Boston – Detroit 6:5 (po pr.) | New Jersey – Montreal 6:4 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 0:3 (kon.)
Columbus – Vegas 4:1 (kon.) | Tampa – Florida 5:4 (po pr.) | Nashville – Dallas 2:0 (kon.)
Minnesota – Carolina 6:2 (kon.) | Chicago – Colorado 2:1 (po pr.) | Anaheim – Washington 4:0 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:1 (1:0, 2:0, 1:1) Stav série: 2:0
HC Sparta Praha
Středa 07.03.2018, 18:20 • Home Credit Arena Liberec • Generali play off Tipsport extraligy • Předkolo

Tímto se s vámi loučím a těším se na viděnou u dalších přenosů. (20:56:56)

Nejlepší hráči utkání:
    Filip Pyrochta (LIB) a Arturs Kulda (SPA).

A je dobojováno! Bílí Tygři vítězí také ve druhém vzájemném utkání se Spartou a ujímají se v sérii vedení 2:0 na zápasy. Dnes si za výhrou došli skvělým výkonem, ve dvou třetinách pustili soupeře pouze k pěti střelám a vypracovali si vedení 3:0. V závěrečném dějství už se spíše bojovalo, než hrálo, na výsledku už se tedy takřka nic nezměnilo. V pátek budou Sparťané v domácím prostředí odvracet liberecký mečbol.

59:47
    Liberečtí se už nikam neženou.

59:19
    Uvidíme ještě jedno vyloučení. Petr Vrána (SPA) míří na trestnou lavici za sekání.

59:08
    Liberečtí jsou u puku a hlídají si vedení.

58:43
    Buchteleho rána míří vysoko nad.
    58:23 Lukáš PECH - 4:1
    Zdroj: Hokejka TV

58:23
    Sparta právě vstřelila branku!
    K puku se postavil LUKÁŠ PECH, který to provedl parádně. Rozhýbal Willa a následně zasunul po rychlé kličce kotouč za záda bezmocného brankáře.

58:23
    Roman Will namazal puk Říčkovi, který okamžitě pálil! Will skočil do branky a kotouč vyrazil, zároveň však posunul branku. Následovat tedy bude trestné střílení!

58:09
    Pechova nepřesná rána vyhnala Spartu z útočného pásma.

57:26
    Vránovu ránu vyrazil Will mimo branku, o nulu se nechce nechat připravit.

56:56
    Tomáš Filippi pálil z levého kruhu, Honzík jeho ránu vytěsnil ramenem.

56:26
    Zápas se už spíše dohrává, na větší šance čekáme marně.

55:50
    Kudrna si sjel před branku a vypálil, ale vysoko přestřelil.

55:08
    Liberečtí vyhazují na zakázané uvolnění.

54:46
    ... A k nim desetiminutový osobní trest.

54:46
    A opět vidíme stejný scénář. Maier i Uher fasují nejprve dvakrát dvě minuty za hrubost...

Dominik Jakubec

Branky a nahrávky: 19. Bakoš (Pyrochta, J. Vlach), 33. Bulíř (Pyrochta, Filippi), 34. Šmíd (Ševc, L. Krenželok), 46. M. Kvapil (Bulíř) – 59. Pech (TS)

Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc (C), Maier, Šmíd (A), Jánošík, Derner – Jašek, P. Jelínek, L. Krenželok – Bakoš, Redenbach, Ordoš – Bulíř, Filippi, M. Kvapil – Lakatoš, J. Vlach, A. Dlouhý.
    HC Sparta Praha: Aittokallio (48. Honzík) – T. Pavelka, Z. Michálek, A. Kulda, Ďaloga, Mikuš, T. Voráček, Piskáček – Řepík (A), P. Vrána (C), J. Hlinka – Kudrna (A), Pech, Buchtele – Jarůšek, Klimek, Říčka – Uher, Černoch, Pšenička.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Barvíř, Blümel

Diváci: 5 334