Anderlecht – Antverpy 2:1 (kon.) | Genk – Gent 1:2 (kon.) | Kortrijk – Charleroi 2:0 (kon.)
Eupen – Mouscron 4:0 (kon.) | Oostende – Standard 2:3 (kon.) | Mechelen – Waasland-Beveren 2:0 (kon.)
Lokeren – Waregem 0:2 (kon.) | Sint-Truiden – Club Brugge 0:1 (kon.)
RSC Anderlecht
2:1 (1:1)
Royal Antverpy
Neděle 11.03.2018, 14:30 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Belgická liga • 30. kolo
    77. Silvere GANVOULA - 2:1

77
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    A domácí i v deseti opět odskakují svému soupeři a zhruba patnáct minut před koncem znovu vedou! SILVERE GANVOULA zachova u penalty chladnou hlavu a míč poslal k pravé tyči, kdežto brankář Bolat zvolil stranu opačnou.
    43. Stallone LIMBOMBE - 1:1

43
    Antverpy právě vstřelily branku!
    Nyní se však již hosté prosazují a v závěru poločasu srovnávají stav! Po rohovém kopu z pravé strany se míč dostal až na tu levou, odkud přiletěl centr na zadní tyč, kde hosté nejprve spálili tutovku, když jejich hlavičku musel neskutečným zákrokem likvidovat Sels. Ten ovšem míč pouze vyrazil před sebe, kde se k němu dostal STALLONE LIMBOMBE a ten jej následně nekompromisně napálil do sítě.
    22. Łukasz TEODORCZYK - 1:0

22
    Přestože domácí hrají o jednoho muže méně, tak jsou to právě oni, kdo se ujímá vedení! Míč ze standardní situace z pravé strany posadil Trebel na přední tyči na hlavu ŁUKASZE TEODORCZYKA, jenž prudkou hlavičkou nedal Bolatovi žádnou šanci.