Dukla – Hranice 30:20 (kon.) | Královo Pole – Kopřivnice 29:34 (kon.) | Strakonice – Nové Veselí 24:30 (kon.)
Zubří – Plzeň 24:23 (kon.) | Jičín – Karviná 24:28 (kon.) | Frýdek-M. – Lovosice 32:29 (kon.)
HC ROBE Zubří
24:23 (13:14)
Talent tým Plzeňského kraje
Sobota 10.03.2018, 18:00 • ROBE aréna • Chance Extraliga mužů • 19. kolo

Plzeň podala vynikající výkon v Zubří a body si (asi) zasloužila. Domácí však měli v závěru štěstí, když Poloz z druhé vlny napálil brankovou konstrukci. Do toho Talentu vůbec nefungoval postupný útok ve druhém poločase. Diváci vytvářeli obrovský tlak na dvojici rozhodčích Hanák – Pavlíček a favorit duelu se na tohle vítězství bez Matěje Šustáčka pořádně nadřel. I tak má Robe těsnou výhru v kapse a může se chystat na souboj v Karviné, kde (asi) nebude favoritem vzhledem k formě soupeře na jaře. Plzeň se v neděli představí doma proti posledním Strakonicím. (19:35:53)

Konec zápasu. (24:23)

60
    Poloz z pravé spojky z druhé vlny trefil levačkou brankovou konstrukci a Zubří tenhle zápas zřejmě vyhraje. (24:23)

60
    Talent jako kdyby se bál vystřelit ze spojky a sudí už mají ruku nahoře. (24:23)

60
    Rom byl otřesený na brankovišti, hra je přerušena. (24:23)

59
    Oddechový čas pro hosty. (24:23)

59
    Navíc velká domácí chyba daruje míč hostům a ti mohou vyrovnat. (24:23)
    59
    Chmelík snížil po dohrávce pravé spojky Poloze z pravého křídla. (24:23)

58
    Píská se proti domácím a do útoku tak bude postupovat Poloz či Šafář proti Doudovi. (24:22)

58
    Oddechový čas pro domácí. (24:22)

58
    Ivancev z levé spojky na přední tyč z devítky byl vychytaný rukama brankáře. (24:22)

57
    Hrstka nahrával na střed na devět metrů Doudovi, ale ten zakončoval nad branku. (24:22)

57
    Zuberský realizační tým dostal žlutou kartu. Ale může mít i tak radost, protože domácí budou útočit. (24:22)
    57
    Hrstka se dostal k zakončení z levé spojky na přední tyč. (24:22)

56
    Při vyloučení Zemana hraje na pivotu Říha, kterého brání Šíra a Poloz. (23:22)

56
    Hrstka byl faulovaný na levé spojce, ale je z toho pouze devítka. (23:22)

56
    Zhruba jedna minuta do konce trestu Zemana v době, kdy útočí Zubří s Hrstkou. (23:22)

56
    Poloz prorážel na pravé spojce a zrovna dvakrát se mu tenhle výrok rozhodčích nelíbil. (23:22)

Vít Muzikář

HC ROBE Zubří: Malina, Orság – Dokoupil, Douda, Menšík, Přikryl, Holiš, Válek, Padalík, T. Říha, M. Hrstka, Janíček, Pich, Klíma, Polášek, Š. Zeman.
    Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Jonáš, Sedlák, Šafránek, M. Ivancev, Rom, Vinkelhöfer (C), Poloz, M. Říha, Chmelík, Šíra, Šafář.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček