NY Islanders – Montreal 3:6 (kon.) | Florida – Buffalo 4:1 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:1 (kon.)
Winnipeg – Detroit 4:3 (kon.) | Calgary – NY Rangers 1:3 (kon.) | Colorado – Minnesota 7:1 (kon.)
Vancouver – Nashville 3:4 (po pr.) | Vegas – Ottawa 4:5 (kon.) | Anaheim – Columbus 4:2 (kon.)
Tampa – Philadelphia 7:6 (2:0 po s.n.) | Dallas – St. Louis 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Chicago 3:5 (kon.)
Boston – Montreal 2:1 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:2 (po pr.)

Tomáš Nosek (VGK) 0+1, 0 střel, TOI 11:38
    Tomáš Tatar (VGK) 0+0, 2 střely, TOI 15:25 (06:42:19)

Hvězdy utkání

1. Mark Stone (OTT) 1+1
    2. Erik Karlsson (OTT) 0+3
    3. William Karlsson (VGK) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 29-38; Zablokované střely: 13-22; Vhazování: 44%-56%; Hity: 24-31; Přesilové hry: 1/2-1/5; Trestné minuty: 10-4.

Golden Knights po první třetině vedli 2:1, jenže v prostřední části skórovali třikrát v řadě Senators a do závěrečné třetí třetiny vstupovali s dvoubrankovým vedením, které sice dokázali domácí smazat, když skórovali dvakrát v řadě a vyrovnávací gól navíc padl v oslabení, během něhož se prosadil Ryan Carpenter, jenže 56 sekund na to vrátil Ottawě vedení skvělou tečí Alexandre Burrows. Konečný výsledek utkání v Vegas. Vegas Golden Knights 4 Ottawa Senators 5.

59:44
    Erik Haula se dostal na vrcholu mezikruží ke střele, kterou Craig Anderson podržel v náručí.

59:32
    Cody Ceci vyhrál souboj před střídačkami, a přestože poté nepřesně přihrál, ušetřil cenné sekundy.

59:25
    Colin Miller se ocitl se svými spoluhráči v postavení mimo hru a vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:16
    Matt Duchene na pravé straně obranného pásma vyhrál důležitý souboj a vyhodil puk o hrazení do neutrální zóny.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:43
    Vegas vyvolalo v blízkosti pravé tyče obrovské zmatky, Craig Anderson ale dokázal společně se svými spoluhráči puk zalehnout a stále je to o jeden gól! Oddechový čas Golden Knights.

58:09
    Golden Knights střelou od modré čáry v blízkosti střídaček minuli přední tyč a Marc-André Fleury naskočil na střídačku! Vegas zkouší vyrovnat při hře bez brankáře.

57:31
    Zakázané uvolnění se tentokrát po vyhození hostů nepískalo a Vegas rozehrávalo další akci zpoza vlastní brány. Příliš mnoho času do konce už nezbývá.

57:12
    Střela Codyho Eakina z vrcholu pravého kruhu byla zablokována a Senators vyhodili puk na zakázané uvolnění.

56:37
    Brayden McNabb nedokázal udržet útočné pásmo a Max McCormick se na pravé straně málem řítil do samostatného úniku, Colin Miller ho ale dokázal včas dostihnout.

55:05
    Vegas vystřelili od modré čáry, střela domácích hráčů se ale stala snadnou kořistí Craiga Andersona.

54:31
    Marc-André Fleury zastavil nahození Ottawy z pravé strany v lapačce a následuje komerční přestávka.

54:22
    Zack Smith se řítil do samostatného úniku a střelou zápěstím z mezikruží zamířil pouze do hrudi Marca-Andrého Fleuryho! Obrovská šance, mohlo být rozhodnuto!

53:47
    Vyloučený Tomáš Nosek je zpět na ledě a Vegas má stále ještě čas na to, aby podruhé v zápase vyrovnalo.

53:00
    Senators se během poslední přesilové hry zatím příliš nedaří a dostali se k pouze jedné střele na bránu.

