Celta Vigo – Las Palmas 2:1 (kon.)
Celta de Vigo
2:1 (0:0)
UD Las Palmas
Pondělí 05.03.2018, 21:00 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 27. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:16:55)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 10:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:15.

Utkání je u konce a po velkém náporu a obratu se z výhry raduje domácí Celta de Vigo. Domácí měli sice po pauze slušný vstup do druhé půle, jenže jako první se trefili hosté. V 53. minutě pálil zleva Erik Expósito a jeho křížná rána zaplula za Blanca. Další šance už ale hosté neproměnili a nakonec je to musí hodně mrzet. Celta de Vigo totiž přidávala na tempu a tlaku a v 62. minutě srovnal po dorážce Jonny Castro. Domácí pak pokračovali v načatém díle a po několika neproměněných šancích se dočkali v 89. minutě. Po Aspasově centru se přesnou ranou prezentoval Pablo Hernández a do svých statistik si po konci utkání mohl zapsat vítěznou trefu. Po výsledku 2:1 je Celta de Vigo na devátém místě se ziskem 38 bodů, Las Palmas zůstává na 18. místě s 20 body.

90+3

90+3
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Maximiliano Gómez, přichází Lucas Boyé.

90+2
    Blanco má míč ve svém držení, poradil si s pasem z pravé strany.

90+1
    Hráči Las Palmas jsou nastěhováni na útočné polovině, potřebují ale rychle přesunout hru co nejblíže Blancovi.

90
    Rozhodčí přidá dvě minuty.
    89. Pablo HERNÁNDEZ - 2:1

89
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    A je tu obrat ve skóre! Po pravé straně potáhl Aspas, kličkou se uvolnil a poté poslal přesný oblouček na PABLA HERNÁNDEZE. Ten si zpracoval a pak poslal přesnou ránu do vzdálenějšího horního růžku. Střele nezabránil jak Chichizola, tak ani Etebo s V. Gómezem. Celta de Vigo vede 2:1!

88
    Domácí pokračují v tlaku, Las Palmas už opravdu pouze brání.

87
    Třetí Sistův pokus v krátkém časovém úseku. Nyní se odhodlal ke střele kousek za hranicí vápna, jeho rána prolétla těsně nad břevnem.

86
    Hráči Las Palmas už začínají zdržovat, každá rozehra se natahuje. Sudí má s nimi ale ještě trpělivost.

85
    Tana na obranné polovině vybojoval míč, přechod do útoku byl však velice brzy zastaven Celta de Vigo začíná protiakci u Lobotky.

84
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Alen Halilović, přichází Hernán Toledo.

83
    Chichizola rozehrává, moc ale nepospíchá. Navíc se na hostující střídačce chystá další změna.
    82. Sisto a jeho další štiplavý pokus

82
    Sisto vytáhl další povedený střelecký pokus, jeho křížná rána mířila k tyči, Chichizola se ale zvládl vymrštit a střelu vyrazit.