Jablonec – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Liberec | 2:2 (kon.) |
Sokolov – Opava | 0:3 (kon.) |
Arsenal – Watford | 3:0 (kon.) | | | Bournemouth – Tottenham | 1:4 (kon.) |
Espanyol – Real Sociedad | 2:1 (kon.) | | | Atlético – Celta Vigo | 3:0 (kon.) | | | Las Palmas – Villarreal | 0:2 (kon.) |
Ath. Bilbao – Leganés | 2:0 (kon.) |
Stuttgart – RB Lipsko | 0:0 (kon.) | | | Dortmund – Frankfurt | 3:2 (kon.) |
Fiorentina – Benevento | 1:0 (kon.) | | | Bologna – Atalanta BC | 0:1 (kon.) | | | Cagliari – Lazio | 2:2 (kon.) |
Crotone – Sampdoria | 4:1 (kon.) | | | Sassuolo – Spal | 1:1 (kon.) | | | Juventus – Udinese | 2:0 (kon.) |
Janov – AC Milán | 0:1 (kon.) | | | Inter – Neapol | 0:0 (kon.) |
Guingamp – Nice | 2:5 (kon.) | | | Lyon – Caen | 1:0 (kon.) | | | Toulouse – Marseille | 1:2 (kon.) |
Žilina – Slovan Bratislava | 2:0 (kon.) |
Dukla Praha – Hr. Králové | 3:3 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Teplice – Příbram | 3:3 (kon.) |
Zlín – Jihlava | 1:1 (kon.) | | | Slovácko – Olomouc | 5:0 (kon.) |
Převýšov – Králův Dvůr | 3:0 (kon.) | | | Brozany – Benátky n/J | 0:0 (5:3 po pen.) | | | Štěchovice – Vyšehrad | 2:0 (kon.) |
Žilina B – Nové Mesto n/V | 3:4 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Podbrezová B | 0:0 (odl.) | | | Sereď – KFC Komárno | 0:0 (odl.) |
Groningen – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Utrecht – Arnhem | 5:1 (kon.) | | | Ajax – Heerenveen | 4:1 (kon.) |
Feyenoord – Alkmaar | 2:1 (kon.) |
Anderlecht – Antverpy | 2:1 (kon.) | | | Genk – Gent | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Charleroi | 2:0 (kon.) |
Eupen – Mouscron | 4:0 (kon.) | | | Oostende – Standard | 2:3 (kon.) | | | Mechelen – Waasland-Beveren | 2:0 (kon.) |
Lokeren – Waregem | 0:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Club Brugge | 0:1 (kon.) |
Portimonense – Guimarães | 2:1 (kon.) | | | Marítimo – Setúbal | 4:2 (kon.) | | | Belenenses – Tondela | 0:0 (kon.) |
FC Ferreira – Porto | 1:0 (kon.) |
Mattersburg – Salzburg | 2:2 (kon.) |
Rostov – Zenit | 0:0 (kon.) | | | Groznyj – CSKA Moskva | 0:3 (kon.) | | | Spartak – Chabarovsk | 1:0 (kon.) |
Lech Poznaň – Jagiellonia | 5:1 (kon.) | | | Gdańsk – Legia | 1:3 (kon.) |
konec
SK Převýšov
3:0
(2:0)
FK Králův Dvůr
89
|
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Bastin, přichází Jan Věchet.
|
|
86
|
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Hynek, přichází Pavel Novák.
|
|
78
|
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Rudolf Novák, přichází Daniel Zelenka.
|
|
74
|
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází David Živný, přichází Jan Vobejda.
|
|
72
|
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jiří Ježdík, přichází Tomáš Břížďala.
|
|
66
|
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Radek Doležal, přichází Martin Zezula.
|
Branky:
6. Živný, 41. Hynek, 82. Bastin
Rozhodčí: Hanousek – Šťastný, Krupa – Mrázek
Diváci: 220
Karty: 16. Balšánek (KDV)
Neproměněná penalta:
SK Převýšov:
Petr – Špidlen, Vyšehrad, Černý, Veselka – Sedláček (K), Labík, Doležal (65 Zezula), Hynek (85. Novák) – Živný (73. Vobejda), Bastin (88. Věchet)
Náhradníci: Dunda (B), Kosař, Korba, Zezula, Novák, Věchet, Vobejda.
Trenér:
FK Králův Dvůr: Krček – Procházka, Matas, Růžička, Hell, Kraus, Balšánek (K), Šebek, Ježdík (71. Břížďala), Šlapák, Novák (78. Zelenka).
Náhradníci: Vávra (B), Zelenka, Břížďala, Bican, Černý, Bouček.
Trenér:
Náhradníci: Dunda (B), Kosař, Korba, Zezula, Novák, Věchet, Vobejda.
Trenér:
FK Králův Dvůr: Krček – Procházka, Matas, Růžička, Hell, Kraus, Balšánek (K), Šebek, Ježdík (71. Břížďala), Šlapák, Novák (78. Zelenka).
Náhradníci: Vávra (B), Zelenka, Břížďala, Bican, Černý, Bouček.
Trenér:
Rozhodčí: Hanousek – Šťastný, Krupa – Mrázek
Diváci: 220
Daniel Bertók