Sprint mužů, 10 km, Kontiolahti | Vítěz: A. Šipulin (RUS) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 2. etapa | Víťaz: Marcel Kittel (Kaťuša - Alpecin) (kon.) |
Michael Van Gerwen - Simon Whitlock | 7:4 (kon.) | | | Gerwyn Price - Raymond Van Barneveld | 5:7 (kon.) |
Peter Wright - Mensur Suljovic | 1:7 (kon.) | | | Gary Anderson - Daryl Gurney | 6:6 (kon.) |
Rob Cross - Michael Smith | 7:5 (kon.) |
konec
SP - sprint mužů, 10 km, Kontiolahti
Vítěz: A. Šipulin (RUS)
Matěj Vybíral
Konečné pořadí
1. Anton Šipulin (RUS) 23:51,6 (0)
2. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +5,8 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,3 (0)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +19,0 (0)
5. Arnd Peiffer (GER) +27,4 (1)
6. Simon Desthieux (FRA) +28,3 (1)
7. Erik Lesser (GER) +30,6 (1)
8. Simon Schempp (GER) +32,0 (2)
9. Lukas Hofer (ITA) +35,2 (1)
10. Dominik Windisch (ITA) +38,3 (1)
11. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +38,5 (1)
12. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +40,4 (0)
13. Krasimir Anev (BUL) +41,3 (0)
14. Lars Helge Birkeland (NOR) +43,9 (0)
15. Timofej Lapšin (KOR) +46,5 (1)
16. Lowell Bailey (USA) +48,4 (1)
17. Leif Nordgren (USA) +49,9 (1)
18. Jakov Fak (SLO) +50,0 (1)
19. Klemen Bauer (SLO) +50,4 (2)
20. Ondřej Moravec (CZE) +51,2 (1)
21. Sebastian Samuelsson (SWE) +58,1 (2)
22. Jesper Nelin (SWE) +1:00,7 (1)
23. Ivan Joller (SUI) +1:03,2 (2)
24. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:05,4 (1)
25. Vladimir Iliev (BUL) +1:08,3 (2)
26. Dmitrij Malyško (RUS) +1:08,5 (1)
27. Roman Rees (GER) +1:10,0 (0)
28. Julian Eberhard (AUT) +1:13,6 (5)
29. Thomas Bormolini (ITA) +1:17,2 (1)
30. Maxim Cvetkov (RUS) +1:17,7 (1)
31. Sergej Bočarnikov (BLR) +1:22,6 (1)
32. Daniel Mesotitsch (AUT) +1:26,6 (0)
33. Tarjei Bø (NOR) +1:27,2 (3)
34. Brendan Green (CAN) +1:29,5 (0)
35. Sean Doherty (USA) +1:29,7 (3)
36. Mario Dolder (SUI) +1:30,6 (0)
37. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:32,3 (0)
38. Tim Burke (USA) +1:36,1 (3)
39. Martin Otčenáš (SVK) +1:37,6 (1)
40. Cornel Puchianu (ROU) +1:38,5 (1)
...
44. Adam Václavík (CZE) +1:43,0 (3)
53. Matej Kazár (SVK) +1:54,1 (2)
63. Šimon Bartko (SVK) +2:11,0 (2)
66. Jaroslav Soukup (CZE) +2:19,9 (1)
83. Tomáš Hasilla (SVK) +2:57,7 (3)
88. Michal Krčmář (CZE) +3:04,4 (4)
Po 2. střelbě
1. Anton Šipulin (RUS) 16:28,8
2. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +11,0
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +16,3
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +22,3
5. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +23,7
...
16. Ondřej Moravec (CZE) +42,3
36. Martin Otčenáš (SVK) +1:18,2
50. Adam Václavík (CZE) +1:31,3
61. Matej Kazár (SVK) +1:44,7
61. Šimon Bartko (SVK) +1:44,7
63. Jaroslav Soukup (CZE) +1:46,9
85. Tomáš Hasilla (SVK) +2:18,0
92. Michal Krčmář (CZE) +2:36,4
Po 1. střelbě
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 7:54.3
2. Erik Lesser (GER) +4.9
3. Anton Šipulin (RUS) +6.8
4. Timofej Lapšin (KOR) +9.4
5. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +9.9
...
14. Ondřej Moravec (CZE) +18.0
25. Martin Otčenáš (SVK) +23.5
30. Šimon Bartko (SVK) +31.7
36. Michal Krčmář (CZE) +35.6
38. Adam Václavík (CZE) +36.4
85. Jaroslav Soukup (CZE) +1:12.3
88. Tomáš Hasilla (SVK) +1:17.6
92. Matej Kazár (SVK) +1:25.6
Startovní listina
1. Michal Krčmář (CZE)
2. Maxim Cvetkov (RUS)
3. Dmitro Pidručnij (UKR)
4. Benedikt Doll (GER)
5. Klemen Bauer (SLO)
6. Quentin Fillon Maillet (FRA)
7. Benjamin Weger (SUI)
8. Jakov Fak (SLO)
9. Tim Burke (USA)
10. Tarjei Bø (NOR)
11. Lukas Hofer (ITA)
12. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
13. Sergej Bočarnikov (BLR)
14. Fredrik Lindström (SWE)
15. Julian Eberhard (AUT)
16. Matej Kazár (SVK)
17. Vladimir Iliev (BUL)
18. Jevgenij Garaničev (RUS)
19. Anton Šipulin (RUS)
20. Dominik Windisch (ITA)
21. Arnd Peiffer (GER)
22. Lowell Bailey (USA)
23. Simon Schempp (GER)
24. Timofej Lapšin (KOR)
25. Scott Gow (CAN)
26. Kalev Ermits (EST)
27. Grzegorz Guzik (POL)
28. Martin Fourcade (FRA)
29. Ondřej Moravec (CZE)
30. Johannes Thingnes Bø (NOR)
31. Simon Eder (AUT)
32. Lars Helge Birkeland (NOR)
33. Olli Hiidensalo (FIN)
34. Simon Desthieux (FRA)
35. Florent Claude (BEL)
36. Artěm Prima (UKR)
37. Mario Dolder (SUI)
38. Tero Seppälä (FIN)
39. Jeremy Finello (SUI)
40. Thomas Bormolini (ITA)
41. Christian Gow (CAN)
42. Erlend Bjøntegaard (NOR)
43. Alexej Slepov (RUS)
44. Antonin Guigonnat (FRA)
45. Miha Dovžan (SLO)
46. Sebastian Samuelsson (SWE)
47. Erik Lesser (GER)
48. Anton Babikov (RUS)
49. Tobias Eberhard (AUT)
50. Vladimir Čepelin (BLR)
51. Krasimir Anev (BUL)
52. Martin Otčenáš (SVK)
53. Vladimir Semakov (UKR)
54. Sean Doherty (USA)
55. Leif Nordgren (USA)
56. Jesper Nelin (SWE)
57. Scott Dixon (GBR)
58. Adam Václavík (CZE)
59. Apostolos Angelis (GRE)
60. Rene Zahkna (EST)
61. George Buta (ROU)
62. Cornel Puchianu (ROU)
63. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
64. Mitja Drinovec (SLO)
65. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
66. Šimon Bartko (SVK)
