knot, Valach, Dietz, Flemming, L. Chalupa, Slovák, Szathmáry – Koblasa, Smejkal, Skokan – Sklenář, V. Růžička, Vondrka – Poletín, Huml, Vantuch – Lauko, Šťovíček, Hlava.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček, M. Doudera, D. Musil, Roth, Jank, L. Kovář, Zahradníček – Rákos, Marcinko, Martin Růžička – Dravecký, R. Vlach, Hrňa – Adamský, Polanský, Petružálek – Chmielewski, Cienciala, O. Kovařčík.

Rozhodčí: Lacina, Kika – Hynek, Gerát.

Diváci: 3 845