Chomutov – Třinec 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Olomouc 3:4 (po pr.) | Vítkovice – Mountfield HK 4:2 (kon.)
Kometa Brno – Plzeň 4:5 (2:3 po s.n.) | Pardubice – Litvínov 2:1 (kon.) | Sparta – Zlín 3:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:2 (2:1, 1:1, 1:0) Stav série: 2:0
AZ Havířov
Středa 28.02.2018, 17:30 • Budvar aréna (kapacita: 6421 diváků) • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

51:24
    Vít Jonák (CEB) – 2 minuty za hákování. Poměrně přísné vyloučení domácího forvarda, nicméně Jonák už sedí na trestné lavici. Šance pro hosty na srovnání stavu.

46:29
    Václav Nedorost (CEB) – 2 minuty za hákování. Po komerční přestávce rozehraje AZet přesilovou hru.

39:05
    Jiří Krisl (HAv) – 2 minuty za sekání. Domácí budou hrát šest vteřin pět na tři.

37:11
    Marek Kalus (HAV) – 2 minuty za zdržování hry/vystřelení puku. Po zahozené šanci nabízí hostující forvard možnost Motoru.

25:40
    Domácí hráli v šesti, a tak si Havířov zahraje první početní výhodu. Trest odpyká Ondřej Kachyňa.

22:37
    Jakub Dudek (HAV) – 2 minuty za podražení.

18:11
    Marek Sikora (HAV) – 2 minuty za nedovolené bránění. Hosté akci dohrávali a příliš důrazný Sikora povalil brankáře Kváču v brankovišti.

06:19
    Jakub Kotala (HAV) – 5 minut + osobní trest do konce utkání. Tak havířovský forvard v utkání dohrál, Květoň je zdá se v pořádku. Začíná pětiminutová přesilovka domácích.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 5. Čermák (Jonák, Rob), 16. Martin Novák (M. Bárta), 32. Jonák (Dostálek), 60. Heřman (Vampola) – 2. Pořízek (Dudek), 29. Fronk (Krisl)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Bláha) – Čáp, Kutlák (C), F. Novák (A), Fillman, Vráblík, Kučný, Kachyňa – L. Květoň, Vampola, Nedorost (A) – Čermák, Rob, Jonák – Dostálek, J. Mikyska, Heřman – M. Bárta, Galamboš, Martin Novák.
    AZ Havířov: Martin Růžička (Matoušek) – Krisl (C), Chroboček, R. Havel, Matai, Luža, Dudek, Mrowiec – Kotala, Maruna, Tomi – M. Kalus, L. Bednář, Sikora (A) – Kanko, Pořízek, Fronk – Bambula, Cihlář, Gřeš.

Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Kokrment, Malý