Club Brugge – Kortrijk 2:1 (kon.) | Standard – Mechelen 3:2 (kon.) | Gent – Oostende 2:3 (kon.)
Mouscron – Lokeren 1:2 (kon.) | Waregem – Anderlecht 2:3 (kon.) | Charleroi – Sint-Truiden 0:0 (kon.)
Antverpy – Eupen 2:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Genk 0:1 (kon.)
Club Brugge KV
2:1 (0:0)
KV Kortrijk
Sobota 03.03.2018, 20:00 • Jan Breydelstadion - Bruggy • Belgická liga • 29. kolo

90+3
    Hosté budou zahrávat standartní situaci z kraje hřiště.

88
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Athanasios Papazoglou, přichází Bryan Verboom.

82
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Abdul Ajagun, přichází Teddy Chevalier.

81
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Abdoulay Diaby, přichází Lior Refaelov.
    79. Anthony LIMBOMBE - 2:1

79
    Bruggy právě vstřelily branku!
    A tlak, který domácí hráči předváděli se proměnil v branku v hostující síti. Ruud Vormer svým polocentrem našel na druhé straně vápna volného ANTONYHO LIMBOMBE, který ze vzduchu míč ideálně poslal na bránu a Bruggy opět vedou o gól – 2:1.
    69.

69
    Stijn De Smet odcentroval a na hlavičku si naskočil Athanasios Papazoglou, krerý pořádně vystrašil publikum. Kenneth Vermeer však podržel svůj tým dobrým zákrokem.

68
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Wesley, přichází Emmanuel Bonaventure.
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Jordy Clasie, přichází Marvelous Nakamba.

67
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Jovan Stojanović, přichází Stijn De Smet.
    63. Jovan STOJANOVIĆ - 1:1

63
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    A z penalty máme skóre srovnáno! K pokutovému kopu se postavil JOVAN STOJANOVIC. Gólman Kenneth Vermeer sice vystihl stranu, ale tuto dobře umístěnou střelu byl krátký – 1:1.

62
    Bude se kopat penalta, neboť kortrijský záložník upadl v pokutovém území po ataku Brandona Mecheleho.
    51. Abdoulay DIABY - 1:0

51
    A po necelých šesti minutách utkání se nám konečně mění stav. ABDOULAY DIABY využil dobrého vysunutí od spoluhráče, když běžel sám a tváří v tvář gólmanovi vsítil první branku duelu – 1:0.

40
    A po následném rohu jsme viděli tyč, která zazvolila po střele z blízka v podání Abdoulaye Diabyho.
    39.

39
    Kaminski opět perfektní! V obrovské šanci se ocitl Ruud Vormer, ale kortrijský gólman svou bránu včasným výběhem zavřel.
    30.

30
    Další stoprocentní šance Brugg je v tahu! Tentokrát měl před sebou poloprázdnou bránu Wesley. Ten naneštěstí pro domácí vůbec netrefil bránu.
    27.

27
    Obrovská šance Brugg je pryč. Stefano Denswil si dobře naskočil na centr a poslal míč hlavou na bránu. Thomas Kaminski však podržel svůj tým, který v posledních několika minutách tahá za kratší konec.

8
    A Hans Vanaken se za necelé 2 minuty dostal do vyložené šance. Jeho střelu vyrazil soustředěný Thomas Kaminski .