Troyes – PSG 0:2 (kon.) | Amiens – Rennes 0:2 (kon.) | Angers – Guingamp 3:0 (kon.)
Méty – Toulouse 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Dijon 2:2 (kon.)
FC Méty
1:1 (1:0)
Toulouse FC
Sobota 03.03.2018, 20:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

90+3
    Durmaz dostává žlutou kartu ve třetí minutě nastavení za příliš mnoho gestikulace k hlavnímu rozhodčímu.

88
    Toivonen udeřil soupeře loktem a je za to odměněn žlutou kartou.

45
    Také Moubandje zcela zbytečně fauloval, ale tentokrát hlavní rozhodčí ukazuje hostujícímu hráči jen žlutou kartu.
    44. Červená karta

44
    Tak tohle si Julian Palmieri rozhodně za rámeček nedá. Tvrdým skluzem zajel do Gradela u postranní lajny a je zcela po právu vyloučen. Mety tak budou dohrávat více jak poločas v deseti.

20
    Tvrdý střet Pobleteho s Jeanem vyhodnotil hlavní rozhodčí jako faul hostujícího hráče. Zatímco je Poblete ošetřován, Jean dostává první žlutou kartu v zápase.