Buffalo – Calgary 1:5 (kon.) | Philadelphia – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Vancouver – Arizona 1:2 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1) Stav série: 2:4
Rytíři Kladno
Čtvrtek 08.03.2018, 18:00 • ZS Prostějov • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

Toto je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:34:27)

Je dobojováno! I přes bojovný výkon domácích hráčů je to Kladno, které odchází z toho zápasu vítězně. Do třetice Prostějovu prodloužení na domácím hřišti nevyšlo, a tak se musí spokojit se čtvrtfinálovou účastí, za kterou se rozhodně nemusí stydět, jelikož se v celé sérii hráči Prostějova prezentovali úctyhodným výkonem.
    Za Kladno nastoupil také na pět vteřin Jaromír Jágr, který si tak může odškrtnout účast v dalším zápase.

62:05
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno postupuje do semifinále! Po přihrávce od Matěje Pekra zkusil Jan Strnad udělat kličku Neužilovi a tento záměr mu vyšel do posledního detailu, protože následně dopravil puk do brány Prostějova. Asistence: Pekr

61:57
    Reidlichova střela příklepem byla vyražena domácím brankářem.

61:43
    Prostějovu se nepodařilo probojovat do útočného pásma, a tak jsou u puku znova kladenští hráči.

61:25
    Kehar nahodil za bránu na Zikmunda, který z tohoto místa vybruslil před domácího brankáře, ten mu ale skórovat nedovolil.

60:59
    Dvořáček spěchal s vjetím do útočné třetiny, a tak je odpískán ofsajd.

60:32
    Jan Kloz raději vybruslil z útočného pásma, protože byl atakován domácím útočníkem.

60:01

Zápas nebyl rozhodnut v základní hrací době, a tak bude za tři minuty následovat prodloužení, které bude trvat deset minut.

60:00

59:47
    Zbývá třináct sekund do konce základní hrací doby a bude se vhazovat před bránou domácího celku.

59:29
    Drtina měl velmi dobrou šanci, jeho střela příklepem ale byla vyražena Cikánkem.

59:00
    Jakub Neužil upadl při rozehře za bránou a měl veliké štěstí, že se v blízkosti nenacházel žádný z hráčů v bílých dresech.

58:40
    Další dobrá šance Prostějova! Tentokrát střílel z levé strany Žovinec, jenže minul.

58:18
    Nahození na Cikánka hostující brankář Vyrazil pouze před sebe, naštěstí ale obránci hostí byli pohotový a odklidili kotouč do bezpečí.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 6. Rudovský (M. Drtina, Nouza), 22. Venkrbec (Švarc), 52. Nouza (Divíšek) – 8. J. Strnad (Machač, Pekr), 12. F. Matula, 47. D. Tůma (J. Kloz, Štich), 63. J. Strnad (Pekr)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – M. Drtina, D. Kolář, Rašner, Havlík, Žovinec, Mikliš, A. Holík – Starý, Divíšek (A), Nouza (A) – Dvořáček, V. Meidl, Rudovský – L. Luňák, Venkrbec, Švarc – Zabloudil, Fiala, Švec.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – Zelingr, Štich (A), F. Matula, Štindl, Kehar, Lenďák – Redlich, T. Kaut, Kružík – J. Kloz, Kubík, D. Tůma – M. Hořava, Svedlund, Zikmund – J. Strnad (C), Machač (A), Pekr – Jágr.

Rozhodčí: Doležal, Veselý – Lučan, Maštalíř

Diváci: 3 116