67. Ruslan Tkalenko (UKR)
68. Tomas Kaukenas (LTU)
69. Simon Fourcade (FRA)
70. Brendan Green (CAN)
71. Vytautas Strolia (LTU)
72. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
73. Jong-kju Kim (KOR)
74. Raman Jaljotnau (BLR)
75. Cukasa Kobonoki (JPN)
76. Joscha Burkhalter (SUI)
77. Tuomas Gronman (FIN)
78. Johannes Kühn (GER)
79. Roman Jeremin (KAZ)
80. Vladislav Vitěnko (KAZ)
81. Daniel Mesotitsch (AUT)
82. Anton Sinapov (BUL)
83. Matvej Jelisejev (RUS)
84. Maxim Braun (KAZ)
85. Jaroslav Soukup (CZE)
86. Kevin Plessnitzer (AUT)
87. Martin Ponsiluoma (SWE)
88. Kauri Koiv (EST)
89. Remus Faur (ROU)
90. Tomáš Hasilla (SVK)
91. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
92. Anton Smolski (BLR)
93. Dimitar Gerdžikov (BUL)
94. Kosuke Ozaki (JPN)
95. Vasilij Podkorytov (KAZ)
96. Artěm Tyščenko (UKR)
97. Alexander Mc Intosh Howe (USA)
98. Dmitrij Malyško (RUS)
99. Karol Dombrovski (LTU)
100. Roman Rees (GER)
101. Roberts Slotinš (LAT)
102. Macx Davies (CAN)
103. Emilien Jacquelin (FRA)
104. Marcin Szwajnos (POL)
Pohár národů
1. Norsko 4463 b.
2. Francie 4243 b.
3. Německo 4149 b.
4. Rusko 3772 b.
5. Itálie 3621 b.
6. Rakousko 3331 b.
7. Švédsko 3293 b.
8. Česko 3108 b.
9. Švýcarsko 3098 b.
10. Slovinsko 2976 b.
11. Ukrajina 2954 b.
12. Kanada 2674 b.
13. Bulharsko 2551 b.
14. USA 2443 b.
15. Slovensko 2294 b.
Průběžné pořadí SP ve sprintu
1. Martin Fourcade (FRA) 276 b.
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 258 b.
3. Simon Schempp (GER) 154 b.
4. Jakov Fak (SLO) 151 b.
5. Benjamin Weger (SUI) 148 b.
6. Arnd Peiffer (GER) 147 b.
7. Tarjei Bø (NOR) 146 b.
8. Anton Šipulin (RUS) 142 b.
9. Timofej Lapšin (KOR) 132 b.
10. Lars Helge Birkeland (NOR) 124 b.
...
23. Ondřej Moravec (CZE) 72 b.
29. Michal Krčmář (CZE) 54 b.
61. Jaroslav Soukup (CZE) 16 b.
75. Michal Šlesingr (CZE) 3 b.
Průběžné pořadí SP
1. Martin Fourcade (FRA) 834 b.
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 780 b.
3. Jakov Fak (SLO) 467 b.
4. Anton Šipulin (RUS) 460 b.
5. Arnd Peiffer (GER) 443 b.
6. Tarjei Bø (NOR) 434 b.
7. Simon Desthieux (FRA) 382 b.
8. Lukas Hofer (ITA) 377 b.
9. Benjamin Weger (SUI) 371 b.
10. Simon Schempp (GER) 365 b.
...
22. Ondřej Moravec (CZE) 217 b.
24. Michal Krčmář (CZE) 215 b.
36. Michal Šlesingr CZE) 108 b.
75. Jaroslav Soukup (CZE) 16 b.
79. Tomáš Krupčík (CZE) 9 b.
85. Adam Václavík (CZE) 7 b.
1. Anton Šipulin (RUS) 23:51,6 (0)
2. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +5,8 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,3 (0)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +19,0 (0)
5. Arnd Peiffer (GER) +27,4 (1)
6. Simon Desthieux (FRA) +28,3 (1)
7. Erik Lesser (GER) +30,6 (1)
8. Simon Schempp (GER) +32,0 (2)
9. Lukas Hofer (ITA) +35,2 (1)
10. Dominik Windisch (ITA) +38,3 (1)
11. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +38,5 (1)
12. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +40,4 (0)
13. Krasimir Anev (BUL) +41,3 (0)
14. Lars Helge Birkeland (NOR) +43,9 (0)
15. Timofej Lapšin (KOR) +46,5 (1)
16. Lowell Bailey (USA) +48,4 (1)
17. Leif Nordgren (USA) +49,9 (1)
18. Jakov Fak (SLO) +50,0 (1)
19. Klemen Bauer (SLO) +50,4 (2)
20. Ondřej Moravec (CZE) +51,2 (1)
21. Sebastian Samuelsson (SWE) +58,1 (2)
22. Jesper Nelin (SWE) +1:00,7 (1)
23. Ivan Joller (SUI) +1:03,2 (2)
24. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:05,4 (1)
25. Vladimir Iliev (BUL) +1:08,3 (2)
26. Dmitrij Malyško (RUS) +1:08,5 (1)
27. Roman Rees (GER) +1:10,0 (0)
28. Julian Eberhard (AUT) +1:13,6 (5)
29. Thomas Bormolini (ITA) +1:17,2 (1)
30. Maxim Cvetkov (RUS) +1:17,7 (1)
31. Sergej Bočarnikov (BLR) +1:22,6 (1)
32. Daniel Mesotitsch (AUT) +1:26,6 (0)
33. Tarjei Bø (NOR) +1:27,2 (3)
34. Brendan Green (CAN) +1:29,5 (0)
35. Sean Doherty (USA) +1:29,7 (3)
36. Mario Dolder (SUI) +1:30,6 (0)
37. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:32,3 (0)
38. Tim Burke (USA) +1:36,1 (3)
39. Martin Otčenáš (SVK) +1:37,6 (1)
40. Cornel Puchianu (ROU) +1:38,5 (1)
...
