Přehled událostí na PH Pchjongčchang 2018 - 2. den

Sobota 10.03.2018, 01:30Paralympijské hry
    Vysoká výhra Kanady nad Švédskem zakončila dnešní den PH Pchjongčchang 2018.

12:55
    Utkání sledge hokejistů Kanady a Švédska je u konce, skóre se nakonec zastavilo na vysokých 17:0 pro výběr Javorových listů. (12:56:17)

12:13
    Kanaďané v sledge hokeji po dvou třetinách vedou už 12:0 nad výběrem Švédska!

11:55
    Dnešní den v Koreji uzavřou už pouze zápasy v curlingu a poslední hokejový zápas. V něm právě teď bojují Kanaďané proti Švédsku, kteří ve druhé třetině vedou přesvědčivě 9:0!

11:50
    Z českých závodníků vyšel nejlépe dnešní den Patriku Hetmerovi, který si mezi zrakově postiženými lyžaři dojel pro skvělé šesté místo! „Jeli jsme to, na co jsme měli, trať byla skvěle připravena a já myslím, že se za dnešní výkon můžeme pochválit,“ uvedl Hetmer po závodě pro Paralympic.cz a dodal, že vyhlíží zítřejší Super-G, kde by svůj výkon rád ještě vylepšil.
    České výpravě se ve sjezdu tolik nedařilo jako slovenským závodníkům.

11:30
    Dnešní den se v Jižní Koreji už pomalu chýlí ke konci. Jako úspěšný ho může požadovat slovenská výprava, která v prvním medailovém dni posbírala dva cenné kovy, oba v disciplíně alpského lyžování zrakově postižených závodníků. Během noci vyjela zlato Henrieta Farkašová, ve stejné disciplíně, akorát mezi muži, pak stříbro přidal Jakub Krako.

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 01:30.