Kopřivnice – Šumperk 3:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 0:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Sokolov 1:5 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 6:5 (po pr.) | Kobra – Vrchlabí 7:2 (kon.) | Trutnov – Děčín 3:2 (1:0 po s.n.)
David Servis – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Klatovy – Žďár n/S 5:6 (0:2 po s.n.) | Nymburk – Kolín 1:0 (po pr.)

Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovou hru a jdou opět do vedení! Lakosilovi prošla za záda nenápadná střela MIROSLAVA MARKA od levého mantinelu. Asistence: Jiří Pargač, Martin Tomášek.
    41:55 GEWIESE - 2:2

41:55
    Draci právě vstřelili branku!
    Domácí využívají přesilovku a srovnávají na 2:2. Lehečka vypálil z pravé strany a puk se pak odrazil přesně před PETRA GEWIESEHO, který přesnou dorážkou dokázal překonat Hromadu. Asistence: Jakub Lehečka.
    38:29 MAREK - 2:1

38:29
    Ve vlastním oslabení se dostává Kopřivnice do vedení! Po Sedlákově zablokované ráně vyrazili domácí do protiútoku, který zakončil MIROSLAV MAREK po individuální akci gólem. Bez asistence.
    20:57 ČERVENKA - 1:1

20:57
    Domácím se skvěle povedl vstup do druhé třetiny a necelou minutu po jejím začátku vyrovnávají na 1:1. Střelou z pravého kruhu propálil Lakosila ADAM ČERVENKA. Asistence: Michal Vyčesaný, Martin Tomášek.
    14:14 KOVAŘÍK - 0:1

14:14
    Hosté jdou do vedení. Využili velké chyby kopřivnické obrany. Před brankou byl úplně volný LUBOMÍR KOVAŘÍK, který neměl problém propálit brankáře Hromadu. Asistence: Lukáš Králík, Petr Gewiese.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 21. Červenka (Vyčesaný, Tomášek), 39. Marek, 55. Marek (Pargač, Tomášek) – 15. Kovařík (Králík, Gewiese), 42. Gewiesse (Lehečka)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek (A), Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola
    DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Gewiese, Řezáč, Sedlák (C) – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Müller, Králík, Skopal, Půhoný, Fischer, Vymazal (A), Cink (A), Ostřanský