Most – Letňany 0:5 (kont.) | Jablonec – Sokolov 3:5 (kon.) | Val.Meziříčí – Hodonín 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Šumperk 2:5 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 5:1 (kon.) | David Servis – Žďár n/S 3:7 (kon.)
Klatovy – Kolín 3:0 (kon.) | Tábor – Nymburk 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 12:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 5:3 (kon.) | Trutnov – Řisuty 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 3:4 (kon.)
Kobra – Dvůr Králové n. L. 2:3 (kon.)
konec
SHC Klatovy
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
SC Kolín
Středa 28.02.2018, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 36. kolo
Předzápasové kurzy: 2.42 4.5 2.1
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:05:51)
     
    57:22
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JIŘÍ UHLÍK. Asistence: Jan Topinka a Jakub Houfek.
     
    48:19
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JAKUB VAVŘIČKA. Asistence: Marcel Kvasnička.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    05:37
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN KOSNAR. Asistence: David Kokoška a Filip Kvasnička.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    SHC Klatovy: Sochůrek (Plánička) – Kvasnička, Marcel, Slavík (A), Hlaváček, Houfek, Brabec, Leština – Kubeš, Topinka (C), Uhlík, Tejral, Kokoška, Krliš, Vlček, Vavřička, Kosnar, Krs

    SC Kolín: Sejpal (Martínek) – Kadlec, Pýcha, Hanzl (A), Hlaveš, Březina, Barták – Panna, Semirád, Malý (C), Kozák, Zumr (A), Morkes, Kysela, Prokop, Pilný, Sladký, Kadlec, Černý

    Rozhodčí: Šindel – Rubáš, Tvrdík.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

    Jiří Cícha

    Branky a nahrávky: 6. Kosnar (Kokoška, Kvasnička), 49. Vavřička (Kvasnička), 58. Uhlík (Topinka, Houfek)


    SHC Klatovy: Sochůrek (Plánička) – Kvasnička, Marcel, Slavík (A), Hlaváček, Houfek, Brabec, Leština – Kubeš, Topinka (C), Uhlík, Tejral, Kokoška, Krliš, Vlček, Vavřička, Kosnar, Krs
    SC Kolín: Sejpal (Martínek) – Kadlec, Pýcha, Hanzl (A), Hlaveš, Březina, Barták – Panna, Semirád, Malý (C), Kozák, Zumr (A), Morkes, Kysela, Prokop, Pilný, Sladký, Kadlec, Černý

    Rozhodčí: Šindel – Rubáš, Tvrdík