51:59
    Mike Hoffman se dostal ke střele v pravém kruhu, Marc-André Fleury ale jeho pokus z úhlu podržel v náručí.

51:47
    Tomáš Nosek na levém křídle forčekoval až příliš důrazně a podruhé v zápase usedl na trestnou lavici poté, co zezadu fauloval v rohu ledové plochy Codyho Ceciho a dostal dvě minuty za podržení.

51:35
    Vegas usilovně bojovalo o puk na pravém křídle u hrazení, jenže Senators situaci zvládli a vyhodili ho.

50:23
    Vegas na levém křídle vystřelilo od modré čáry a puk se zřejmě odrazil od Maxe McCormicka do ochranné sítě. Hra je každopádně přerušena a následuje komerční přestávka.
    48:51 Alexandre BURROWS - 4:5

48:51
    Ottawa právě vstřelila branku!
    ALEXANDRE BURROWS u přední pravé tyče skvěle tečoval nahození Erika Karlssona od modré čáry a puk mezi betony Marca-Andrého Fleuryho prošel do brány! Ottawa si rychle vzala zpět ztracené vedení! Asistence: Erik Karlsson a Max McCormick.

48:19
    Cody Ceci napřáhl v pravém kruhu k prudké střele, kterou Marc-André Fleury sevřel ve své výstroji.

48:08
    Vyloučený Cody Eakin je zpět na ledě a Vegas se může smát, protože přečkalo oslabení a navíc v něm skórovalo.
    47:55 Ryan CARPENTER - 4:4

47:55
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Tomáš Nosek vyhrál před boxem časoměřičů důležitý osobní souboj, po kterém ve středním pásmu Colin Miller přiťukl puk RYANOVI CARPENTEROVI, jenž rychle zavezl puk do levého kruhu, kde se krásnou stahovačkou zbavil protihráče a střelou zápěstím poslal puk z bodu pro vhazování mezi betony Craiga Andersona do brány! Ryan Carpenter skóroval v oslabení a je vyrovnáno 4:4! Asistence: Colin Miller a Tomáš Nosek.

47:11
    Senators se nepodařilo rozehrát a puk zamířil během jejich přesilové hry na zakázané uvolnění.

47:04
    Diagonální přihrávka z pravého křídla doleva byla nepřesná a hokejistům Vegas se podařilo puk vyhodit.

46:14
    Mike Hoffman z vrcholu mezikruží krásnou střelou zápěstím mířil do pravého horního rohu brány, Vegas ale podržel fantastickým semaforem Marc-André Fleury!

46:08
    Marc-André Fleury vyrazil střelu Ottawy z levého kruhu, jenže Cody Eakin dostal dvě minuty za držení a Senators si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

45:49
    Golden Knights se nepodařilo rozehrát a puk zamířil podél trestných lavic na zakázané uvolnění.

44:43
    Erik Haula se před bránou dostal ke střele, která pod tělem ležícího Craiga Andersona mířila do brány, nakonec ji ale zastavila levá tyč a brankář Ottawy rychle na břiše instinktivně sevřel betony!

44:02
    Erik Karlsson na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Marc-André Fleury na přední tyči nedokázal puk udržet, vzápětí mu ale pomohla trojice spoluhráčů.
    43:34 William KARLSSON - 3:4

43:34
    WILLIAM KARLSSON si srovnal puk a na vrcholu levého kruhu napřáhl ke krásné střele zápěstím, která mezi betony Craiga Andersona zamířila ke vzdálenější pravé tyči! Vegas se podařilo rychle snížit a ještě má spoustu času na vyrovnání. Asistence: Jonathan Marchessault a Reilly Smith.

42:57
    Brayden McNabb na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho pokus těsně minul vzdálenější pravou tyč.

42:14
    A další fantastický zákrok bývalého brankáře Penguins, kterého tentokrát nepřekonal z blízkosti Matt Duchene!

