Philadelphia – Carolina 1:4 (kon.) | Boston – Pittsburgh 8:4 (kon.) | Florida – New Jersey 3:2 (kon.)
Dallas – Tampa 4:5 (po pr.) | Edmonton – Nashville 2:4 (kon.) | Arizona – Minnesota 5:3 (kon.)
San Jose – Chicago 7:2 (kon.) | Los Angeles – Columbus 5:2 (kon.)
Arizona Coyotes
5:3 (0:1, 1:0, 4:2)
Minnesota Wild
Pátek 02.03.2018, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost a dobrou noc. (05:45:50)

Československá stopa v utkání:
    Richard Pánik (ARI) 1+0, 1 střela, čas na ledě 14:52

1. Max Domi (ARI) 0+3
    2. Christian Dvorak (ARI) 1+1
    3. Richard Pánik (ARI) 1+0

Arizona předvedla ve třetí třetině skvělou hru a po zásluze jí ovládla a nakonec tak vyhrála celý zápas v poměru 5:3.
    V první třetině se prosadil Parise a Minnesota dominovala hře. Ovšem ve 38. minutě srovnal Chychrun a do šaten se šlo za nerozhodného stavu. Ve třetí periodě se děly velké věci a po střelecké dvacetiminutovce bere tři body Arizona Coyotes.

59:49 Jordan MARTINOOK - 5:3

59:49
    Arizona právě vstřelila branku!
    JORDAN MARTINOOK krásně vyhodil puk o plexisklo ze své třetiny a trefil se přesně do odkryté brány! Arizona tak v dnešním utkání vítězí!

59:36
    Obrovská šance hostů, po které skončil puk těsně vedle brány!

59:08
    Nick Cousins se dostal k puku u prázdné brány, ale nedokázal do ní vystřelit, jelikož byl zblokován hostujícím hráčem.

58:35
    Nyní domácí vytlačili Minnesotu a ta musí začít nový útok od své svatyně.

58:19
    Nyní se bojuje za bránou Arizony, ale zatím se hosté nedostali ke střele.

58:02
    Hosté jsou v šesti!

57:47
    Hostující hráč byl v dobré šanci, ale minul puk.

57:21
    Následně se dostali za svatyní Minnesoty, ale ke střele už ne a dopředu jdou hosté.

56:56
    Nyní mají domácí puk za svou bránou a s rozehrávkou samozřejmě moc nespěchají.

56:15
    Po přerušení hry následuje komerční přestávka.

56:03
    Josh Archibald vyvezl puk ze své třetiny do bezpečí.

55:10
    Opět má kotouč ve své moci Minnesota, ale následně lehce zaváhala při své rozehrávce.

54:39
    Nyní se Arizona dopustila zakázaného uvolnění a následuje buly před domácí bránou.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 38. Chychrun (Keller, Domi), 45. Dvorak (Fischer, Domi), 49. Pánik (Ekman-Larsson, Fischer), 53. Connauton (Domi, Dvorak), 60. Martinook – 16. Parise (Niederreiter, J. Eriksson Ek), 48. M. Koivu (Dumba, Coyle), 54. Cullen (Ennis, M. Foligno)

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Demers, Ekman-Larsson (A), Hjalmarsson (A), Chychrun, Goligoski, Connauton – Keller, Stepan (A), Perlini – Fischer, Dvorak, Domi – Archibald, F. Hamilton, Pánik – Cousins, Richardson, Martinook.
    Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Dumba, Suter (A), Spurgeon, Brodin, Prosser, Seeler – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Coyle, M. Koivu (C), Parise (A) – Ennis, Cullen, Niederreiter – Winnik, J. Eriksson Ek, M. Foligno.

Rozhodčí: Garrett Rank, Justin StPierre – Ryan Gibbons, Tony Sericolo