Boston – Philadelphia 3:2 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 2:3 (kon.) | Columbus – Colorado 5:4 (po pr.)
Ottawa – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Detroit – Vegas 0:4 (kon.) | Tampa – NY Rangers 5:3 (kon.)
Florida – Montreal 5:0 (kon.) | Nashville – Anaheim 4:2 (kon.) | Chicago – Carolina 2:3 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 2:1 (2:1 po s.n.) | Los Angeles – Washington 3:1 (kon.) | San Jose – St. Louis 2:0 (kon.)
Detroit Red Wings
0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
Vegas Golden Knights
Pátek 09.03.2018, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

Alex Tuch a Cody Eakin vstřelili po dvou brankách, gólman Marc-Andre Fleury pochytal všech 28 střel domácích hokejistů. Díky těmto faktorům dokázali hokejisté Vegas vyhrát zápas na ledě Red Wings 4:0 a získávají body do tabulky. Domácím dnes nevyšla útočná hra. Velmi dobře hrál Dylan Larkin, ani jedna z jeho pěti střel neskončila gólem. (04:04:52)

59:18
    Niklas Kronwall se marně pokouší něco vymyslet, ale už nemá čas ani sílu.

59:00
    Právě byla oznámena poslední minuta hry.

58:45
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

58:00
    To už probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Od modré čáry pálil Anthony Mantha, jehož pokus se odrazil do horní tyčky.

57:30
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vegas, rychle se ke střele propracoval Trevor Daley. Jeho rána brankáře nepřekvapila.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:56
    Henrik Zetterberg zakončoval domácí útočnou akci, jeho projektil zblokoval William Karlsson

56:21
    Deryk Engelland vypálil od modré čáry, jeho pokus snadno vyrazil Jimmy Howard.

56:07

55:29
    Ryan Carpenter vypálil z pravého kruhu, jeho střelecký pokus vyrazil domácí brankář.

55:01
    Probíhá finální fáze třetí třetiny, hostující celek míří za výhrou, navíc hraje přesilovou hru.

54:37
    Brad Hunt vypálil nepřesně z horní hranice kruhu.

54:07
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Jonathan Ericsson – 2 min., podražení).

53:54
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

53:32
    Jonathan Marchessault dobře vypálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář Red Wings.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Tuch, 31. Eakin (W. Karlsson), 38. Eakin (Nosek, Hunt), 39. Tuch (Eakin)

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – DeKeyser, Green, Ericsson, Daley, Kronwall, Jensen – Bertuzzi, Zetterberg, Nyquist – Frk, D. Larkin, Mantha – Abdelkader, Svečnikov, Athanasiou – Helm, Glendening, Witkowski.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Hunt, Theodore, Engelland, Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, Tatar – Perron, Haula, Hyka – Carpenter, Eakin, Tuch – Bellemare, Nosek, Reaves.

Rozhodčí: Rank, Charron – Driscoll, Smith

Diváci: 19 515