44. Adam Václavík (CZE) +1:43,0 (3)
53. Matej Kazár (SVK) +1:54,1 (2)
63. Šimon Bartko (SVK) +2:11,0 (2)
66. Jaroslav Soukup (CZE) +2:19,9 (1)
83. Tomáš Hasilla (SVK) +2:57,7 (3)
88. Michal Krčmář (CZE) +3:04,4 (4)
Po 2. střelbě
1. Anton Šipulin (RUS) 16:28,8
2. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +11,0
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +16,3
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +22,3
5. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +23,7
...
16. Ondřej Moravec (CZE) +42,3
36. Martin Otčenáš (SVK) +1:18,2
50. Adam Václavík (CZE) +1:31,3
61. Matej Kazár (SVK) +1:44,7
61. Šimon Bartko (SVK) +1:44,7
63. Jaroslav Soukup (CZE) +1:46,9
85. Tomáš Hasilla (SVK) +2:18,0
92. Michal Krčmář (CZE) +2:36,4
Po 1. střelbě
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 7:54.3
2. Erik Lesser (GER) +4.9
3. Anton Šipulin (RUS) +6.8
4. Timofej Lapšin (KOR) +9.4
5. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +9.9
...
14. Ondřej Moravec (CZE) +18.0
25. Martin Otčenáš (SVK) +23.5
30. Šimon Bartko (SVK) +31.7
36. Michal Krčmář (CZE) +35.6
38. Adam Václavík (CZE) +36.4
85. Jaroslav Soukup (CZE) +1:12.3
88. Tomáš Hasilla (SVK) +1:17.6
92. Matej Kazár (SVK) +1:25.6
Startovní listina
1. Michal Krčmář (CZE)
2. Maxim Cvetkov (RUS)
3. Dmitro Pidručnij (UKR)
4. Benedikt Doll (GER)
5. Klemen Bauer (SLO)
6. Quentin Fillon Maillet (FRA)
7. Benjamin Weger (SUI)
8. Jakov Fak (SLO)
9. Tim Burke (USA)
10. Tarjei Bø (NOR)
11. Lukas Hofer (ITA)
12. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
13. Sergej Bočarnikov (BLR)
14. Fredrik Lindström (SWE)
15. Julian Eberhard (AUT)
16. Matej Kazár (SVK)
17. Vladimir Iliev (BUL)
18. Jevgenij Garaničev (RUS)
19. Anton Šipulin (RUS)
20. Dominik Windisch (ITA)
21. Arnd Peiffer (GER)
22. Lowell Bailey (USA)
23. Simon Schempp (GER)
24. Timofej Lapšin (KOR)
25. Scott Gow (CAN)
26. Kalev Ermits (EST)
27. Grzegorz Guzik (POL)
28. Martin Fourcade (FRA)
29. Ondřej Moravec (CZE)
30. Johannes Thingnes Bø (NOR)
31. Simon Eder (AUT)
32. Lars Helge Birkeland (NOR)
33. Olli Hiidensalo (FIN)
34. Simon Desthieux (FRA)
35. Florent Claude (BEL)
36. Artěm Prima (UKR)
37. Mario Dolder (SUI)
38. Tero Seppälä (FIN)
39. Jeremy Finello (SUI)
40. Thomas Bormolini (ITA)
41. Christian Gow (CAN)
42. Erlend Bjøntegaard (NOR)
43. Alexej Slepov (RUS)
44. Antonin Guigonnat (FRA)
45. Miha Dovžan (SLO)
46. Sebastian Samuelsson (SWE)
47. Erik Lesser (GER)
48. Anton Babikov (RUS)
49. Tobias Eberhard (AUT)
50. Vladimir Čepelin (BLR)
51. Krasimir Anev (BUL)
52. Martin Otčenáš (SVK)