41:15
    Jean-Gabriel Pageau se v levém kruhu krásně protáhl mezi dvěma protihráči a poté si obloukem sjel před bránu, kde se na vzdálenější pravé tyči snažil bekhendem zvednout puk pod víko, Marc-André Fleury ho ale fantasticky vychytal!

40:31
    Matt Duchene, který je zatím střelcem vítězné branky, se vrátil z trestné lavice zpět na led. Ottawa v plném počtu.

40:13
    Ve Vegas před pár okamžiky začala závěrečná třetí třetina, do které domácí vstupují za stavu 2:4 s dvoubrankovým mankem, dohrávají ale přesilovou hru.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 21-25; Zablokované střely: 10-17; Vhazování: 45%-55%; Hity: 14-25; Přesilové hry: 1/2-1/3; Trestné min.: 6-4.

Třetí třetina začne přibližně v 5:59.

Golden Knights vstupovali do prostřední části s jednobrankovým vedením, jenže Senators dokázali zápas otočit, když po samostatném úniku nejprve vyrovnal Bobby Ryan a v přesilové hře poté poslal Ottawu poprvé v zápase do vedení Matt Duchene, na jehož gól navíc ještě navázal krátce před druhou přestávkou Jean-Gabriel Pageau. Skóre po druhé třetině. Vegas Golden Knights 2 Ottawa Senators 4.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:44
    Jonathan Marchessault si rychle sjel od hrazení na bod levého kruhu pro vhazování a prudkou střelou zápěstím mířil ke vzdálenější pravé tyči, jenže Craig Anderson puk skvěle vykopl levým betonem!

39:00
    Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.

38:46
    Golden Knights napřáhli od modré čáry ke tvrdé ráně, kterou zřejmě Craig Anderson vyrazil do ochranné sítě.

38:31
    Matt Duchene dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Vegas má šanci vrátit se zpět do zápasu.

38:31
    Erik Haula z bodu pravého kruhu mířil pod horní tyč, zároveň ale doprostřed brány, kde Craig Anderson puk opět podržel. Byl tam ovšem faul, takže se bude vylučovat.

38:06
    Jonathan Marchessault v pravém kruhu práskl do puku, jeho ránu ale bezpečně podržel brankář Craig Anderson.

37:12
    Vegas na pravém křídle prudce vypálili od modré čáry, jenže Craig Anderson měl dobrý výhled a puk vyrazil.

35:15
    Jonathan Marchessault rychle objel bránu a jeho přihrávka se od brusle jednoho z hráčů Ottawy odrazila před brankoviště, kde mohl skórovat Reilly Smith, levou bruslí ale pouze přikopl puk pod lapačku Craiga Andersona!
    34:41 Jean-Gabriel PAGEAU - 2:4

34:41
    JEAN-GABRIEL PAGEAU se na vrcholu pravého kruhu bez přípravy opřel do puku po zpětné přihrávce Erika Karlssona z pravého kruhu a parádní ránou vymetl vzdálenější levý horní roh brány! Parádní trefa, po které Senators vedou dvoubrankovým rozdílem. Asistence: Erik Karlsson a Bobby Ryan.

34:04
    Cody Ceci se na pravém křídle tvrdě opřel do puku, jeho rána s příklepem ale skončila v lapačce Marca-Andrého Fleuryho. Následuje komerční přestávka.

33:56
    Magnus Pääjärvi na pravém křídle bojoval o puk, který byl přizvednut a skončil v ochranné síti.

33:24
    Senators na levém křídle vypálili ihned po vhazování, jejich střela ale minula vzdálenější pravou tyč brány.

33:18
    Jim O'Brien napřáhl na vrcholu pravého kruhu k prudké střele, kterou Marc-André Fleury nedokázal udržet, a dvojice hráčů Senators se snažila dostat k dorážce, jenže brankář Vegas dokázal puk na poslední chvíli zalehnout!

32:33
    Golden Knights se na modré čáře dostali k nahození, po kterém Craig Anderson našel puk ve své lapačce.

31:59
    Cody Ceci rychle objel bránu, u levé tyče se mu ale puk do sítě zasunout nepodařilo. Brankář Vegas opět připraven. Marc-André Fleury zmrazil puk pod lapačkou.

