Šumperk – Kopřivnice 6:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – David Servis 5:3 (kon.)
Mor. Budějovice – Tábor 4:1 (kon.) | Kolín – Nymburk 2:1 (po pr.) | Sokolov – Dvůr Králové n. L. 9:2 (kon.)
Žďár n/S – Klatovy 6:5 (po pr.) | Jablonec n/N – Bílina 6:5 (po pr.) | Vrchlabí – Kobra 8:2 (kon.)
Děčín – Trutnov 3:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:0 (1:0, 2:0, 3:0) Stav série: 1:0
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 03.03.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Předkolo
    56:37 CINK - 6:0

56:37
    Draci právě vstřelili branku!
    Draci se dnes již podruhé prosazují v početní nevýhodě. Na tenhle gól nebude Petr Hromada vzpomínat v dobrém. VLADIMÍR CINK, zpoza branky poslal kotouč před bránu, kde si ho do vlastní brány srazil právě Hromada. Asistence: Daniel Hroch.

55:28
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Vymazal – 2 min., podražení).
    51:37 OSTŘANSKÝ - 5:0

51:37
    Vladimír Cink přihrál kotouč MILANU OSTŘANSKÉMU do prostoru mezi kruhy, ten pak nic nevymýšlel a rychlou střelou dokázal propálit Petra Hromadu. Asistence: Vladimír Cink.

48:06
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Pargač – 2 min., sekání).
    44:54 GEWIESE - 4:0

44:54
    Šumperk se prosazuje v oslabení. PETR GEWIESE ujížděl sám na bránu a nadvakrát dokázal překonat Petra Hromadu. Asistence: Jakub Schejbal.

44:06
    Poměr sil na ledě se na krátkou chvíli vyrovná, poté si hosté zahrají zkrácenou přesilovou hru. Dvě minuty si jede odsedět Vladimír Cink (SUM) za podražení.

42:28
    Hosté hráli v šesti čehož si všimli rozhodčí. Kopřivnice tak dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpykává Daniel Hrubý.

40:14
    Šumperk si hned ze začátku třetí třetiny zahraje přesilovou hru. Adam Heinzl (KOP) dostává dvě minuty za podražení.
    39:44 Trestné střílení Jiřího Půhoného

39:44
    Jiří Půhoný zvolil bekhendový blafák, kterým dokázal překonat Petra Hromadu, gól však nemohl být uznán protože hostující gólman mu dokázal nejdříve kotouč vypíchnout. Došlo tak ke dvěma dotekům, které nejsou v trestných stříleních možné.

39:44
    Půhoný jel v oslabení sám na bránu, byl faulovaný a rozhodčí nařizuje trestné střílení.

37:55
    Kopřivnice si zahraje přesilovou hru a dostává tak šanci aby snížila stav utkání. Daniel Vachutka (SUM) si jede odsedět dvě minuty za vysokou hůl.

30:07
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Sluštík – 2 min., nedovolené bránění).

27:03
    Kopřivnice bude hrát v oslabení. Adam Heinzl (KOP) vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za hákování.
    25:35 KOVAŘÍK - 3:0

25:35
    Jakub Lehečka dokázal vyhrát souboj o puk, který následně zpoza branky poslal před bránu na LUBOMÍRA KOVAŘÍKA, ten střelou z první trefuje přesně mezírku mezi betony Petra Hromady. Asistence: Jakub Lehečka, Lukáš Králík.
    24:13 HROCH - 2:0

24:13
    Šumperk odskakuje Kopřivnici na rozdíl dvou branek. Už se zdálo že střela Lukáše Králíka zůstane ve výstroji Petra Hromady, jenže tomu z ní kotouč vypadl, čehož si nejrychleji všiml DANIEL HROCH,, který puk dokázal dopravit za jeho záda. Asistence: Radek Fischer, Lukáš Králík.

18:46
    Máme tu další vyloučení. Dvě minuty za faul kolenem si jede odpykat Michal Vymazal (SUM).

13:59
    Kopřivnice si zahraje první přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Jakub Řezáč (SUM) na dvě minuty za podražení.

11:40
    Šumperk si zahraje druhou přesilovou hru. Adam Heinzl (KOP) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
    06:07 ĎURKÁČ - 1:0

06:07
    Šumperk se ujímá vedení. Milan Ostřanský se dokázal zmocnit puku, poté si před bránou všiml úplně volného JAKUBA ĎURKÁČE, kterému nedělo problém dostat kotouč do odkryté klece. Asistence: Milan Ostřanský, Matěj Bažant.

01:51
    Šumperk bude prvním týmem který si zahraje přesilovou hru. Martin Tomášek (KOP) si jede odpykat dvě minuty za vysokou hůl.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 7. Ďurkáč (Ostřanský, Bažant), 25. Hroch (Králík, Fischer), 26. Kovařík (Lehečka, Králík), 45. Gewiese (Schejbal), 52. Ostřanský (Cink), 57. Cink (Hroch)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Gewiese, Řezáč, Sedlák – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Králík, Půhoný, Fischer, Vymazal, Cink, Ostřanský
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Heinzl, Stříž, Marek, Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola

Rozhodčí: Koziol – Bubela, Zedník