Kopřivnice – Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.) | Dvůr Králové n. L. – Sokolov 1:4 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 4:6 (kon.)
Kobra – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Trutnov – Děčín 3:4 (po pr.) | Nymburk – Kolín 1:5 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC ISMM Kopřivnice
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0) Stav série: 2:2
DRACI PARS ŠUMPERK
Pátek 09.03.2018, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Východ • Předkolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, díky za pozornost a hezký zbytek večera. (20:50:32)

Série je nyní vyrovnaná 2:2 a rozhodne se v pátém utkání na ledě Šumperka.

Dramatické čtvrté utkání čtvrtfinálové série mezi Kopřivnicí a Šumperkem končí vítězstvím domácí Kopřivnice 3:2 na nájezdy. Domácí si v prvních dvou třetinách vytvořili díky Dominiku Suchému a Jakubu Machovi dvoubrankový náskok. Hosté ale nic nevzdali a v posledních pěti minutách třetí třetiny dokázali vyrovnat. Trefili se Vladimír Cink a Jiří Půhoný. V prodloužení branka nepadla, takže nakonec rozhodly až nájezdy. V těch uspěla Kopřivnice, vítězný nájezd proměnil Ondřej Sluštík.

SLUŠTÍK - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC TATRA Kopřivnice.
    Autorem vítězné branky je ONDŘEJ SLUŠTÍK.

5. série
    2:1
    Michal Vymazal otřel svou střelu o tyčku, ale nedal a Kopřivnice vítězí!

4. série
    2:1
    Ondřej Sluštík propálil Lakosila a Kopřivnice jde do vedení!

4. série
    1:1
    Tomáše Sedláka při nájezdu doprovázel hvízdot diváků. Sedlák s velkým štěstím dostal puk mezi betony Hromady do branky. Ten si ztěžoval, že to bylo nejspíš i s dorážkou. A gól nakonec opravdu neplatí!

3. série
    1:1
    Jakub Mach se pokusil vymíchat Lakosila, ale to se mu nepovedlo.

3. série
    1:1
    Jiří Půhoný to zkusil mezi betony, ale neuspěl.

2. série
    1:1
    Adam Kofroň vystřelil a branku nedal. Lakosil puk vyrazil.

2. série
    1:1
    Daniel Hroch se štěstím kotouč dostal do branky mezi Hromadovými betony.

1. série
    1:0
    Radim Štěpánek jel hodně pomalu. Několikrát naznačil a pak trefil horní roh.

1. série
    0:0
    Vachutka do poslední chvíle čekal, ale Hromada vytrval a Vachutka pak minul.

Samostatné nájezdy začínají.

Nájezdy zahájí hosté, jako první pojede na Hromadu Daniel Vachutka.

V prodloužení branka nepadla, Rozhodnout o vítězi tedy budou muset samostatné nájezdy.

70:00
    Prodloužení skončilo.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 4. Suchý (Tomášek), 27. Mach (Kofroň), rozh. náj. Sluštík – 54. Cink (Sedlák, Vymazal), 59. Půhoný (Kovařík, Gewiese)