31:51
    Mark Stone na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Marc-André Fleury na přední tyči puk podržel v náručí.

31:06
    Craig Anderson vyrazil střelu Vegas z pravého křídla a puk poté skončil v ochranné síti. Komerční přestávka.
    30:45 Matt DUCHENE - 2:3

30:45
    MATT DUCHENE na vrcholu levého kruhu rychle zamíchal s pukem a nádhernou střelou zápěstím mezi levým betonem a lapačkou Marc-Andrého Fleuryho zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Ottawa využila přesilovou hru a po vyloučení českého útočníka Tomáše Noska poprvé v zápase vede! Asistence: Thomas Chabot a Mike Hoffman.

29:28
    Tomáš Nosek bojoval v levém rohu obranného pásma u hrazení o puk s Maxem McCormickem, kterého zasáhl holí do obličeje, a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

29:10
    Marc-André Fleury v rychlém sledu dvakrát zasáhl proti střelám Senators z mezikruží a následný pokus Codyho Ceciho z bodu pravého kruhu ukryl ve své lapačce!

28:50
    Senators se nepodařilo tečovat nahozený puk a proti hostujícímu týmu se pískalo zakázané uvolnění.
    28:29 Craig Anderson sebral gól Marchessaultovi semaforem!

28:29
    Jonathan Marchessault se ocitl v mezikruží sám za obranou Senators a rychlou střelou zápěstím mířil do pravého horního rohu brány, jenže Craig Anderson předvedl úžasný semafor a dokázal ho vychytat! Komerční přestávka.

27:48
    Senators se na levém křídle řítili do šance, jenže Marc-André Fleury rychle vyjel ze své brány, aby se v kruhu pro vhazování vrhl pod nohy Zacka Smitha!

27:22
    Golden Knights protečovali puk do útočného pásma a vzápětí rychle zamířili na střídačku, aby vystřídali.

26:41
    Další přerušení hry a opět po zakázaném uvolnění v podání hostujícího týmu Ottawy Senators.

26:22
    Senators se ocitli pod tlakem a raději puk vyhodili na zakázané uvolnění, po kterém hra byla přerušena.

26:17
    Brayden McNabb z bodu levého kruhu pro vhazování mířil rychlou střelou zápěstím do bližšího horního rohu brány, Craig Anderson ale puk pravým ramenem vyrazil!

25:22
    Senators se dostali na vrcholu mezikruží k prudké střele zápěstím, kterou Marc-André Fleury hrudí vyrazil, a u pravé tyče si poté dokázal poradit i s dorážkou hostů!

24:12
    Senators na levém křídle nemohli pokračovat v akci, protože jejich snažení zastavilo postavení mimo hru.
    23:57 Bobby RYAN - 2:2

23:57
    BOBBY RYAN si na útočné modré čáře rychle zpracoval nádherný kolmý pas od Marka Stona z pravého kruhu obranného pásma a samostatný únik zakončil v mezikruží rychlou střelou zápěstím, po které puk mezi betony Marca-Andrého Fleuryho prošel do brány! Asistence: Mark Stone a Erik Karlsson.

23:22
    Vegas vystřelilo z pravého kruhu, jenže střela mířila pouze doprostřed brány, kde ji Craig Anderson vyrazil.

22:48
    Senators pouze nahodili puk za bránu Marc-Andrého Fleuryho, aby vzápětí mohli rychle odjet střídat.

21:22
    William Karlsson se u pravé tyče pokusil z nulového úhlu dostat puk do brány o Craiga Andersona, brankář Ottawy ale puk skvěle vyrazil na brankové čáře levým betonem!

20:39
    Senators se uvedli střelou z levého křídla, pokus z ostrého úhlu ale Marc-André Fleury snadno vyrazil.

20:01
    Colin Miller v závěru první třetiny využil přesilovou hru, a tak Golden Knights vstupují do druhé části s vedením 2:1.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 3-8; Zablokované střely: 6-11; Vhazování: 47%-53%; Hity: 3-12; Přesilové hry: 1/1-0/2; Trestné minuty: 4-2.

