Rheindorf Altach – Rapid 0:0 (kon.) | Austria – St. Pölten 4:0 (kon.) | Admira – Sturm Graz 2:4 (kon.)
Wolfsberger – Linz 0:3 (kon.)
FK Austria Vídeň
4:0 (2:0)
SKN St. Pölten
Sobota 10.03.2018, 18:30 • Franz Horr Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 26. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (20:26:47)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:27.

Je konec a domácí pohodlně ve druhé půli dokráčeli za svým vítězstvím. Taktéž se dvakrát prosadili, stejně jako v prvním poločase. Hosté zlobili pouze ze začátku poločasu a postupem času již nebyli vůbec nebezpeční. Prakticky od třetí inkasované branky byla jejich snaha již minimální.

90+3

90+2
    Závěr zápasu je plně v režii domácích, kteří se nebezpečně pohybují před šestnáctkou soupeře a nutí jej se bránit do posledních vteřin.

90+1
    Obrana hostů měla co dělat aby ubránila centr z levé strany, který vyslal Dominik Prokop.

90
    Již běží poslední minuta základní hrací doby. Hlavní sudí ještě nastaví něco málo nad rámec.

88
    K té však mají daleko. neboť se musí bránit kombinaci domácích.

87
    Zápas se nám již jen dohrává a o vítězi je již prakticky rozhodnuto. Hosté se mohou snažit maximálně o čestnou branku.

86
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Monschein, přichází Toni Vastić.
    85. Florian KLEIN - 4:0

85
    Austria právě vstřelila branku!
    Domácí svého soupeře uspali a najednou podnikli rychlý útok, kdy z pravé strany hezky vystřelil FLORIAN KLEIN a jeho rána mířila přesně!

83
    Nyní vzdušný souboj o míč a píská se nedovolený zákrok pro hostujícího hráče.

82
    Na hřišti není nic co k vidění. Domácí si přihrávají na své polovině a hostující hráči nejeví již mnoho aktivity v napadání soupeře.

80
    Do konce zápasu nám zbývá deset minut základní hrací doby a Austria má míč plně pod svou kontrolou a pohybuje se s ním v poklidu na svém vlastním území.

79
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Roope Riski, přichází Aleksandar Vucenovic.

78
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Kevin Friesenbichler, přichází Vesel Demaku.

75
    Naděje hostujícího celku na nějaký případný úspěch v tomto zápase byly zároveň pohřbeny třetí brankou domácích.

74
    Domácím stačí velmi málo k tomu, aby mohli skórovat, tedy využít šanci či nějakou tu standardní situaci.