Most – Letňany 0:5 (kont.) | Jablonec n/N – Sokolov 3:5 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Šumperk 2:5 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 5:1 (kon.) | David Servis – Žďár n/S 3:7 (kon.)
Klatovy – Kolín 3:0 (kon.) | Tábor – Nymburk 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 12:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 5:3 (kon.) | Trutnov – Řisuty 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 3:4 (kon.)
Kobra – Dvůr Králové n. L. 2:3 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 28.02.2018, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 49. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:04:53)

Bobři rozhodli o své výhře v poslední třetině zásluhou Petra Dvořáka v první minutě a Jakuba Jenáčka. Valaši tak nakonec obsadí čtvrtou pozici a play-off budou v sobotu začínat na domácím ledě proti Novému Jičínu.

59:29
    Děj duelu se nyní odehrává v rohu kluziště za Šafránkovou branku.

58:35
    Bobři zavezli kotouč do útočné třetiny. Drtiči se jej však rychle zmocnili a vydávají se útoku.

57:18
    Valaši stále nepouštějí svého soupeře do útočné třetiny. Nyní to vypadá, že si své vítězství již pohlídají.

56:23
    Šafránek podržel nahození Miklíka v lapačce a přerušuje hru.

56:06
    Báchor se pokusil nachytat Štěpanovského ze středního pásma, mířil však vysoko nad.

55:20
    Drtiči se nadále nemohou usadit v útočném pásmu a vytvořit si tak šance na srovnání. Bobři zatím dobře brání jejich přechod přes modrou čáru.

53:55
    Bobři jen vyhazují o útočné třetiny a chystají se k bránění dvoubrankového náskoku.

53:13
    Rychlý přechod do útočné třetiny v podání Drtičů zastavil ofsajd.

52:50
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    JAKUB JENÁČEK dostal puk na modrou čáru, kde využil toho, že Štěpanovský nic neviděl a svižným nahozením umístil kotouč do horního růžku jeho svatyně. Asistence: Jakub Pořický a Tomáš Brunec.

52:26
    Nepřesná rozehrávka o mantinel z hole Žabčíka končí zakázaným uvolněním.

51:56
    Valašské Meziříčí v plném počtu.

51:28
    Drtiči drtí Bobry v útočném pásmu, k ohrožení Šafránka se však ne a ne dostat.

50:26
    Bobři se už podruhé osvobozují a střádají tak cenné vteřiny.

49:56
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Pokorný – 2 min., faul kolenem).

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 21. Pořický (Žák, Dvořák), 22. R. Vaněk (Dvořák, Báchor), 41. Dvořák (Brunec), 53. Jenáček (Pořický, Brunec) – 23. Romančík (Jurča), 35. Jurča (M. Haloda, Matějka)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šafránek (Plšek) – Báchor, Žák, Rudl, Horyna, Jenáček, Váňa, Mikel, Hajda – R. Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec (A), Pokorný, Pořický – Kývala, Daněk, Andris – Studený (C), Martiník (A), Dalajka

Trenér: Jiří Weintritt

SHK Drtiči Hodonín: Štěpanovský (O. Haloda) – Miklík, Hladiš, M. Haloda, Kobylík, Žabčík, Kužílek – Romančík, Kuba, Kadlec – Jurča, Černohous, Matějka – Peška, D. Vaněk (C), Hložánek

Trenér: Roman Čechmánek

Rozhodčí: Koziol – Novák, Kučera