PSG – Méty 5:0 (kon.) | Bordeaux – Angers 0:0 (kon.) | Dijon – Amiens 1:1 (kon.)
Lille – Montpellier 1:1 (kon.) | Nantes – Troyes 1:0 (kon.) | Rennes – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Stade Rennes
1:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
Sobota 10.03.2018, 20:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Nad rámec řádné hrací doby nastavuje sudí 2 minuty!

89
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Oussama Tannane.

89
    Žlutou kartu dostává Loïc Perrin (AS Saint-Étienne).
    87. Ismaïla SARR - 1:1

87
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Přece jen přinesly! Tyto centry z kopačky Bourigearda byly opravdu nebezpečné, ještě když k tomu přidal svoji hlavu ISMAILA SARR! Ten jemným trknutím přidal centru razanci a míč skončil až za zády Ruffiera!

83
    Chvíli po jeho odkopu ale spoluhráči Koubka ztratili kontrolu nad míčem a ve vápně se následně dostal do obrovské šance hostující Cabella! Ten si ještě pohrál s obránci, poté ale střelou na dlouhou nohu zamířil jen pár milimetrů mimo!

79
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Hernani.

77
    Žlutou kartu dostává Mathieu Debuchy (AS Saint-Étienne).

75
    Žlutou kartu dostává Assane Dioussé (AS Saint-Étienne).

66
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Assane Dioussé.

57
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází James Lea Siliki.

56
    Žlutou kartu dostává Romain Hamouma (AS Saint-Étienne).
    54.

54
    Se šancemi se nyní roztrhl pytel! Další rána jednoho z hostujících hráčů skončila pouze na břevně!
    52.

52
    Další obrovská šance hostujícího celku, ve které se opět ocitl obránce Subotič. Ten tentokrát zvolil zakončení nohou, i když míč letěl vzduchem. Jeho volej ale minul bránu!

49
    V obrovské příležitosti na vyrovnání se ocitl domácí Khazri, z bezprostřední blízkosti ale nedokázal trefit Koubkovu poloodkrytou svatyni!
    38.

38
    To ale samozřejmě poté, co byl v obrovské možnosti hostující Bamba! Ten převzal míč na soupeřově polovině, utekl všem obráncům, ale nepřekonal vynikajícího Koubka!
    35. Neven SUBOTIĆ - 0:1

35
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Stačil chvilkový tlak hostujícího celku a je z toho úvodní branka utkání! NEVEN SUBOTIČ si naskočil na centr od rohového praporku a hlavou přesně posadil míč do pravého dolního rohu Koubkovy svatyně!

24
    Další zákrok musel předvést hostující brankář, tentokrát po střele domácího Khazriho, který napřáhl z velké dálky, jeho rána ale měla gólové parametry!

23
    Vynikajícím zákrokem nyní podržel svůj celek hostující brankář Ruffier! Ten akrobatickým skokem zlikvidoval šanci Bourigeauda, který neméně dobře naskočil na centr spoluhráče a pokusil se o zakončení nohou.

9
    Teď jsme ale mohli vidět první obrovskou šanci v utkání! Zřejmě Prčič se dostal k centrovanému míči na hranici soupeřova vápna, odkud se ihned z první pokusil ohrozit bránu Riffiera. Jeho utišenou ránu ale hostující ochránce svatyně dokázal zneškodnit!

Daniel Bertók

Branky: 87. Sarr (Bourigeaud) – 35. Subotić (Hamouma)

Karty:   56. Hamouma (SET), 75. Dioussé (SET), 77. Debuchy (SET), 89. Perrin (SET)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:14.
    Stade Rennes: Koubek – H. Traoré, Gelin, Gnagnon, Bensebaini – André (C), Prcić (57. Siliki) – Bourigeaud, Khazri, Sarr – D. Sakho.
    Náhradníci: Diallo – Ludovic Baal, Mexer, Hunou, Danzé, Siliki, Gourcuff.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Subotić, Perrin (C), Gabriel Silva – Selnaes, M'Vila – Hamouma (79. Hernani), Cabella, Monnet-Paquet (89. Tannane) – Bamba (66. Dioussé).
    Náhradníci: Moulin – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, Hernani, Dioussé, Berić, Tannane.

Rozhodčí: Benoît Bastien (FRA)