Ostrava – Brno 2:0 (kon.) | Olomouc – Karviná 3:2 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:0 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 05.03.2018, 11:00 • Umělá tráva, MěS Aréna Vítkovice • Juniorská liga – Morava • 19. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (12:53:32)

Je dobojováno! Brno sice zlepšilo svou hru ve druhém poločase, ale přesto to bylo ono, kdo znovu inkasovalo. Po pěkné kombinaci ze 72. minuty zakončoval do prázdné brány Matěj Helešic. Ani poté si hosté nevypracovali souvislejší tlak či gólovou šanci, a tak jejich největší možnost byla ta z úvodu druhé půle, kdy Zikl minul bránu Šustra. Ostrava tak zaslouženě bere tři body za výhry 2:0.

90

90
    Na ten si však vyskočil nejvýše Martin Šustr, jenž balon pohodlně stáhl ze vzduchu.

89
    Azackij výborně přehlavičkoval soupeře ve vzdušném souboji, ale posléze se bude muset se svým spoluhráči bránit dalšímu rohu Zbrojovky.

88
    Přestože dělal domácí hráč, co mohl, tak tento nákop svého kolegy již na hřišti nezastihl.

87
    Ostrava s lehčími potížemi nakonec dostala balon do bezpečí. Navíc bude moci ze své poloviny vhazovat.

87
    Rohový kop bude mít k dispozici i Brno a veškeré dění se již stěhuje před Šustra.

85
    Ten sice domácí zakončili povedenou střelou, ale ta mířila pouze do rukavic Jiřího Foldera.

85
    Teď si však obrana Ostravy nemusí lámat hlavu s defenzívou, protože Baník bude zahrávat rohový kop.

84
    Šindelář nyní musel důrazně promluvit do duše svým spoluhráčům, kteří podle jeho názoru neplní obranné povinnosti na sto procent.

83
    Žlutou kartu dostává Jan Sedlmajer (FC Zbrojovka Brno).

83
    Brno se poté neprosadilo ani po své další akci po pravé straně a čas z jeho pohledu velmi rychle utíká.

82
    Bolf to nyní udělal velmi dobře, když dokázal obejít několik hráčů Brna, avšak poté svou přihrávku pod sebe poslal jen do připravené náruče Foldera.

80
    S centrem od rohového praporku ovšem neměla obrana Zbrojovky příliš starostí a míč dostala snadno do bezpečí.

79
    Ten se však již zapojil do hry a bude tak moci pomoci svému týmu při rohu Ostravy.