Zlaté Moravce – Trenčín 1:4 (kon.) | Prešov – Ružomberok 0:0 (kon.) | Nitra – Slovan Bratislava 0:1 (kon.)
Michalovce – Žilina 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Trnava 0:0 (kon.) | Senica – Podbrezová 1:0 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:4 (0:2)
AS Trenčín
sk Sobota 03.03.2018, 14:00 • Štadión FC ViOn, Zlaté Moravce • Niké liga • 22. kolo

87
    Dnešný zápas sa končí aj pre Antonia Manceho, ktorý sa zaskvel hattrickom. Na záverečné minúty nahradí chorvátskeho útočníka Bosniak Hamza Čataković.

75
    Štvrťhodinu pred koncom využíva Juraj Jarábek aj svoje posledné striedanie v zápase. Na ihrisko sa dostane Marek Rigo. Naopak, zápas sa končí pre Denisa Dugu.

70
    Ešte pred rohovým kopom uvidíme druhé striedanie hostí. Joey Sleegers schádza z hracej plochy, na ktorej ho na záverečných dvadsať minút nahradí Philip Azango.

55
    Prvýkrát v dnešnom dueli striedajú aj hostia. Abdul Zubairu sa zrejme zranil, a tak nemôže pokračovať ďalej. Na jeho miesto sa zaraďuje ďalší Holanďan Philipp van Arnhem.

46
    Juraj Jarábek počas prestávky urobil jedno striedanie. V zápase pokračovať nebude Peter Orávik. Naopak, šancu dostane český útočník Robert Bartolomeu.

28
    Juraj Jarábek zjavne nie je spokojný s herným prejavom svojho mužstva a preto už po necelej polhodine strieda. Ewerton Paixao da Silva sa dostane na hraciu plochu výmenou za Ondřeja Šašinku.

Miroslav Kováčik

Branky: 62. Harba (Chren) – 1. Mance (Gong), 25. Mance (Gong), 76. Mance (van Arnhem), 86. Ubbink (Lawrence)

Karty:   21. Urgela (ZMO) – 27. El Mahdioui (TRE), 57. Skovajsa (TRE)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:20.
    FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Chren (C), Nikolić, Horník, Kotula – Orávik (46. Bartolomeu), Duga (75. M. Rigo), O. Šašinka (28. Paixao da Silva), Bariš – Harba, Urgela.
    Náhradníci: Novota – Bartolomeu, Paixao da Silva, M. Rigo, Jančura.

AS Trenčín: Šemrinec – Skovajsa, Lawrence, Kleščík (C), Šulek – El Mahdioui – Zubairu (55. van Arnhem), Ubbink – Sleegers (70. Azango), Mance (87. Čataković), Gong.
    Náhradníci: Chovan – Keston, Paur, Čögley, van Arnhem, Čataković, Azango.

Rozhodčí: Peter Ziemba – Tomáš Vorel, Peter Kováč