53. Vladimir Semakov (UKR)
54. Sean Doherty (USA)
55. Leif Nordgren (USA)
56. Jesper Nelin (SWE)
57. Scott Dixon (GBR)
58. Adam Václavík (CZE)
59. Apostolos Angelis (GRE)
60. Rene Zahkna (EST)
61. George Buta (ROU)
62. Cornel Puchianu (ROU)
63. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
64. Mitja Drinovec (SLO)
65. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
66. Šimon Bartko (SVK)
67. Ruslan Tkalenko (UKR)
68. Tomas Kaukenas (LTU)
69. Simon Fourcade (FRA)
70. Brendan Green (CAN)
71. Vytautas Strolia (LTU)
72. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
73. Jong-kju Kim (KOR)
74. Raman Jaljotnau (BLR)
75. Cukasa Kobonoki (JPN)
76. Joscha Burkhalter (SUI)
77. Tuomas Gronman (FIN)
78. Johannes Kühn (GER)
79. Roman Jeremin (KAZ)
80. Vladislav Vitěnko (KAZ)
81. Daniel Mesotitsch (AUT)
82. Anton Sinapov (BUL)
83. Matvej Jelisejev (RUS)
84. Maxim Braun (KAZ)
85. Jaroslav Soukup (CZE)
86. Kevin Plessnitzer (AUT)
87. Martin Ponsiluoma (SWE)
88. Kauri Koiv (EST)
89. Remus Faur (ROU)
90. Tomáš Hasilla (SVK)
91. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
92. Anton Smolski (BLR)
93. Dimitar Gerdžikov (BUL)
94. Kosuke Ozaki (JPN)
95. Vasilij Podkorytov (KAZ)
96. Artěm Tyščenko (UKR)
97. Alexander Mc Intosh Howe (USA)
98. Dmitrij Malyško (RUS)
99. Karol Dombrovski (LTU)
100. Roman Rees (GER)
101. Roberts Slotinš (LAT)
102. Macx Davies (CAN)
103. Emilien Jacquelin (FRA)
104. Marcin Szwajnos (POL)
Pohár národů
1. Norsko 4463 b.
2. Francie 4243 b.
3. Německo 4149 b.
4. Rusko 3772 b.
5. Itálie 3621 b.
6. Rakousko 3331 b.
7. Švédsko 3293 b.
8. Česko 3108 b.
9. Švýcarsko 3098 b.
10. Slovinsko 2976 b.
11. Ukrajina 2954 b.
12. Kanada 2674 b.
13. Bulharsko 2551 b.
14. USA 2443 b.
15. Slovensko 2294 b.
Průběžné pořadí SP ve sprintu
1. Martin Fourcade (FRA) 276 b.
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 258 b.
3. Simon Schempp (GER) 154 b.
4. Jakov Fak (SLO) 151 b.
5. Benjamin Weger (SUI) 148 b.
6. Arnd Peiffer (GER) 147 b.
7. Tarjei Bø (NOR) 146 b.
8. Anton Šipulin (RUS) 142 b.
9. Timofej Lapšin (KOR) 132 b.
10. Lars Helge Birkeland (NOR) 124 b.
...
23. Ondřej Moravec (CZE) 72 b.
29. Michal Krčmář (CZE) 54 b.
61. Jaroslav Soukup (CZE) 16 b.
75. Michal Šlesingr (CZE) 3 b.
Průběžné pořadí SP
1. Martin Fourcade (FRA) 834 b.
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 780 b.
3. Jakov Fak (SLO) 467 b.
4. Anton Šipulin (RUS) 460 b.
5. Arnd Peiffer (GER) 443 b.
6. Tarjei Bø (NOR) 434 b.
7. Simon Desthieux (FRA) 382 b.
8. Lukas Hofer (ITA) 377 b.
9. Benjamin Weger (SUI) 371 b.
10. Simon Schempp (GER) 365 b.
...
