Chabarovsk – Kazaň 4:1 (kon.) | Omsk – Ufa 5:3 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Čerepovec – Petrohrad 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:3 (po pr.)
Soči – Jokerit 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
Severstal Čerepovec
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:3
SKA Petrohrad
Středa 07.03.2018, 17:00 • Ice Palace • Play-off KHL • Play-off

Tak a jsme u konce. Petrohrad vítězí a v sérii tak vede 3:0, nepostup by byl hodně velkým překvapením. Pojďme si připomenout všechny branky a šance. Skóre zápasu trochu překvapivě otevřeli domácí a ujali se tak vedení, prosadil se Dmitrij Kagarlickij. Vyrovnání přišlo deset minut před koncem zápasu, po hodně velké tlaku se prosadil Maxim Karpov. Průběh utkání byl poté hodně vyrovnaný a oba celky mohly vybojoval tři body. Nakonec to ale byli hosté z Petrohradu, o výhře v prodloužení rozhodl obránce Jarno Koskiranta, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Více se už nestalo a to je tedy vše z dnešního přenosu, přeji dobrou noc. (19:58:13)

Branka je uznána a je tedy konec dnešního zápasu, který byl překvapivě dramatický!

67:33
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Tak a je rozhodnuto! Petrohrad v dnešním zápase vítězí a připisuje si tak třetí výhru a je hodně blízko postupu do dalších vyřazovacích bojů! Po rychlé akci se dostal do zakončení JARNO KOKIRANTA a dokázal propálit dobře postaveného Hudáčka. Branka ale opět bude překontrolovaná a je z toho tedy ještě velké drama, gól by zřejmě ale měl platit.

66:32
    Bude se vhazovat před Koskinenem. Čerepovec se tak po delší době nastěhuje do útočného pásma, ke střele ale posléze vůbec nedošlo.

66:15
    Jarno Koskiranta objel branku a pokusil se brankáře překvapit ránou ihned z otočky, to se mu ale nepovedlo.

65:27
    Další nahození před branku Hudáčka, ten zasáhl a poté domácí vyhodili, bylo z toho zakázané uvolnění.

64:48
    Hráči podstupují další souboje o kotouč. Hra je hodně opatrná a kombinace vlastně vůbec nikam nevedou. Július Hudáček nakonec sice musel zasahovat, ale nebyl to nějak těžký zákrok.

63:15
    Jurij Trubačjov založil útok domácího celku, ten ale hodně rychle skončil po nepřesné finální přihrávce.

62:00
    Petrohrad si vybojoval útočnou převahu a drží se v pásmu.

60:01

Tak a je konec základní hrací doby. Ve třetí třetině se Petrohradu povedlo vyrovnat a budeme tak svědky hodně zajímavého závěru závěru. Vyrovnat se povedlo Maximu Karpovi po obrovském tlaku v útočném pásmu. Čerepovci chybělo opravdu hodně málo na snížení. Více se nám tedy prozradí prodloužení. Čerepovec bude chtít určitě zvítězit, aby neprohrával už 0:3 na zápasy. Hodně aktivní byl Ilja Kovalčuk, ale nepovedlo se mu skórovat, na druhé straně mohl vedení domácího celku zvýšit Dmitrij Kagarlickij, ale to se nepovedlo.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    A poslední sekundy utkání, nejspíš už fanoušci budou svědky prodloužením, ani jeden z tým se už nikam nehrne.

59:02
    Pavel Dacjuk se dobře zbavil svého soupeře, ale poté už na kotouč nedosáhl a ztratil tak útočné pásmo.

58:20
    Kotouč se dostal za branku Hudáčka, poté si ho převzal Vitalij Višněvskij a poslal o mantinel puk daleko od své branky.

57:48
    Do konce základní hrací doby trvají dvě minuty a zřejmě ještě budeme svědky hodně napínavého zápasu, ve kterém rozhodnou maličkosti.