Chodov – Liberec 12:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 13:4 (kon.) | Vítkovice – Bulldogs 5:1 (kon.)
Česká Lípa – Sparta 4:11 (kon.) | Florbal Ústí – Bohemians 2:8 (kon.) | Střešovice – Ostrava 4:11 (kon.)
Pardubice – Otrokovice 0:6 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
13:4 (4:2, 4:1, 5:1)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 04.03.2018, 17:00 • MSH, Mladá Boleslav • Livesport Superliga • 26. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (18:56:33)

Je dobojováno! Domácí hráči si i přes ne tolik dominantní výkon v závěrečné třetině pohlídali vedení a odnáší si z tohoto utkání zisk tří bodů. Hrdinou tohoto zápasu se stal jednoznačně Milan Tomašík, kterému se povedla nastřílet hned čtyři branky.

59:17
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Minuta do konce utkání.

58:34
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté to zkoušeli bez brankáře, to se jim ale vymstilo, když si odražený míček našel JÍŘÍ CURNEY. Asistence: Tomáš Chroust

58:31
    Oddechový čas pro hosty.

58:30
    Kryžanek zakončoval u pravé tyče z voleje, jeho pokus těsně minul bránu Znojma!

58:00
    Dvě minuty do konce utkání.

57:23
    Skvělý zákrok teď předvedl Rytych proti střele jednoho z hráčů Znojma.

56:13
    Závěr utkání je jasně jako celé zápas v režii domácího celku, který se bude ještě určitě snažit o navýšení skóre.

55:27
    FILIP ZAKONOV se trefuje do odkryté brány poté, co mu výstavní přihrávkou nachystal tuto příležitost Curney. Asistence: Curney

55:00
    Novákova střela neznamenala pro Rytycha sebemenší problém.

54:18

53:15
    Domácí zatím dobře brání oslabení. Dost tomu napomáhá i hra Znojma, které není nikterak nebezpečná.

52:18
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Jakub Gruber – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

51:53
    JAN NATOV se otočil kolem své osy a pěknou střelou překonal hostujícího brankáře. Asistence: Jelínek

51:30
    Domácí již nejsou tak aktivní jak tomu bylo při přesilových hrách jako tomu bylo doposud, i přes to ale zkušeně drží míček na svých hokejkách a v klidu kombinují.

50:40
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Martin Šindelář – 2 minuty, hra rukou).

Jan Mládek

Michal Hladký

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Jelínek (Tomašík), 14. Tomašík (Krzyžanek), 15. Krajcigr (Novák), 20. Tomašík (Tadeáš Chroust), 26. Tadeáš Chroust (Tomáš Chroust), 28. Gruber (Bína), 36. Řehoř (Curney), 37. Tomašík (Krzyžanek), 41. Krajcigr (Curney), 41. Tomašík (Tomáš Chroust), 52. Natov (Jelínek), 56. Zakonov (Curney), 59. Curney (Tomáš Chroust) – 13. Procházka (Kucharič), 20. Palát (Sláma), 29. Kucharič (Procházka), 50. Palát (Číhal)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Bauer) – Novák, Kološ, Řehoř, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Rožnovják, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Krajcigr, Natov.
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Skácelík) – Horák, Procházka, Virgl, Martinek, Krejčíř – Salava, Palát, Číhal – Procházka II, Sláma, Novák – Juříček, Kriš, Šindelář – Kucharič.

Rozhodčí: Pangerl, Šedivý