NY Islanders – Montreal 3:6 (kon.) | Florida – Buffalo 4:1 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:1 (kon.)
Winnipeg – Detroit 4:3 (kon.) | Calgary – NY Rangers 1:3 (kon.) | Colorado – Minnesota 7:1 (kon.)
Vancouver – Nashville 3:4 (po pr.) | Vegas – Ottawa 4:5 (kon.) | Anaheim – Columbus 4:2 (kon.)
Tampa – Philadelphia 7:6 (2:0 po s.n.) | Dallas – St. Louis 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Chicago 3:5 (kon.)
Boston – Montreal 2:1 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Vegas Golden Knights
4:5 (2:1, 0:3, 2:1)
Ottawa Senators
Sobota 03.03.2018, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

51:47
    Tomáš Nosek na levém křídle forčekoval až příliš důrazně a podruhé v zápase usedl na trestnou lavici poté, co zezadu fauloval v rohu ledové plochy Codyho Ceciho a dostal dvě minuty za podržení.

46:08
    Marc-André Fleury vyrazil střelu Ottawy z levého kruhu, jenže Cody Eakin dostal dvě minuty za držení a Senators si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

38:31
    Matt Duchene dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Vegas má šanci vrátit se zpět do zápasu.

29:28
    Tomáš Nosek bojoval v levém rohu obranného pásma u hrazení o puk s Maxem McCormickem, kterého zasáhl holí do obličeje, a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

16:27
    Fredrik Claesson byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Golden Knights si zahrají první přesilovou hru.

07:40
    Erik Haula vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl a Vegas půjde po krátké komerční přestávce opět do čtyř.

05:24
    Jon Merrill dostal dvě minuty za podražení a Senators mají šanci otočit zápas během první přesilové hry utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson), 19. C. Miller (Hunt, Haula), 44. W. Karlsson (Marchessault, R. Smith), 48. Carpenter (C. Miller, Nosek) – 3. Mark Stone (B. Ryan), 24. B. Ryan (Mark Stone, E. Karlsson), 31. Duchene (Chabot, Hoffman), 35. Pageau (E. Karlsson, B. Ryan), 49. Burrows (E. Karlsson, M. McCormick)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Theodore, Merrill, Engelland (A), C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Haula, Tatar – Tuch, Eakin (A), Carpenter – Hyka, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Claesson, E. Karlsson (C), Harpur, Ceci, Borowiecki, Chabot – Hoffman, Duchene, Pyatt – B. Ryan, Pageau, Mark Stone (A) – Dzingel, Z. Smith (A), Pääjärvi – M. McCormick, O'Brien, Burrows. Hlavní trenér: Guy Boucher.

Rozhodčí: Tim Peel, Brian Pochmara. Čároví: Tony Sericolo, Ryan Daisy

Diváci: 18269