Los Angeles – Chicago 3:5 (kon.) | Boston – Montreal 2:1 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Arizona – Ottawa 2:1 (kon.) | Washington – Toronto 5:2 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 2:3 (kon.)
Colorado – Nashville 3:4 (po pr.) | Florida – Philadelphia 4:1 (kon.) | Anaheim – Chicago 6:3 (kon.)
New Jersey – Vegas 2:3 (kon.)
New Jersey Devils
2:3 (0:0, 2:3, 0:0)
Vegas Golden Knights
Neděle 04.03.2018, 23:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji úspěšný vstup do nového týdne! (01:53:31)

Konečný výsledek: Devils vs Golden Knights 2:3

Utkání mezi Devils a Golden Knights bylo velmi vyrovnané. Dva body nakonec přeci jen berou hosté, kteří tak zároveň ukončují sérii tří proher. Všechny góly padly v prostřední periodě. Ten vítězný obstaral na konci 38. minuty při přesilovce slovenský útočník Tomáš Tatar.

59:59
    Zajac vyhrál buly, Hall nabil Palmierimu, Fleury vyrazil betonem!

59:56
    3,8 vteřiny do konce! Vhazuje se znovu po levici Marc-Andre Fleuryho.

59:56
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:48
    Butcher střílel od modré z první, netrefil ale Fleuryho branku.

59:20
    Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat se bude tentokrát po levici gólmana Vegas.

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!

58:54
    1 minuta a 6 vteřin do konce! Zvládnou ještě domácí srovnat skóre? Vhazuje se po pravici Marc-Andre Fleuryho, Devils samozřejmě v šesti.

58:54
    Oddechový čas pro domácí.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 29. Vatanen (Hall, Maroon), 38. Hall – 25. Perron (Hyka, Merrill), 32. Engelland (Theodore, Reaves), 38. Tatar (Perron, Hunt)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Hischier, Palmieri – Maroon, Zajac (A), Grabner – Wood, Zacha, Noesen – Coleman, Boyle, Stafford.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, C. Miller, Theodore, Engelland (A), Merrill, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron (A), Haula, Hyka – Tatar, Eakin, Tuch – Nosek, Carpenter, Reaves.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, TJ Luxmore – Libor Suchánek, Brian Murphy

Diváci: 16 514