Ne – Panthers 9:3 (kon.) | Ostrava – Liberec 4:1 (kon.) | Chodov – Jičín 18:0 (kon.)
Vítkovice – Bohemians 7:0 (kon.)
Ne
9:3 (2:0, 5:2, 2:1) Stav série: 1:0
Panthers Praha
Sobota 10.03.2018, 13:00 • SH Jižní Město, Praha • Play-off Extraligy žen • Čtvrtfinále

Střely ve třetí třetině (celkem):

Ivanti Tigers – Panthers: 9 – 8 (31 – 19) (14:53:30)

Je dobojováno. Třetí třetina se v podstatě pouze dohrávala z nutnosti. Ivanti Tigers si šly jasně za vítězstvím od začátku celého utkání. Panthers hrály důstojnou roli v dnešním utkání, ovšem na druhý celek po základní části to dnes nestačilo. S konstováním, že Ivanti Tigers poráží Panthers 9:3 a ujímají se v sérii vedení 1:0, se s Vámi loučím.

59:22
    Pitterlingová byla před brankou, ale v poslední chvíli jí sjel míček z čepele a bylo po šanci.

58:40
    Christiánová zachytila míček a ihned rozehrála na své spoluhráčky. Jejich útok skončil stejně rychle jako začal.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18
    Posledních několik minut nám již tempo hry opadlo a hraje se bez větších šancí na obou stranách.

56:24
    Útočnou snahu Tigers zastavil faul Kubišové.

55:45
    Nádherný zákrok předvedla Topolová po střele jedné z domácích hráček.

54:50
    Steinbachová má míček na hokejce a čeká, až jí zbytek pětky dostřídá.

53:29
    Tigers jsou v útoku, ale nikam příliš nespěchají.

52:15
    Surá zlomila na ploše svou hůl a odbíhá na vlastní střídačku.

51:17
    Pilíková podržela míček, následně našla Košturiakovou na druhé straně, ale tentokrát se slovenská bojovnice nedokázala prosadit.

50:20
    Tým Panthers právě vstřelil branku!
    Ovšem o chvíli později se radují hostující hráčky. Ze střední vzdálenosti se prezentovala přesnou střelou PETRA ŠUSTEROVÁ. Asistence: Tereza Syslová.

50:01
    Je před námi posledních deset minut třetí třetiny a troufám si tvrdit, že také utkání.

49:09
    Po delší době se dostaly do útoku hráčky Panthers. Šusterová se snažila pálit, ale její ránu obrana domácích zablokovala.

47:44
    Surá pálila z levé strany, ovšem nepřesně.

46:54
    Přihrávku Billé křížem vystihla obrana Panthers. Hostující hráčky ovšem o míček záhy přišly.

45:36
    Pilíková oběhla branku, vyběhla s míčkem před ní a následně zakončila. Její ránu vyrazila ramenem Topolová mimo tři tyče.

44:26
    Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
    Devátá branka je na světě. Tu má na svědomí DOMINIKA STEINBACHOVÁ, která s přispěním štěstí překonala Topolovou. Asistence: Denisa Billá.

44:02
    Christiánová raději podržela míček před dotírajícími hráčkami Panthers.

42:45
    Hyršlová nahodila míček k brance, ale tam se ho ujmuly hráčky Panthers.

41:48
    O vítězi utkání je takřka rozhodnuto, ale i přesto se domácí ženou za dalšími brankami.

40:25
    Začátek třetí periody se nese ve znamení těch dvou předchozích. MARTINA KLEINOVÁ si krásně naběhla na přihrávku Košturiakové a zvyšuje na 8:2. Asistence: Lucia Košturiaková.

40:01

Druhá třetina je již minulostí. Ivanti Tigers pokračovaly v převaze a postupně zvyšovaly skóre až na 7:1. Těsně před koncem druhé části se Panthers podařilo snížit, když Tereza Syslová proměnila trestné střílení. Do třetí třetiny tak půjdeme za stavu 7:2 pro domácí.

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:52
    TEREZA SYSLOVÁ šla k trestnému střílení velmi pomalu, avšak dlouhou kličkou do forhendu překonala přesouvající se Christiánovou.

38:52
    Trestné střílení pro Panthers Praha.

38:02
    Zpoza branky se vynořil míček, který skončil na čepeli LUCIE PILÍKOVÉ, která bez váhání překonala Topolovou. Asistence: Dominika Kubišová.

37:02
    Košturiaková si potáhla míček na střed a následně ho dávala na pravou stranu, kde byla DAGMAR SURÁ. Ta z první trefila přesně k pravé tyči. Asistence: Lucia Košturiaková.

36:48
    Topolová měla plné ruce práce. Míček se dvakrát odrazil, ale hostující gólmanka si dokázala poradit.

35:59
    Syslová si obhodila Billou, ale následně míček nechala za sebou.

35:02
    Hráčky Tigers jsou opět před brankou. Topolová zatím nemusela zasahovat.

34:29
    Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

33:40
    Druhá branka v krátkém časovém sledu pro domácí. Střelou po rozehrávce se dokázala prosadit IVETA HYRŠLOVÁ. Asistence: Lucia Košturiaková.

33:12
    Před branku se krásně prokličkovala LUCIA KOŠTURIAKOVÁ, která svou druhou brankou v utkání zvyšuje již na 4:1 pro domácí. Asistence: Dominika Steinbachová.

