Písek – Vltavín 2:2 (4:2 po pen.) | Ústí n/O – Chrudim 0:3 (kon.) | Litoměřicko – Zápy 0:2 (kon.)
FK Litoměřicko
0:2 (0:0)
SK Zápy
Sobota 10.03.2018, 16:00 • UMT - Ústí nad Labem • Česká fotbalová liga • 18. kolo

90
    Konec zápasu. (17:53:25)

90
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Macek.

89
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Piták, přichází Pávek.

85
    Zápy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je KAREL PITÁK.

83
    Žlutou kartu dostává Radek Dvořák (FK Litoměřicko).

81
    Žlutou kartu dostává Martin Štancl (FK Litoměřicko).

80
    Autorem branky je TOMÁŠ MATĚJKA.

78
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Výborný, přichází Marčuk.

76
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Matějka.

75
    Nyní se hraje fotbal opravdu stylem nahoru a dolů, ani jeden z týmů si ale nemůže vytvořit nějakou vyloženou tutovku. Jsou z toho tak nikým nehlídané střely mimo. V posledních minutách vidíme spíše tvrdší hru.

69
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Trýzna, přichází Surmaj.

67
    Žlutou kartu dostává Nguyen Bao Luong (FK Litoměřicko).

64
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Valenta, přichází Luong.

63
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Zoubek.

61
    Žlutou kartu dostává Michal Štěpánek (SK Zápy).

60
    Za úvodních patnáct minut druhé půle jsme mohli vidět několik šancí na vstřelení první branky v utkání. Především hosté jsou nyní aktivní v útočné fázi a vyslali na domácího brankáře už tři střely, ani jedna z nich se však nedostala za jeho záda.

55
    Žlutou kartu dostává Petr Výborný (FK Litoměřicko).

46

První půle dnešního utkání je minulostí, stav je ale stále bezbrankový. To i přes šance na obou stranách. Lépe načali první půli domácí, kteří dokonce dvakrát za úvodních 15 minut ohrozili soupeřovu svatyni. Poté ale hosté zlepšili útočnou fázi, stejně tak jako tu obrannou a důsledkem toho se také dostali do dvou dobrých příležitostí. Ani jednu z nich ale využít nedokázali a při odchodu do kabin se tak museli spokojit s remízovým stavem.