Salzburg – Mountfield HK 6:0 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:3 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 0:2 (kon.)
HC Litvínov – Třinec 3:6 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
AZ Havířov
Neděle 04.03.2018, 12:30 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu • O účast

59:35
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jenáček – 2 min., podražení).

58:24
    Chrástecký zůstává na střídačce. Vsetín hraje v šesti.

54:01
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Necelých šest minut před koncem třetí třetiny se Vsetín dostává do kontaktu. Přečíslení domácího celku skončilo přihrávkou na DANIELA KLÍMKA, který byl u pravé tyčky připraven a poslal kotouč do odkryté brány. Asistence: Roman Půček.

50:22
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Revaj – 2 min., sekání).

46:49
    Přesilovku 5 na 3 Vsetín využívá ke své první brance v dnešním utkání. Puk se dostal k MICHALU MATIAŠKOVI, který čekal na přihrávku u levé tyčky. První střela na beton ještě úspěch neslavila, ta druhá už však našla volný prostor mezi tyčkou a bruslí Dufka. Asistence: Tomáš Ondračka, Roman Půček.

46:20
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Šěvěček – 2 min., držení).

45:16
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Hilšer – 2 min., sekání).

42:48
    Po zákroku na Bambulu za vsetínskou brankou dostává dvouminutový trest za vražení na hrazení Mikulenčák. Vsetín jde do tří.

41:30
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Petriska – 2 min., sekání).

37:39
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Krupa – 2 min., sekání).

33:42
    Havířov právě vstřelil branku!
    JAN BAMBULA dostal k pravé tyčce přesnou přihrávku od Karla Dufka zpoza brány a střelou z první ji proměňuje na třetí gól Havířova. Asistence: Karel Dufek, Vojtěch Šěvěček.

30:55
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Juhász – 2 min., podražení).

26:13
    Hosté zvyšují svůj náskok v oslabení, když se v šanci dva na jednoho ocitl Juhász s JANEM BAMBULOU. Přesnou přihrávku využil druhý jmenovaný střelou pod břevno. Asistence: Lukáš Juhász, Maxim Mastič.

25:59
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ševěček – 2 min., podražení).

23:50
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Janeček – 2 min., podražení).

01:18
    Jako první v dnešním zápase skórují hosté. JAN ŽÍDEK se v mezikruží dobře rozhodl poslat puk k pravé tyčce. Asistence: Karel Dufek.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 47. Matiaško (Ondračka, Půček), 55. Klímek (Půček) – 2. Žídek (Dufek K.), 27. Bambula (Juhász, Mastič), 34. Bambula (Dufek K., Šěvěček)

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Chromý) – Jenáček, Ondračka, Lašák, Kožený, Mikulenčák, Fojtášek, Vávra – Půček, Matiaško, Klímek – Baďura, Petriska, Vašenka – Lukačka, Zetocha, Krupa.
    AZ Havířov: Dufek M. (Štipčák) – Uhlíř, Thiel, Máca, Ševěček, Pavelek, Mastič – Bambula, Bochnak, Hilšer, Juhász, Janeček, Revaj, Žídek, Tomeček, Dufek K., Pindel.

Rozhodčí: Cabák – Adamec, Poruba