Manchester Utd. – Liverpool 2:1 (kon.) | Everton – Brighton 2:0 (kon.) | Huddersfield Town – Swansea 0:0 (kon.)
Newcastle – Southampton 3:0 (kon.) | West Brom – Leicester 1:4 (kon.) | West Ham – Burnley 0:3 (kon.)
Chelsea – Crystal Palace 2:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:4 (1:1)
Leicester City
Sobota 10.03.2018, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 30. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:03:19)

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Leicesteru, který z 0:1 dokázal otočit na konečných 4:1. Hostům patřil zejména druhý poločas, kdy zpřesnili hru a nakonec soupeři nasázeli tři góly, kterým definitivně zlomili odpor soupeře. Diváci začali The Hawthorns opouštět již po gólu Mahreze na 2:1 pro Leicester, ti co zůstali, je pak následovali po gólu na 1:3 z pohledu WBA. To se tak ani dnes z vítězství neraduje.

90+4

90+3
    Zákroky brankáře Leicesteru Schmeichela – 1.

90+3
    Zákroky brankáře WBA Fostera – 2.
    90+3. Vicente IBORRA - 1:4

90+3
    Leicester právě vstřelil branku!
    Hřebíček do rakve WBA dává po rohovém kopu hlavičkující VICENTE IBORRA.

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty, dohrává se již jen z povinnosti.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, utkání je již rozhodnuté a v podstatě se dohrává z povinnosti.

88
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Riyad Mahrez, přichází Fousseni Diabaté.

86
    Hosté připravují poslední střídání, do hry se chystá Fousseni Diabaté.

85
    Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.

84
    Harry Maguire (Leicester) hlavičkuje po rohovém kopu vedle branky Leicesteru.

83
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Oliver Burke, přichází Hal Robson-Kanu.

82
    Rohový kop pro Leicester, hosté rozehrají z levé strany.

81
    Riyad Mahrez (Leicester) si navedl míč z pravé strany do vápna, udělal kličku obránci, vystřelil, ale trefil jen nohu před sebou stojícího protihráče.

80
    Žlutou kartu dostává Jake Livermore (West Bromwich Albion).

80
    Posledních deset minut řádné hrací doby, na hráčích WBA je vidět, v jak velké nepohodě hrají, nyní to platí dvojnásob.

78
    Tato sezóna zdá se, z pohledu WBA, bude sestupová... přitom dnešní zápas tak dobře začal.

Martin Dvořák

Branky: 8. Rondón (Burke) – 21. Vardy (Mahrez), 62. Mahrez (Iheanacho), 76. Iheanacho (Chilwell), 90+3. Iborra (Albrighton)

Karty:   80. Livermore (WBA) – 41. Vardy (LEC), 53. Simpson (LEC), 73. Ndidi (LEC)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 6:7.
    West Bromwich Albion: Foster (C) – Nyom, C. Dawson, Hegazy, Gibbs – Krychowiak (59. Field), Livermore, Brunt – Phillips (70. Jay Rodriguez), Rondón, Burke (83. Robson-Kanu).
    Náhradníci: Myhill – McAuley, Yacob, McClean, Field, Robson-Kanu, Jay Rodriguez.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Maguire, Morgan (C), Chilwell – Iborra, Ndidi – Mahrez (88. Diabaté), Okazaki (60. Iheanacho), Gray (67. Albrighton) – Vardy.
    Náhradníci: Jakupović – Dragović, Fuchs, Albrighton, James, Iheanacho, Diabaté.

Rozhodčí: Madley – Perry, McDonough