31:26
    Surá vypálila na branku. Tu ovšem o nějaký centimetr minula.

30:39
    Obraz hry je stále stejný. Domácí tlačí co to jde, ovšem obrana Panthers dnes vypadá velmi dobře a také velmi pevně.

29:42
    Lamková ukončila tlak domácích a dostala míček daleko od své branky.

28:32
    Míček mají na hokejkách domácí, ale nikam s ním nespěchají.

27:21
    Klvaňová výborně napadala a nenechala domácí hráčky rozehrát.

26:37
    Nyní jsou to však opět domácí, kdo drží míček a určuje tempo hry.

24:57
    Hostující florbalistky okázalay využít přesilovou hru. PETRA ŠUSTEROVÁ byla na konci kombinace a z levé strany napálila nekompromisně míček za záda Christiánové. Asistence: Barbara Jelínková.

24:28
    ND

23:19
    Panthers rozehrávaly na polovině domácích, ale k ohrožení branky Tigers se nedostaly.

22:26
    Topolová se musela ohánět, když jí v brankovišti poskakoval míček ze strany na stranu.

21:45
    Na druhé straně zahrozila Pitterlingová, avšak Christiánová se nenechala překvapit.

20:41
    Denisa Billá si všimla zcela volné MARTINY ČAPKOVÉ na levé straně. Pro tu nebyl problém zužitkovat následnou přihrávku od Billé ve třetí gól domácích. Asistence: Denisa Billá.

20:25
    Koturiaková kombinovala s Pilíkovou, ale nic vážnějšího z toho nebylo

20:01

Je za námi první třetina, ve které jsme byli svědky dvou branek. O obě se postaraly hráčky Tigers. Nejprve se trefila Lucia Košturiaková, kterou o malou chvíli napodobila Martina Čapková. Domácí jsou aktivnější a po zásluze první třetinu vyhrávají dvoubrankovým rozdílem.

20:00

19:18
    Vyloučení v týmu Panthers Praha (Eliška Kučerová – 2 min., Bránění ve hře).

19:18
    Domácí hráčky měly k dispozici trestné střílení, které následně zakončovala Dominika Steinbachová o forhendu, avšak na Topolovou nevyzrála.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:20
    Tigers se opět nastěhovaly před branku soupeře, kde kombinují.

17:34
    Topolová vytáhla pokus Pilíkové z levé strany.

16:16
    Košturiaková číhala před brankou, kam se nakonec míček dostal. Slovenská hráčka skákavý míček nakonec nedokázala trefit.

15:29
    Lucie Pilíková vyslala pěknou ránu, kterou musela Topolová vyrazit do rohu.

14:12
    Hostující florbalistky mohly udeřit z brejku, ovšem míček letěl mimo tři tyče domácí branky.

13:18
    Syslová se drala po pravé straně směrem dopředu, ale proti přesile o míček přišla.

12:42
    Denisa Billá rozehrála další útok Ivanti. Ten ovšem nikam nevedl.

11:24
    Topolová musí být neustále v pozoru, domácí hráčky si hledají střelecké pozice.

10:42
    Čapková to zkusila opět od levého mantinelu, ale tentokrát se svou ránou nepochodila.

10:02
    Utkání mají domácí hráčky pod kontrolou, s míčkem jsou ovšem za svou vlastní brankou.

07:35
    A je to o dvě branky. Na levé straně zůstala nepokrytá MARTINA ČAPKOVÁ, která se z první trefila přesně k levé tyči. Asistence: Lucie Pilíková.

06:32
    LUCIA KOŠTURIAKOVÁ byla na správném místě a pohotově zakončila do branky. Asistence: Martina Kleinová.

03:46
    Domácí hráčky dlouho kombinovaly, ale nikdo v černém se k zakončení nedostal.

01:20
    Úvoní utkání vyřazovací části právě začalo a Ivanti Tigers jsou u míčku.

00:01

Krásný, dobrý den. Vítám vás u sledování prvního utkání vyřazovací části Extraligy žen, kde se dnes střetne domácí Ivanti Tigers FK Jižní Město, které ve své hale přivítá další pražský celek, Panthers Praha. Úvodní vhazování je na programu ve 13:00, tak u toho buďte s námi.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. Košturiáková (Kleinová), 8. Čapková (L. Pilíková), 21. Čapková (Billá), 34. Košturiáková (Steinbachová), 34. Hyršlová (Košturiáková), 38. Surá (Košturiáková), 39. L. Pilíková (Kubišová), 41. Kleinová (Košturiáková), 45. Steinbachová (Billá) – 25. Šusterová (Jelínková), 39. Syslová, 51. Šusterová (Syslová)

Ne: Christiánová (Červová) – Billá, Šulanová, Kleinová, Bobotová – L. Pilíková, Hyršlová, Steinbachová – Surá, Šnajberková, Košturiáková – Kubišová, Čapková, Janušková – Polívková, Machačová.
    Panthers Praha: Topolová (Horňáková) – Vranová, Kučerová, Syslová, Kalinová, Pitterlingová, Klvaňová, Fabiánová, Šusterová – Lochmannová, Lamková, Hubáčková – Miklíková, Jelínková, A. Nováková – Zittová.

Rozhodčí: Barbora Beranová, Lucie Hejnová