22. Ondřej Moravec (CZE) 217 b.
24. Michal Krčmář (CZE) 215 b.
36. Michal Šlesingr CZE) 108 b.
75. Jaroslav Soukup (CZE) 16 b.
79. Tomáš Krupčík (CZE) 9 b.
85. Adam Václavík (CZE) 7 b.
Českým závodníkům se klání příliš nepovedlo. Ondřej Moravec předvedl devatenáctý běh, ale až 72. střelbu, s jednou chybou to stačilo na 20. místo. Michal Krčmář si dobrý výsledek odpálil čtyřmi chybami na stojce. Adam Václavík zastřílel rychle, 18. čas a 27. běh, ale zbrzdily ho tři střelecké omyly. Jaroslav Soukup zaznamenal až 82 běh a na body nedosáhl.
Nejrychlejší na lyžích byl Julian Eberhard přes Johannesem Thingnesem Bø. Na střelnici zářili v rychlosti Lapšin a Birkeland.
1. Anton Šipulin (RUS) 23:51,6 (0)
2. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +5,8 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,3 (0)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +19,0 (0)
5. Arnd Peiffer (GER) +27,4 (1)
6. Simon Desthieux (FRA) +28,3 (1)
7. Erik Lesser (GER) +30,6 (1)
8. Simon Schempp (GER) +32,0 (2)
9. Lukas Hofer (ITA) +35,2 (1)
10. Dominik Windisch (ITA) +38,3 (1)
11. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +38,5 (1)
12. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +40,4 (0)
13. Krasimir Anev (BUL) +41,3 (0)
14. Lars Helge Birkeland (NOR) +43,9 (0)
15. Timofej Lapšin (KOR) +46,5 (1)
16. Lowell Bailey (USA) +48,4 (1)
17. Leif Nordgren (USA) +49,9 (1)
18. Jakov Fak (SLO) +50,0 (1)
19. Klemen Bauer (SLO) +50,4 (2)
20. Ondřej Moravec (CZE) +51,2 (1)
21. Sebastian Samuelsson (SWE) +58,1 (2)
22. Jesper Nelin (SWE) +1:00,7 (1)
23. Ivan Joller (SUI) +1:03,2 (2)
24. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:05,4 (1)
25. Vladimir Iliev (BUL) +1:08,3 (2)
26. Dmitrij Malyško (RUS) +1:08,5 (1)
27. Roman Rees (GER) +1:10,0 (0)
28. Julian Eberhard (AUT) +1:13,6 (5)
29. Thomas Bormolini (ITA) +1:17,2 (1)
30. Maxim Cvetkov (RUS) +1:17,7 (1)
31. Sergej Bočarnikov (BLR) +1:22,6 (1)
32. Daniel Mesotitsch (AUT) +1:26,6 (0)
33. Tarjei Bø (NOR) +1:27,2 (3)
34. Brendan Green (CAN) +1:29,5 (0)
35. Sean Doherty (USA) +1:29,7 (3)
36. Mario Dolder (SUI) +1:30,6 (0)
37. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:32,3 (0)
38. Tim Burke (USA) +1:36,1 (3)
39. Martin Otčenáš (SVK) +1:37,6 (1)
40. Cornel Puchianu (ROU) +1:38,5 (1)
...
44. Adam Václavík (CZE) +1:43,0 (3)
53. Matej Kazár (SVK) +1:54,1 (2)
63. Šimon Bartko (SVK) +2:11,0 (2)
66. Jaroslav Soukup (CZE) +2:19,9 (1)
83. Tomáš Hasilla (SVK) +2:57,7 (3)
88. Michal Krčmář (CZE) +3:04,4 (4)
1. Anton Šipulin (RUS) 23:51,6 (0)
2. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +5,8 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,3 (0)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +19,0 (0)
5. Arnd Peiffer (GER) +27,4 (1)
6. Simon Desthieux (FRA) +28,3 (1)
7. Erik Lesser (GER) +30,6 (1)
8. Simon Schempp (GER) +32,0 (2)
9. Lukas Hofer (ITA) +35,2 (1)
10. Dominik Windisch (ITA) +38,3 (1)
...
19. Ondřej Moravec (CZE) +51,2 (1)
40. Adam Václavík (CZE) +1:43,0 (3)
73. Michal Krčmář (CZE) +3:04,4 (4)