Troyes – PSG 0:2 (kon.) | Amiens – Rennes 0:2 (kon.) | Angers – Guingamp 3:0 (kon.)
Méty – Toulouse 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Dijon 2:2 (kon.)
ESTAC Troyes
0:2 (0:0)
Paris Saint-Germain
Sobota 03.03.2018, 17:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Je dobojováno! Hostující PSG v roli favorita dokázalo ve druhé půli bleskurychle vstřelit vedoucí branku a následně pak úspěšně pokračovalo v ofenzivním obléhání soupeřovy brány, po druhém gólu ze 77.minuty už bylo definitivně hotovo. Další dobrý zápas ze strany vedoucího týmu ligy, ale pochválit lze i domácí Troyes, které minimálně pětačtyřicet minut velmi úspěšně vzdorovalo a hned několikrát domácí zachránil, gólman Zelazny, který předvedl, že je ve výborné formě. ESTAC se ve druhé půli moc k balónu nedostalo, avšak v poslední desetiminutovce utkání dokázalo i ono nebezpečně kousat. Po dnešním sehraném zápase má PSG na čele tabulky nadále náskok 14 bodů před druhým Monakem, Troyes zůstává na sestupové 18.pozici. (19:02:54)

90+4

90+4
    Následuje ještě rychlý centr Thiaga Motty, po němž Dani Alves uklízí míč mezi tři tyče, avšak z ofsajdu.
    90+3.

90+3
    Timothy Weah si při svém dnešním debutu skvěle naběhl za bránícího obránce a po levém křídle pelášil směrem na bránu. S míčem se dostal až do pokutového území, avšak tam nedokázal svým zakončením překonat vyběhnutého Zelaznyho.

90+1
    Hráči ESTAC nabírají na nebezpečnosti, po nástřelu do velkého vápna se míč nebezpečně odrazil před Grandsira, kterému však chybělo pár desítek centimetrů, aby balón zasáhl.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

89
    Srážka Pelého s Thiagem Silvou. Na hrací ploše jsou aktuálně ošetřující lékaři.

88
    Grandsir obdržel přenesený pas na levé křídlo, kde se zasekávačkou zbavil Meuniera a po otočce vystřelil z hranice šestnáctky. Jeho střela prolétla zhruba metr nad břevnem.

87
    Modří jsou momentálně usazeni na hostující polovině hřiště.

86
    Draxler na vlastní půlce ztratil míč po kontaktu s protihráčem, sudí však nezapískal faul a následně se Khaoui nebezpečně prohnal napříč středem hřiště.

85
    Kurzawův nepovedený vzdušný pas končí v ochozech Stade de l'Aube.

84
    Po nepovedeném rohovém kopu Troyes se dostávají do útoku zase hosté, ti se ale vystavují ofsajdové pasti.

83
    Ben Saada se dostal k odraženému míči a pohotově vypálil z dobrých třiceti metrů! Aréola střelu mířící pod břevno vyrazil bez větších potíží.

82
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Rémi Walter, přichází Chaouki Ben Saada.

81
    PSG se postupným přechodem přes půlící čáru přesouvá opět na půlku soupeře, ale tentokrát bez ohrožení brány.

79
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Giovani Lo Celso, přichází Timothy Weah.

79
    Sudí Abed následně míří k domácí střídačce, kde po menší diskuzi vykazuje kouče Garciu na tribunu!