Jablonec – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Liberec | 2:2 (kon.) |
Sokolov – Opava | 0:3 (kon.) |
Arsenal – Watford | 3:0 (kon.) | | | Bournemouth – Tottenham | 1:4 (kon.) |
Espanyol – Real Sociedad | 2:1 (kon.) | | | Atlético – Celta Vigo | 3:0 (kon.) | | | Las Palmas – Villarreal | 0:2 (kon.) |
Ath. Bilbao – Leganés | 2:0 (kon.) |
Stuttgart – RB Lipsko | 0:0 (kon.) | | | Dortmund – Frankfurt | 3:2 (kon.) |
Fiorentina – Benevento | 1:0 (kon.) | | | Bologna – Atalanta BC | 0:1 (kon.) | | | Cagliari – Lazio | 2:2 (kon.) |
Crotone – Sampdoria | 4:1 (kon.) | | | Sassuolo – Spal | 1:1 (kon.) | | | Juventus – Udinese | 2:0 (kon.) |
Janov – AC Milán | 0:1 (kon.) | | | Inter – Neapol | 0:0 (kon.) |
Guingamp – Nice | 2:5 (kon.) | | | Lyon – Caen | 1:0 (kon.) | | | Toulouse – Marseille | 1:2 (kon.) |
Žilina – Slovan Bratislava | 2:0 (kon.) |
Dukla Praha – Hr. Králové | 3:3 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Teplice – Příbram | 3:3 (kon.) |
Zlín – Jihlava | 1:1 (kon.) | | | Slovácko – Olomouc | 5:0 (kon.) |
Převýšov – Králův Dvůr | 3:0 (kon.) | | | Brozany – Benátky n/J | 0:0 (5:3 po pen.) | | | Štěchovice – Vyšehrad | 2:0 (kon.) |
Žilina B – Nové Mesto n/V | 3:4 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Podbrezová B | 0:0 (odl.) | | | Sereď – KFC Komárno | 0:0 (odl.) |
Groningen – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Utrecht – Arnhem | 5:1 (kon.) | | | Ajax – Heerenveen | 4:1 (kon.) |
Feyenoord – Alkmaar | 2:1 (kon.) |
Anderlecht – Antverpy | 2:1 (kon.) | | | Genk – Gent | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Charleroi | 2:0 (kon.) |
Eupen – Mouscron | 4:0 (kon.) | | | Oostende – Standard | 2:3 (kon.) | | | Mechelen – Waasland-Beveren | 2:0 (kon.) |
Lokeren – Waregem | 0:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Club Brugge | 0:1 (kon.) |
Portimonense – Guimarães | 2:1 (kon.) | | | Marítimo – Setúbal | 4:2 (kon.) | | | Belenenses – Tondela | 0:0 (kon.) |
FC Ferreira – Porto | 1:0 (kon.) |
Mattersburg – Salzburg | 2:2 (kon.) |
Rostov – Zenit | 0:0 (kon.) | | | Groznyj – CSKA Moskva | 0:3 (kon.) | | | Spartak – Chabarovsk | 1:0 (kon.) |
Lech Poznaň – Jagiellonia | 5:1 (kon.) | | | Gdańsk – Legia | 1:3 (kon.) |
konec
RSC Anderlecht
2:1
(1:1)
Royal Antverpy
88
|
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Alexander Corryn, přichází Jelle Van Damme.
|
|
83
|
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Sébastien Siani, přichází Jonathan Pitroipa.
|
|
83
|
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Rjōta Morioka, přichází Josué Sá.
|
|
72
|
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Łukasz Teodorczyk, přichází Silvere Ganvoula.
|
|
58
|
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Ritchie De Laet, přichází Obbi Oularé.
|
Branky:
22. Teodorczyk, 77. Ganvoula (pen.) – 43. Limbombe
Rozhodčí: Laforge – Conotte, Meers
Diváci:
Karty: 32. Corryn (ANY), 59. Oularé (ANY), 76. Siani (ANY) 3. Dendoncker (AND), 80. Trebel (AND)
Neproměněná penalta:
RSC Anderlecht:
Sels – D. Appiah, Dendoncker, Spajić, Obradović – Kums, Trebel – Gerkens, Morioka (83. Josué Sá), Saief – Teodorczyk (72. Ganvoula).
Náhradníci: B. de Jong – Chipciu, Bruno, Ganvoula, Amuzu, Danté, Lokonga, Marković, Josué Sá, Saelemaekers.
Trenér:
Royal Antverpy: Bolat – De Laet (58. Oularé), Arslanagic, Matheus, Corryn (88. Jelle Van Damme) – Buta, Haroun, Siani (83. Pitroipa), Hairemans – Limbombe, Owusu Acheampong.
Náhradníci: Debaty – Jaadi, Bayal Sall, Jelle Van Damme, Oularé, S. Yatabaré, Pitroipa.
Trenér:
Náhradníci: B. de Jong – Chipciu, Bruno, Ganvoula, Amuzu, Danté, Lokonga, Marković, Josué Sá, Saelemaekers.
Trenér:
Royal Antverpy: Bolat – De Laet (58. Oularé), Arslanagic, Matheus, Corryn (88. Jelle Van Damme) – Buta, Haroun, Siani (83. Pitroipa), Hairemans – Limbombe, Owusu Acheampong.
Náhradníci: Debaty – Jaadi, Bayal Sall, Jelle Van Damme, Oularé, S. Yatabaré, Pitroipa.
Trenér:
Rozhodčí: Laforge – Conotte, Meers
Diváci:
Radomír Fukala