Litvínov – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.) | Jihlava – Chomutov 3:1 (kon.)
po prodl.
HC VERVA Litvínov
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 09.03.2018, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Play-out extraligy • 2. kolo
Předzápasové kurzy: 2.6 4.1 2.3
Partner:
  Mladá Boleslav má jistotu záchrany.

  ???????????????? #CCMhockey #MadeOfHockey

  Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:59:45)
   
  Střely na branku: 30 – 31
   
  Je dobojováno. Hosté nakonec rozhodli v prodloužení, když se v přesilové hře trefil Jakub Valský a rozhodl tak o bonusovém bodu navíc pro svůj tým.
   
  Konec zápasu.
  62:26 Jakub VALSKÝ - 2:3
  Zdroj: Hokejka TV
   
  62:26
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  A dlouhou přesilovou hru hosté využívají a připisují si bonusový bod navíc. JAKUB VALSKÝ dostal nabito těsně před pravou částí domácí branky a odtud pak svou tvrdou střelou propálil Kantora – 2:3. Asistence: Lukáš Nahodil a Jiří Říha.
   
  61:34
  Domácí se dostali ke kotouči a hned ho vyhodili do bezpečí, tedy až před hostující branku. Pošetřili tak další cenné vteřiny ze svého oslabení.
   
  61:28
  Oldrich Kotvan napálil puk z levého kruhu a ten se otřel o obránce Litvínova. Následně pak puk skončil po odrazu na ochranné síti.
   
  61:05
  Flynn pálil před Kantorem, ale domácí brankář pohotovým zákrokem podržel svůj tým. Hru přerušil a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
   
  60:24
  Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Viktor Hübl – 5 min., naražení zezadu).
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Je to tak. Základní hrací doba vítěze neurčila a zápas tak bude muset rozhodnout prodloužení nebo také samostatné nájezdy.
   

  Tipovací soutěž

  Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
  Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

  Tipovat můžete do začátku prodloužení.

   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:38
  Černý se neprosadil před Růžičkou a hosté pak vyhazují puk do středního pásma. Vypadá to, že se už nic nestane a zápas dojde do prodloužení.
   
  58:46
  Jánský střílel na Růžičku, ten byl pozorný a sklapl včas svoje betony. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho prvé ruce.
   
  58:29
  Další nepřesnost na domácí straně a hosté si tak mohli oddychnout. Ke střele se Michal Trávníček v blízkosti Růžičky nedostal.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 3. Válek (Jícha), 8. Řehoř (Trávníček) – 22. Urban (Kotvan, L. Volf), 45. Nahodil (Pabiška), 63. Valský (Nahodil, J. Říha)


  HC VERVA Litvínov: Kantor (Petrásek) – Šesták, Iberer, Čutta, Frolo, Gula (A), Z. Sklenička, L. Doudera – Jánský, V. Hübl (A), F. Lukeš – Marek Růžička, Řehoř, Trávníček (C) – M. Hanzl, J. Mikúš, J. Černý – Jícha, Válek, Jurčík.
  BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Groh) – Hanzlík (C), Bernad, Dlapa, Eminger, Kotvan, Kurka, J. Říha – Valský, Nahodil, Orsava – Pacovský, Klepiš (A), Flynn – Pabiška (A), Urban, P. Kousal – L. Volf.

  Rozhodčí: Adam Kika, Petr Úlehla – Tomáš Brejcha, David Jelínek

  Diváci: 2 276