Aves – Portimonense 3:0 (kon.)
CD Aves
3:0 (1:0)
Portimonense SC
Pondělí 05.03.2018, 21:00 • Estádio do CD das Aves (Vila das Aves) • Portugalská Primeira Liga • 25. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 19:13. (22:51:43)

Konec! Aves nakonec zcela ovládl dnešní utkání a po přesvědčivém vítězství 3:0 bere všechny tři body. Výsledek ale zcela nenapovídá o dění na hřišti, neboť i soupeř si vytvořil několik vyložených šancí.

90+3

90+2
    Utkání se spíše už jen dohrává, neboť o vítězi je již rozhodnuto. Vypadá to, že se se hosté nezmůžou ani na jednu trefu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

87
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Fabrício, přichází Wenderson.

86
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Nildo Petrolina, přichází Ryan Gauld.

84
    Druhý poločas je sice víceméně v moci hostujících hráčů, ti si ale kromě nastřelené tyče nic moc nevytvořili. Do konce zápasu zbývá už jen několik minute, počítat se dá také s několikaminutovým nastavením.
    83. DERLEY - 3:0

83
    CD Aves právě vstřelilo branku!
    Je hotovo, domácí totiž znovu skórují! Z levé strany přiletěl do malého vápna prudký centr, na který si důrazným způsobem seběhl DERLEY. Jeho následné zakončení skončilo v síti.

83
    Dalekonosný nákop směřoval na střídajícího Elhouniho, před kterým včas dokázal zasáhnout Soares.

82
    Do konce zápasu skutečně nezbývá moc času. Na první pohled se zdá, že by si Aves mělo pohlídat dvoubrankové vedení.

81
    Amilton si raději počkal na podporu svých kolegů a po krátkém driblinku oslovil Nelsona.

80
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Amilton, přichází Hamdou Elhouni.

79
    Po delší době se také domácí hráči přiblížili k šestnáctce, Derley se ale nedokázal protáhnout kolem Fernandese.

78
    Žlutou kartu dostává Claudio Falcao (CD Aves).

77
    Kamerám úplně unikl záběr, ve kterém byl hostující lodivod vykázán na tribunu. Poslední minuty se tak obejdou bez jeho taktických pokynů.

76
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Tabata, přichází Wellington.

75
    Kousek za pokutovým územím se pokusil vypálit Dener, jeho rána se ale zakroutila směrem od branky.