Boston – Philadelphia 3:2 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 2:3 (kon.) | Columbus – Colorado 5:4 (po pr.)
Ottawa – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Detroit – Vegas 0:4 (kon.) | Tampa – NY Rangers 5:3 (kon.)
Florida – Montreal 5:0 (kon.) | Nashville – Anaheim 4:2 (kon.) | Chicago – Carolina 2:3 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 2:1 (2:1 po s.n.) | Los Angeles – Washington 3:1 (kon.) | San Jose – St. Louis 2:0 (kon.)
po s.n. (2:1)
Edmonton Oilers
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
New York Islanders
Pátek 09.03.2018, 03:10 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:01:56)

Bodyčeky: 33-34

I druhý zápas Edmontonu s New Yorkem Islanders v této sezoně dospěl až do prodloužení a i podruhé se z vítězství radují Oilers. Zatímco ale v listopadu o své výhře rozhodli už v prodloužení, tentokrát se dočkali po samostatných nájezdech. Hrdinou domácího týmu je Connor McDavid, který dvě minuty před koncem normální hrací doby vyrovnal na 1:1, a ač v prodloužení neproměnil trestné střílení, v samostatných nájezdech se už nemýlil a vsítil rozhodující branku ve třetí sérii.

Connor MCDAVID - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Edmonton Oilers.
    Rozhodující gól vsítil Connor McDavid.

3. série
    2:1
    Tavares musel dát gól, aby nájezdy pokračovaly, ale zvolil střelu mezi betony, které dokázal Talbot včas sklapnout a puk vyrazit!

3. série
    2:1
    McDavid si najel před Gibsona velmi pomalu, posléze ale zrychlil, položil si brankáře a obhodil ho z ostrého úhlu.

2. série
    1:1
    Talbot rovněž chytá. Beauvillier na něho nevyzrál.

2. série
    1:1
    Draisaitl se pokusil vystřelit do protipohybu Gibsona, ten ovšem jeho úmysl přečetl.

1. série
    1:1
    Podobně to udělal Eberle na druhé straně, i když ten si před Talbotem trochu zamíchal s pukem. I Eberle vsítil branku.

1. série
    1:0
    První se vydal k nájezdu Nugent-Hopkins, který pomalu přijel ke Gibsonovi, nezatěžoval se kličkou a prudkou střelou propálil brankáře hostí.

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězi utkání budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:37
    Gibson zastavuje hru po střele Nugenta-Hopkinse.

64:20
    Hraje se ze strany na stranu, brankáři odolávají! Talbot zastavil Eberleho ve vyložené šanci svým betonem.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 59. McDavid (Klefbom), rozh. náj. McDavid – 42. Hickey (B. Nelson, Pulock)