Druhá třetina začne přibližně v 5:01.

Mark Stone sice rychle odpověděl na gól Reillyho Smitha, který se prosadil po pouhých 58 sekundách, jenže v závěru první části utkání vrátil Golden Knights ztracené vedení těsně před koncem přesilové hry Colin Miller. Skóre po první třetině v T-Mobile Areně ve Vegas. Vegas Golden Knights 2 Ottawa Senators 1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:00
    Do konce úvodní části zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

18:38
    Mike Hoffman vystřelil z pravého kruhu a Marc-André Fleury bez problému jeho pokus podržel ve svém náručí.
    18:22 Colin MILLER - 2:1

18:22
    COLIN MILLER šest sekund před koncem přesilové hry napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke střele zápěstím, která se od vyrážečky Craiga Andersona odrazila ke vzdálenější levé tyči! Vegas využilo přesilovou hru a vzalo si krátce před přestávkou zpět ztracené vedení! Asistence: Brad Hunt a Erik Haula.

17:43
    Brad Hunt na levém křídle od modré čáry nahodil puk na přední tyč, kde se ho pokoušel usměrnit na bránu ve vzduchu zády k bráně clonící William Karlsson, puk se od něj ale odrazil do ochranné sítě.

16:37
    Jonathan Marchessault dobře mířil do levého horního rohu brány, jenže Craig Anderson puk vyrážečkou vyrazil!

16:27
    Fredrik Claesson byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Golden Knights si zahrají první přesilovou hru.

16:27
    Hra byla přerušena a po další krátké komerční přestávce budeme svědky další přesilové hry, tentokrát Vegas.

15:55
    Tomáš Nosek se na levé straně neprotáhl kolem hrazení a Senators v rohu obranného pásma puk dobruslili.

14:20
    Senators podél střídaček pouze nahodili puk do útočného pásma a rychle odjeli střídat, aby okysličili hru.

13:45
    Alex Tuch mohl vrátit Vegas vedení střelou z vrcholu levého kruhu, jenže minul vzdálenější pravou tyč.

13:25
    Senators vystřelili na pravém křídle od hrazení a Marc-André Fleury bez potíží puk vyrazil mimo tři tyče brány.

12:32
    Tomáš Nosek na levém křídle rychle zavezl puk do útočného pásma, jenže vzápětí nedokázal pod tlakem přihrát.

11:33
    Marc-André Fleury si připsal snadný zákrok, když u své levé tyče ukryl nahození Ottawy ve své lapačce.

11:01
    Brayden McNabb vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela byla sražena vedle vzdálenější pravé tyče.

10:34
    Na začátku druhé poloviny úvodní části utkání byla hra přerušena a následuje komerční přestávka.

09:40
    Erik Haula naskočil zpět na ledovou plochu a Vegas v rychlém sledu přečkalo úspěšně dvě oslabení.

09:38
    Tomáš Nosek se během oslabení dostal v mezikruží ke střele, kterou clonící Thomas Chabot tečoval vedle levého horního rohu brány a Craig Anderson zasahovat nemusel!

08:37
    Senators na levém křídle nedokázali zavést puk do útočného pásma a Golden Knights se opět podařilo vyhodit.

07:59
    Senators dobře vypálili z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jejich pokus ale minul bližší horní roh brány.

07:40
    Erik Haula vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl a Vegas půjde po krátké komerční přestávce opět do čtyř.

07:24
    Vyloučený Jon Merrill je zpět na ledě a Ottawa nesehrála úvodní přesilovou hru utkání vůbec dobře.

06:37
    William Karlsson na levém křídle dokázal dobruslit vyhozený kotouč a z ostrého úhlu napřáhl bez přípravy k prudké střele s příklepem, kterou Craig Andersen vyrazil levým betonem.

05:37
    Erik Karlsson tvrdě vypálil od modré čáry, jeho pokus ale hradbou těl před bránou neprošel.

