Úterý 06.03.2018, 17:00 • Nagorny Arena • Play-off KHL • Play-off

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (20:14:04)

Hity: 25:23

Československá stopa v utkání

Tomáš Kundrátek (NNO) 1+0, 1 střela, čas na ledě 19:54
    Jakub Nakládal (JAR) 1+1, 4 střely, čas na ledě 22:35

Je dobojováno! Domácí sice ve třetí třetině smazali dvoubrankové manko, když ve 57. minutě srovnával Jurij Sergijenko a dostali duel do prodloužení. Jenže tam pokračovalo jejich oslabení, které sice ubránili, avšak tlak Lokomotivu přetrval a následně Staffan Kronwall nahodil kotouč do brankoviště z pravé strany, kde si jej do vlastní brány srazili zadáci Novgorodu. Lokomotiv tak získává třetí bod v sérii za výhry 3:2 v prodloužení a je jednu výhru od postupu do čtvrtfinále.

60:52 Staffan KRONWALL - 2:3

60:52
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Hosté sice početní výhodu nevyužili, ale i přesto vítězí v tomto duelu! Rána z mezikruží byla sražená jen na pravou stranu, odkud STAFFAN KRONWALL dostal puk zpět do brankoviště a tam jej v souboji s Kozunem srazili domácí hráči do vlastní brány. Kouč Torpeda si ještě vyžádal přezkoumání od videa, zda se nejednalo při přechodu modré čáry o ofsajd, ale vše bylo v pořádku a utkání je tak u konce. Asistence: Petri Kontiola, Maxime Talbot.

Prodloužení začne přibližně v 19:53.

Třetí třetina je u konce a ani po ní neznáme vítěze. K výhře přitom byli blíže hosté, kteří ve 44. minutě využili početní výhodu. Od modré čáry tvrdou ranou prostřelil Galimova Jakub Nakládal. Torpedo ovšem nic nezabalilo, jelikož o kontaktní branku se postaral také parádní dělovkou Tomáš Kundrátek. V 57. minutě si nakonec vynutil Novgorod prodloužení, když po dalším bombě od modré čáry Murygin kapituloval podruhé. Za stavu 2:2 tedy půjdeme do nastaveného času, který neskončí, dokud někdo nevstřelí rozhodující gól. K tomu budou mít o něco blíže hosté, kteří budou pokračovat v početní výhodě.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:53
    Torpedo poté ještě zahrozilo z levé strany. Svůj pokus ovšem nenasměrovalo mezi tři tyče a budeme tak svědky prodloužení.

59:26
    Galimov se bleskově vrhnul po puku, kterou zpětnou přihrávkou cpal do brankoviště Petri Kontiola. Bude se tedy vhazovat po levici domácího gólmana.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:46
    Tak to může být ještě komplikace pro domácí. Stoljarov totiž podrazil soupeře ve středním pásmu a dostává za svůj zákrok dvě trestné minuty.

58:30
    Torpedu ovšem remíza nestačí. V útočném pásmu však jejich přihrávku před bránu zastavil svou holí brankář Murygin.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 45. Kundrátek (Galuzin), 57. Sergijenko (Daugavinš) – 22. Kozun (Kontiola, Nakládal), 44. Nakládal, 61. Kronwall (Kontiola, Talbot)

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kinrade, Barancev, Kundrátek, Sergijenko, Šulenin, Beljakov, Meljakov, Kurbatov – Gračov, S. Kosticyn, Sabolič – Dugin, Daugavinš (A), Žukov – Stoljarov, Makarenko, Mozer – Verjajev, I. Zacharčuk, Galuzin (A).
    Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Ljubuškin, Lekomcev, Čerepanov, Pajgin – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Averin (A), Loktionov, Mosaljov – Apalkov, Kraskovskij, Korškov – Kartajev, Ivanov, Kadějkin – Kovalenko.

Rozhodčí: Lavrentěv, Naumov – Kučava, Novikov

Diváci: 5 400