05:24
    Jon Merrill dostal dvě minuty za podražení a Senators mají šanci otočit zápas během první přesilové hry utkání.

04:19
    Vegas se nepodařilo rozehrát a pískalo se proti němu další zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

03:59
    Tom Pyatt se postaral o rozruch před bránou Vegas, puk se mu ale nepodařilo propasírovat do brány a Marc-André Fleury ho na brankové čáře dokázal zmrazit!

03:22
    Bobby Ryan na pravém křídle vypálil od modré čáry, jeho následná rána s příklepem ale byla na přední tyči zablokována.

02:59
    Senators rychle dokázali vyrovnat a nyní nahodili puk od střídaček za bránu Vegas, aby vzápětí odjeli střídat.
    02:19 Mark STONE - 1:1

02:19
    Bobby Ryan z vrcholu levého kruhu nahodil puk před bránu Vegas, kde MARK STONE předvedl nádhernou otočku a kotouč na vzdálenější pravé tyči vedle levého betonu Marca-Andrého Fleuryho zasunul po ledě do brány! Vegas rychle udeřilo, nyní je ovšem vyrovnáno. Asistence: Bobby Ryan.
    00:58 Reilly SMITH - 1:0

00:58
    Jonathan Marchessault na vrcholu levého kruhu naznačil střelu a REILLY SMITH po jeho krásné kolmé přihrávce předvedl před bránou rychlý bekhendový blafák, po kterém nad lapačkou Craiga Andersona vymetl pravý horní roh brány! Vegas po 58 sekundách vede 1:0! Asistence: Jonathan Marchessault a William Karlsson.

00:44
    Další nepřesná přihrávka Vegas, která ihned po vhazování podél střídaček zamířila na další zakázané uvolnění.

00:37
    Golden Knights se v úvodu zápasu nepodařilo rozehrát a puk po 37 sekundách skončil na zakázaném uvolnění.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Theodore, Merrill, Engelland (A), C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Haula, Tatar – Tuch, Eakin (A), Carpenter – Hyka, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Claesson, E. Karlsson (C), Harpur, Ceci, Borowiecki, Chabot – Hoffman, Duchene, Pyatt – B. Ryan, Pageau, Mark Stone (A) – Dzingel, Z. Smith (A), Pääjärvi – M. McCormick, O'Brien, Burrows. Hlavní trenér: Guy Boucher.

Rozhodčí: Tim Peel, Brian Pochmara. Čároví: Tony Sericolo, Ryan Daisy.

Vegas se v sobotu v noci představí v domácí T-Mobile Areně proti Ottawě, které se během posledních dnů vůbec nedaří. Senators prohráli pětkrát v řadě a z posledních pěti zápasů získali jeden jediný bod. Golden Knights se před svými fanoušky budou snažit ukončit sérii dvou porážek v řadě poté, co v back-to-back zápase dvakrát prohráli s Los Angeles. Oba týmy se nachází v naprosto odlišných pozicích. Zatímco Vegas Golden Knights se nachází na čele Pacifické divize s osmibodovým náskokem na druhé San Jose Sharks a v Západní konferenci bojuje o první místo s Nashvillem, Ottawa je v Atlantické divizi i Východní konferenci předposlední a zřejmě těžko se ji podaří navázat na skvělou loňskou sezónu, během které nebyla daleko od toho, aby si zahrála finále Stanley Cupu 2017.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson), 19. C. Miller (Hunt, Haula), 44. W. Karlsson (Marchessault, R. Smith), 48. Carpenter (C. Miller, Nosek) – 3. Mark Stone (B. Ryan), 24. B. Ryan (Mark Stone, E. Karlsson), 31. Duchene (Chabot, Hoffman), 35. Pageau (E. Karlsson, B. Ryan), 49. Burrows (E. Karlsson, M. McCormick)

Rozhodčí: Tim Peel, Brian Pochmara. Čároví: Tony Sericolo, Ryan Daisy

Diváci: 18269